Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha ktoś dał jego zdjęcia do zupełnie innego auta. Masakra. Można tak legalnie to robić?

Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie gdzie i który to będzie przekaźnik od grzane szyby

dołączę się do pytania :wink:

Nie ma przekaźnika info od Domina

Prąd na szybę idzie bezpośrednia z klimatronika

Opublikowano

Chyba że z b7 klimatronik :) tam inaczej .

Opublikowano

:siema: Paniska

dawno mnie tu nie było

Opublikowano

Panowie gdzie i który to będzie przekaźnik od grzane szyby

dołączę się do pytania :wink:

Nie ma przekaźnika info od Domina

Prąd na szybę idzie bezpośrednia z klimatronika

Ok, dzięki za info :wink:

PS. Myślałem, że może to mnie nakieruje na znalezienie usterki z podgrzewanymi tylnymi szybami, lusterka i tylna grzeją a boczne nie ...

Opublikowano

swapnął go ktoś na kibel 2,5 za radą KAJU
dawno nie miałeś nic ciepłego w buzi? ciśniesz sie do gipsu synek
Opublikowano

Ja myślałem że boczne nie grzeją bo to jest antena hm. Byłem w błędzie?

Opublikowano

Hehehe nie byłeś :)

Opublikowano

Ja myślałem że boczne nie grzeją bo to jest antena hm. Byłem w błędzie?

Nie byłeś. To antena.

Opublikowano

swapnął go ktoś na kibel 2,5 za radą KAJU

dawno nie miałeś nic ciepłego w buzi? ciśniesz sie do gipsu synek

Wpadaj jutro do JWW czyt. Jaskinia Wielkiego Wuja to ogryziesz kukurydze :polew: nawet dwie :naughty:

Opublikowano

wkrótce WW zjawi się w mojej jaskini :guma: aż mnie wątroba zaswędziała...

Opublikowano

swapnął go ktoś na kibel 2,5 za radą KAJU

dawno nie miałeś nic ciepłego w buzi? ciśniesz sie do gipsu synek

nie tylko kaju lubi 2,5 , znalazł się jeszcze jeden :ph34r:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

swapnął go ktoś na kibel 2,5 za radą KAJU

dawno nie miałeś nic ciepłego w buzi? ciśniesz sie do gipsu synek

nie tylko kaju lubi 2,5 , znalazł się jeszcze jeden :ph34r:

aż mu zazdroszczę stary... :kox:

Opublikowano

ja nie :grin:

Opublikowano

Panowie kto wymieniał dwumase ? Jakie objawy mieliście ? Ale niech piszą osoby które wymieniał nie które coś od kogoś, przez kogoś slyszaly ;)

Opublikowano

ESP był na giełdzie za dychu. Wczoraj puszczałem ogłoszenie.


Panowie kto wymieniał dwumase ? Jakie objawy mieliście ? Ale niech piszą osoby które wymieniał nie które coś od kogoś, przez kogoś slyszaly ;)

Ja wymieniałem. Objawy to pulsujący pedał i zaebiste stuki dwumasy. To pierwsze to bym jeszcze zniósł ale stuki były tak mocne ze myslałem że się coś rozleci.

Opublikowano

ESP był na giełdzie za dychu. Wczoraj puszczałem ogłoszenie.

Gdzie?

Opublikowano

Panowie kto wymieniał dwumase ? Jakie objawy mieliście ? Ale niech piszą osoby które wymieniał nie które coś od kogoś, przez kogoś slyszaly ;)

Ja wymienialem. Objawy, na biegu jałowym slychac bylo takie metaliczne klekotanie. Po wcisnieciu sprzegla klekotanie ustawalo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.