Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://partsale.eu/spare-parts/view/VOLKSWAGEN-8E0853887B-61379281moze tu;

To w S4 jest inny? Czyli przy zmianie zderzaka ze zwykłego na s4 trzeba też w takie spojlery się zaopatrzyć?

inny, literka B na końcu. prawy kupisz, lewy nie jest juz sprzedawany


nie, tego

http://www.ecstuning.com/ES258518/

https://partsale.eu/spare-parts/view/VOLKSWAGEN-8E0853887B-61379281tu chyba maja jedna sztuke..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

thx kopek, wysłałem im @ z zapytaniem o dostepnosc

Opublikowano

Siema . Podpowiedzcie proszę który najblizszy oryginału dekorów :)http://www.hydrocardesign.eu/carbon.html

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

https://partsale.eu/spare-parts/view/VOLKSWAGEN-8E0853887B-61379281moze tu;

To w S4 jest inny? Czyli przy zmianie zderzaka ze zwykłego na s4 trzeba też w takie spojlery się zaopatrzyć?

inny, literka B na końcu. prawy kupisz, lewy nie jest juz sprzedawany

nie, tego

http://www.ecstuning.com/ES258518/

https://partsale.eu/spare-parts/view/VOLKSWAGEN-8E0853887B-61379281tu chyba maja jedna sztuke..

Udało mi się ten spojler dostać w ASO Fota-Groblewski w Gdańsku - zabrałem ostatnią sztukę w Polsce :) Dzięki dla osoby, która dała mi cyne na PW , szukałem tego od miesięcy :hi:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany prosze no szybka porade - A4 B7 3.0 tdi automat - brac na czesci? Ile taki silnik bedzie wart i czy bedzie mozna go latwo pchnac

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

Słyszałem że skrzynkę automat jaka by nie była to szybko sprzedasz nie wiem jak reszta ;)

Opublikowano

Dodam ze s-line z xenami :wink: i w Q

35183894_5X.JPG


35183894_1X.JPG

Opublikowano

Panowie z czego podejdzie lusterko wew. do B6 małe mocowanie (a3/a6)?

Opublikowano

Panowie, szukam numeru rączki/klucza do otwierania dachu w B6 cabrio, znajdzie mi ktoś? Niemiec jak się okazało wyjął to z samochodu, a jak nawali mi dach to wolałbym mieć taki klucz.. takie coś: http://allegro.pl/raczka-otwierania-dachu-klucz-audi-a4-b6-cabrio-i4962476072.html

Opublikowano

:hi:

Z A3 podejdzie ale plastik od strony szyby jest troszkę krótszy niż z A4. W niczym to nie przeszkadza bo nie widać, sam mam takie ;)

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Jędrek numer to 8H0825381, ale cena zabija.

Opublikowano

panowie ktos cos sie orietuje jak jest z S tronikiem w a5 2010 3.0 tdi chodzi mi o to jak znosi niuty po programie itp

Opublikowano

dzięki Kuba, czyli jednak trzeba będzie używkę zamówić..


panowie ktos cos sie orietuje jak jest z S tronikiem w a5 2010 3.0 tdi chodzi mi o to jak znosi niuty po programie itp

dobry silnik, z dobrą skrzynią, które lubią być dłubane ;)

Opublikowano

dla mnie to szrot totalny i dać za to 500 pln ? :huh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.