Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


w Polsce niestety nie działa
mi często się aktywuje po trasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możliwe że coś się już dzieje w tym kierunku :thumbup1:

No mam nadzieję :wink:

tylko kup sobie LEDa, mówię Ci :wink:

Nie chcę leda. Za dużo kasiory. Szczerze mówiąc najbardziej mi zależy na możliwości obsługi SD, no i wyglądzie. Sama nawigacja mi nie robi, teraz w S4 jest wytarczajaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest z tymi felgami ori RS6 w 18' - w jakich parametrach wystepowaly? Bo widzialem 8J et35 i 7,5J et43 - obie mialy wybite Ronal. Hmmm ?!

A moze maa ktos jakies ladne RSy 18' do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest z tymi felgami ori RS6 w 18' - w jakich parametrach wystepowaly? Bo widzialem 8J et35 i 7,5J et43 - obie mialy wybite Ronal. Hmmm ?!

A moze maa ktos jakies ladne RSy 18' do sprzedania?

Ja mam RS-y 8j et35 na swojej furce;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, znacie jakąś firme lub sklep we wrocławiu, gdzie będę mógł zakupić folie na dekory, najlepiej jakby to była firma która zajmuje się oblejaniem takimi foliami bo zależy mi żeby zobaczyć na żywo pare wzorów no i żeby była dobrej jakości :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori? Rozumiem, ze chcesz sprzedac. :D

Jeszcze nie chcę sprzedawać, na razie przejeździłem jeden sezon :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie szanowni pomocy !!!!!!!!!!!!! czy mozecie podac jakis ori numer tego przewodu sterowania sprzeglem , ktory wychodzi ze wysprzeglika w skrzyni biegow i laczy sie ze zbiorniczkiem wyrownawczym plynu hamulcowego ? autko to A4 AWX 2001r.

Kur...a dzisiaj dojechalem do pracy i przy probie zaparkowania wdusilem sprzeglo i pedal zostal w podlodze. Z tego co zauwazylem to po wcisnieciu pedalu sprzegla plyn hamulcowy tryska z rurki , ktora znajduje sie nad skrzynia biegow zaraz przy scianie grodziowej. Domyslam sie , ze przy wymianie dwa tygodnie temu skrzyni biegow , mechanik probojac wsadzic skrzynie na miejsce musial uszkodzic ta rurke , zgniesc ja jakos lub cos podobnego , chyba ze ze starosci ale watpie :eusathink:

Bardzo prosze o pomoc , dziekuje :hi:

jeśli wysprzęgnik zakładałeś drugi może mieć większą średnicę otwór na przewód" hamulcowy"i ucieka płyn ,ja przy zmianie skrzyni zostawiłem stary wysprzęgnik bo ten przy nowej skrzyni miał większą średnicę ,a nie miałem przewodu żeby zmienić ,także przewód może być sprawny tylko za cienki

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nadszedł ten moment kiedy trzeba się rozstać z moja niunią

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie szanowni pomocy !!!!!!!!!!!!! czy mozecie podac jakis ori numer tego przewodu sterowania sprzeglem , ktory wychodzi ze wysprzeglika w skrzyni biegow i laczy sie ze zbiorniczkiem wyrownawczym plynu hamulcowego ? autko to A4 AWX 2001r.

Kur...a dzisiaj dojechalem do pracy i przy probie zaparkowania wdusilem sprzeglo i pedal zostal w podlodze. Z tego co zauwazylem to po wcisnieciu pedalu sprzegla plyn hamulcowy tryska z rurki , ktora znajduje sie nad skrzynia biegow zaraz przy scianie grodziowej. Domyslam sie , ze przy wymianie dwa tygodnie temu skrzyni biegow , mechanik probojac wsadzic skrzynie na miejsce musial uszkodzic ta rurke , zgniesc ja jakos lub cos podobnego , chyba ze ze starosci ale watpie :eusathink:

Bardzo prosze o pomoc , dziekuje :hi:

jeśli wysprzęgnik zakładałeś drugi może mieć większą średnicę otwór na przewód" hamulcowy"i ucieka płyn ,ja przy zmianie skrzyni zostawiłem stary wysprzęgnik bo ten przy nowej skrzyni miał większą średnicę ,a nie miałem przewodu żeby zmienić ,także przewód może być sprawny tylko za cienki

Witam!

Jezeli chodzi o wysprzeglik to akurat moj mechanik zrobil dokladnie tak samo jak Ty czyli przelozyl wysprzeglik ze starej skrzyni do tej HCF. Na 100% jest uszkodzony przewod od wysprzeglika do zbiorniczka plynu hamulcowego w miejscu gdzie jest odcinek gumowy. Dobrze sie temu przyjrzalem gdzie dokladnie cieknie i jestem pewien , ze owy przewod zostal uszkodzony podczas wyjmowania starego magla lub przy wkladaniu nowego gdyz w tym samym czasie wymienialem skrzynie biegow i wsadzalem magiel Servotronic. Wspomniany przewod jest mocowany na specjalnych spinkach do sciany grodziowej ale jest umiejscowiony bardzo blisko magla dlatego na 100% podejrzewam przyczyne jego uszkodzenia.

Najwiekszy problem to przeciagniecie nowego przewodu bez jego uszkodzenia bo z tego co zauwazylem jest on powyginany jak Chinskie osiem :facepalm: Ze starym to nie problem , moge go pociac na kawalki i wyjac i do kosza. Z tego co oblukalem to owy przewod sklada sie z odcinkow gumowych jak i metalowych i sa razem laczone za pomoca specjalnych opasek , takich jak sie stosuje do oslon przegubow tylko w mini rozmiarze tak wiec trzeba bedzie chyba rozlaczyc jedna opaske i przeciagnac przewod przez sciane grodziowa do zbiorniczka i wsio polaczyc chyba , ze ktos z Was ma inny pomysl z wlasnego doswiadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nadszedł ten moment kiedy trzeba się rozstać z moja niunią

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted

Miedzik moge zabrać same fotele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Ktos mi sprzatnal sprzed nosa a5 na ktora sie czailem....trzeba szukac dalej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...