Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Panowie szanowni pomocy !!!!!!!!!!!!! czy mozecie podac jakis ori numer tego przewodu sterowania sprzeglem , ktory wychodzi ze wysprzeglika w skrzyni biegow i laczy sie ze zbiorniczkiem wyrownawczym plynu hamulcowego ? autko to A4 AWX 2001r.

Kur...a dzisiaj dojechalem do pracy i przy probie zaparkowania wdusilem sprzeglo i pedal zostal w podlodze. Z tego co zauwazylem to po wcisnieciu pedalu sprzegla plyn hamulcowy tryska z rurki , ktora znajduje sie nad skrzynia biegow zaraz przy scianie grodziowej. Domyslam sie , ze przy wymianie dwa tygodnie temu skrzyni biegow , mechanik probojac wsadzic skrzynie na miejsce musial uszkodzic ta rurke , zgniesc ja jakos lub cos podobnego , chyba ze ze starosci ale watpie :eusathink:

Bardzo prosze o pomoc , dziekuje :hi:

jeśli wysprzęgnik zakładałeś drugi może mieć większą średnicę otwór na przewód" hamulcowy"i ucieka płyn ,ja przy zmianie skrzyni zostawiłem stary wysprzęgnik bo ten przy nowej skrzyni miał większą średnicę ,a nie miałem przewodu żeby zmienić ,także przewód może być sprawny tylko za cienki

Edytowane przez greg2505

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam!

Panowie szanowni pomocy !!!!!!!!!!!!! czy mozecie podac jakis ori numer tego przewodu sterowania sprzeglem , ktory wychodzi ze wysprzeglika w skrzyni biegow i laczy sie ze zbiorniczkiem wyrownawczym plynu hamulcowego ? autko to A4 AWX 2001r.

Kur...a dzisiaj dojechalem do pracy i przy probie zaparkowania wdusilem sprzeglo i pedal zostal w podlodze. Z tego co zauwazylem to po wcisnieciu pedalu sprzegla plyn hamulcowy tryska z rurki , ktora znajduje sie nad skrzynia biegow zaraz przy scianie grodziowej. Domyslam sie , ze przy wymianie dwa tygodnie temu skrzyni biegow , mechanik probojac wsadzic skrzynie na miejsce musial uszkodzic ta rurke , zgniesc ja jakos lub cos podobnego , chyba ze ze starosci ale watpie :eusathink:

Bardzo prosze o pomoc , dziekuje :hi:

jeśli wysprzęgnik zakładałeś drugi może mieć większą średnicę otwór na przewód" hamulcowy"i ucieka płyn ,ja przy zmianie skrzyni zostawiłem stary wysprzęgnik bo ten przy nowej skrzyni miał większą średnicę ,a nie miałem przewodu żeby zmienić ,także przewód może być sprawny tylko za cienki

Witam!

Jezeli chodzi o wysprzeglik to akurat moj mechanik zrobil dokladnie tak samo jak Ty czyli przelozyl wysprzeglik ze starej skrzyni do tej HCF. Na 100% jest uszkodzony przewod od wysprzeglika do zbiorniczka plynu hamulcowego w miejscu gdzie jest odcinek gumowy. Dobrze sie temu przyjrzalem gdzie dokladnie cieknie i jestem pewien , ze owy przewod zostal uszkodzony podczas wyjmowania starego magla lub przy wkladaniu nowego gdyz w tym samym czasie wymienialem skrzynie biegow i wsadzalem magiel Servotronic. Wspomniany przewod jest mocowany na specjalnych spinkach do sciany grodziowej ale jest umiejscowiony bardzo blisko magla dlatego na 100% podejrzewam przyczyne jego uszkodzenia.

Najwiekszy problem to przeciagniecie nowego przewodu bez jego uszkodzenia bo z tego co zauwazylem jest on powyginany jak Chinskie osiem :facepalm: Ze starym to nie problem , moge go pociac na kawalki i wyjac i do kosza. Z tego co oblukalem to owy przewod sklada sie z odcinkow gumowych jak i metalowych i sa razem laczone za pomoca specjalnych opasek , takich jak sie stosuje do oslon przegubow tylko w mini rozmiarze tak wiec trzeba bedzie chyba rozlaczyc jedna opaske i przeciagnac przewod przez sciane grodziowa do zbiorniczka i wsio polaczyc chyba , ze ktos z Was ma inny pomysl z wlasnego doswiadczenia ?

Opublikowano

Eh... Ktos mi sprzatnal sprzed nosa a5 na ktora sie czailem....trzeba szukac dalej :/

Opublikowano

Bry :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Eh... Ktos mi sprzatnal sprzed nosa a5 na ktora sie czailem....trzeba szukac dalej :/

2 auto czy zamiana z A4 ?

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tak więc nadszedł ten moment kiedy trzeba się rozstać z moja niunią

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted

Miedzik moge zabrać same fotele :D

a ja same fele :decayed:

Eh... Ktos mi sprzatnal sprzed nosa a5 na ktora sie czailem....trzeba szukac dalej :/

A5 to fajne auto, naprawdę warte swoich pieniędzy. także szukaj właściwego egzemplarza i będziesz zadowolony :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Eh... Ktos mi sprzatnal sprzed nosa a5 na ktora sie czailem....trzeba szukac dalej :/

2 auto czy zamiana z A4 ?

2 auto, BEX zostaje poki co

Tak więc nadszedł ten moment kiedy trzeba się rozstać z moja niunią

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted

Miedzik moge zabrać same fotele :D

a ja same fele :decayed:

Eh... Ktos mi sprzatnal sprzed nosa a5 na ktora sie czailem....trzeba szukac dalej :/

A5 to fajne auto, naprawdę warte swoich pieniędzy. także szukaj właściwego egzemplarza i będziesz zadowolony :)

ta byla bogato wyposazona i wlansie ja chcialem ale sie spoznilem :facepalm:

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Cześć....

Felgi 18" s-line z b6 pomalowane na biało....będzie to jakoś wyglądać na niebieskim lz5w?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.