Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

00777 - Accelerator Position Sensor (G79)

Czujnik położenia pedały gazu padł? Ktoś ma numer takiego czujnika?

8E1 723 523 H, to co z niemiec przytargałeś powinno mieć to samo

Edytowane przez kaju

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty nie pomylił wątków klysiaczku ? :D

To nie batalion :D

Daj spokój z batalionem wiec dorastałem porad tutaj niż tam do swojego parcha

Wiec nie filozuj bo widzę nie jest to twoja mocna strona :D

Opublikowano

A Ty nie pomylił wątków klysiaczku ? :D

To nie batalion :D

Te nie psuj nam tu opinii bo zaraz dostaniesz ostrzeżenie :decayed:

Opublikowano

mam pytanie
wiece moze kto na forum maluje plastiki?
chodzi mi o uchwyty drzwi ,klimatronik itp

Opublikowano

:hi: mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....

mam z allegro i złego słowa powiedzieć...ale jak się ma pary w łapach jak chłop oderwany od pługa to wszystko można rozwalić...

Może masz dziewczęce łapki, wtedy to i te z allegro wystarczą :grin:

ludziska RNS-E do sprzedania ledowy 1700zł ktos chetny

wyjmaki najlepiej w ASO bo nie kosztuja wiele wiecej niz na allegro

Daj coś więcej na PW :wink:

Opublikowano

00777 - Accelerator Position Sensor (G79)

Czujnik położenia pedały gazu padł? Ktoś ma numer takiego czujnika?

8E1 723 523 H, to co z niemiec przytargałeś powinno mieć to samo

:hi:

Opublikowano

A Ty nie pomylił wątków klysiaczku ? :D

To nie batalion :D

Te nie psuj nam tu opinii bo zaraz dostaniesz ostrzeżenie :decayed:

Ja tylko chciał pomóc bo może biedaczek po nietrzeźwości kliknął nie tam gdzie trzeba :D :D :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Nie ma ktoś może zderzaka pod spryski na przód s-line? Jestem zainteresowany zakupem

Opublikowano

Panowie, po czym odróżnic RNSe od seata, z tym od audi. Kiedyś słyszałem, że te z seata mają przycisk CD/TV, a z audi w tym miejscu MEDIA.....czy tak?

Opublikowano

Może masz dziewczęce łapki, wtedy to i te z allegro wystarczą :grin:
:decayed:

Ale tak na poważnie...uważać trzeba z nimi bo się gną...ale jak robisz to z wyczuciem to jest OK.

Opublikowano

Ja miałem dwa komplety łącznie do dwóch różnych aut i nie polecam, to że się gną to jedno, ale jakoś słabo są spasowane i często wyskakują same podczas próby wyjęcia radia. Dwa razy tak trafiłem, więc to chyba nie przypadek. Ale nie ważne.

Ponawiam pytanie odnośnie RNSe, czym się różnią urządzenia z CD/TV zamiennie na MEDIA?

Opublikowano

Panowie, po czym odróżnic RNSe od seata, z tym od audi. Kiedyś słyszałem, że te z seata mają przycisk CD/TV, a z audi w tym miejscu MEDIA.....czy tak?

Rns-e w Seacie szedł tylko w Exeo i nie ma na ramce ekranu napisu Audi Navigation Plus . poza tym zamiast guzika CD/tv ma guzik media. Nr fabryczny zaczyna się od 3R0

Wszystkie rnsy z klawiszem media są juz 2giej generacji.

Opublikowano

Czyli lepiej brać pod uwagę z napisem MEDIA, są pewniejsze czy niekoniecznie?

Opublikowano

Czyli lepiej brać pod uwagę z napisem MEDIA, są pewniejsze czy niekoniecznie?

jesli jest napis media to jest to rnse led , jesli tv/cd to zwykle rnse

Nie ma ktoś może zderzaka pod spryski na przód s-line? Jestem zainteresowany zakupem

mam skladaka , góra pod pdc i spryski (kompletna , nowe spryski , zaslepki , prowadnice 4 czujki pdc ) , dól s-line bez kratek , wsio do malowania

OK, dzięki :hi:

Opublikowano

Panowie, po czym odróżnic RNSe od seata, z tym od audi. Kiedyś słyszałem, że te z seata mają przycisk CD/TV, a z audi w tym miejscu MEDIA.....czy tak?

jesli pisze media to znaczy ze jest ledowiec a jesli pisze CD/TY to znaczy ze zwykly.

Opublikowano

No i trzeba dodać, że niektóre Ledy nie obsługują kamery cofania ale to takie z A3 chyba tylko? Bo mają do tego oddzielny moduł czy jakoś tak? Więc brać pewnik z A4 b7 lub Seata exeo. Jak coś pomieszało to proszę poprawić ; )

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

dokładnie w A4 nigdy nie było leda, wszystko co jest oferowane to albo exeo albo przekładaniec z A3/Audi TT

Opublikowano

w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu?


Czyli jak będzie bez napisu na ramce, oraz nr. 3R0.... to seat?

W każdym innym przypadku, jeśli jest napis na ramce, to pewnik, że z A3?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.