Opublikowano 1 Lutego 201511 l powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczącymi obrysu w samochodach.. Podobno nie wolno mieć światełka pomarańczowego..? Jeśli nie można to jakim prawem nowe samochody tak jak bmw, volvo, range rover a ostatnio widziany ciężarowy samochód posiadają obrys w postaci pomarańczowej zaróweczki. Oni mogą a inni nie? Ja teraz mam obrys i jak władza mi będzie chciała zajumać dowód to nie oddam bo inni mają i jeźdzo :-P Naciapane z Zetki Ktoś coś? Serfin Ty chyba znasz się na prawie :-P Naciapane z Zetki
Opublikowano 1 Lutego 201511 l powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczącymi obrysu w samochodach.. Podobno nie wolno mieć światełka pomarańczowego..? Jeśli nie można to jakim prawem nowe samochody tak jak bmw, volvo, range rover a ostatnio widziany ciężarowy samochód posiadają obrys w postaci pomarańczowej zaróweczki. Oni mogą a inni nie? Ja teraz mam obrys i jak władza mi będzie chciała zajumać dowód to nie oddam bo inni mają i jeźdzo :-P Naciapane z Zetki Ktoś coś? Serfin Ty chyba znasz się na prawie :-PNaciapane z Zetki Samochody ciężarowe mogą mieć obrysy. A volvo, range rover czy nowe bmw mają je homologowane bo tak wyjeżdzają z fabryki (i są dopuszczone na rynek europejski), więc nie moga się doczepić.
Opublikowano 1 Lutego 201511 l Dokladnie tak, nowe auta tj Citroeny maja lampy z xenonem nie wymagajace spryskiwaczy bo sa to nowe konstrukcje i maja zarniki ze slabsza sila swiatla. I wszystko zalezy od wiedzy kontrolujacego i jego znajomosci w konstrukcji europejskich lamp tj A4 B6 zobaczy obrysowki zrobi Halt bo pomysli ze moze sa to lampy USA. Pooglada zobaczy na lampie homologacje ze jest EU i pomysli no ok ale takic lamp w wersji EU nie bylo a jak zauwazy jeszcze klejenie lamp to bedzie juz w 100% pewien ze lampy byly przerabiane i moze zabrac dowod rejestracyjny bo homologacja lamp z A4 B6 na EU tynek nie przewidywala tych obrysowek. Takze wszystko zalezy na kogo napotkasz i jak bardzo bedzie wnikliwy wysłane z Galaktycznej S5
Opublikowano 1 Lutego 201511 l mógłby dać większe końcówki np ultery 90 już by wyglądały normalnie , a te takie sobie
Opublikowano 1 Lutego 201511 l Te koncowki to seria z fabryki. Faktycznie porazka fele jako takie listwy w drzwi tez a koncowki beee. Nie znam tego auta ale wyglada mi to na tanie efekciarskie aluski i listwy ala S4 z laminatu z allegro za psi pieniadz wysłane z Galaktycznej S5 Chyba ze to aluski z A5 pomalowane na czarno ale nie widze za dobrze wzoru na fonie wysłane z Galaktycznej S5
Opublikowano 1 Lutego 201511 l Jak to jest z rączkami drzwi, (panale wlączników swiateł) chciałbym je wyjąć i zregenerować. Nie obejdzie ze bez sciagania tapicerki ? Coś tam czytałem ale wole potwierdzić
Opublikowano 1 Lutego 201511 l Nic nie regeneruj kup przelaczniki new albo z B7 ale bedzie rzezba z kablekami i wtyczkami albo zamienniki z alledrogo dla B6 ale nie znam drugiej opcji organoleptycznie ja wybralem pod gorke ale ori tj przyciski z B8 wysłane z Galaktycznej S5
Opublikowano 1 Lutego 201511 l No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem"
Opublikowano 1 Lutego 201511 l No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem" Trzeba zrzucić, ale to nie żaden problem przeciez Te koncowki to seria z fabryki. Faktycznie porazka fele jako takie listwy w drzwi tez a koncowki beee. Nie znam tego auta ale wyglada mi to na tanie efekciarskie aluski i listwy ala S4 z laminatu z allegro za psi pieniadz wysłane z Galaktycznej S5 Chyba ze to aluski z A5 pomalowane na czarno ale nie widze za dobrze wzoru na fonie wysłane z Galaktycznej S5 Listwy są ori i na takie wygladaja
Opublikowano 1 Lutego 201511 l No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem" Trzeba zrzucić, ale to nie żaden problem przeciez Te koncowki to seria z fabryki. Faktycznie porazka fele jako takie listwy w drzwi tez a koncowki beee. Nie znam tego auta ale wyglada mi to na tanie efekciarskie aluski i listwy ala S4 z laminatu z allegro za psi pieniadz wysłane z Galaktycznej S5 Chyba ze to aluski z A5 pomalowane na czarno ale nie widze za dobrze wzoru na fonie wysłane z Galaktycznej S5 Listwy są ori i na takie wygladaja dokładnie, a i alusy nie wygladaja lipnie
Opublikowano 1 Lutego 201511 l Nic nie regeneruj kup przelaczniki new albo z B7 ale bedzie rzezba z kablekami i wtyczkami albo zamienniki z alledrogo dla B6 ale nie znam drugiej opcji organoleptycznie ja wybralem pod gorke ale ori tj przyciski z B8 wysłane z Galaktycznej S5 To w b7 inaczej jest niż w b6 ? kurna a ja obie strony kupiłem dużo roboty żeby pod b6 pasowało?
Opublikowano 1 Lutego 201511 l poszukiwana lampa z avanta - obojętnie która, byle uszkodzona do testôw i za koszty przesyłki Będziesz ledy pakowal naciepane z GT-I9195 będę decyzja zapadła, przy cenie ledów jaką mam to nic tylko kombinować, mam też magika, który jest w stanie oszukać MCE high, więc kwestia czasu... koncepcja podobna jak miałem w B5 (jeśli widziałeś), ale bardziej dopracowana - szczegółów nie zdradzę, efekt końcowy to reakcja światła, wygląd lamp zostanie jak na żarówkach To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5naciepane z GT-I9195
Opublikowano 1 Lutego 201511 l To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5 za dnia jeszcze na starej koncepcji: a jak to w nocy świeci to muszę poszperać tu i tam, ale znajdę
Opublikowano 1 Lutego 201511 l To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5 za dnia jeszcze na starej koncepcji: a jak to w nocy świeci to muszę poszperać tu i tam, ale znajdę Ja myślałem żeby zrobić ledy na dole lampy tak jak powinno być i na gorze gdzie przeciwmgielny na gorze coś w stylu trójkąta a na dole coś w stylu prostokąta. naciepane z GT-I9195
Opublikowano 1 Lutego 201511 l Tutaj trochę szarawo było, na samej pozycji moja i bidzia: a tutaj w nocy pozycja: i na stopie: dla jasności zanim polecą uwagi i hejty: w B6 będą gęściej LEDy i nie będzie widać, że jest to w ogóle zrobione w LEDach - w B5 też trzeba się było przyjrzeć, nie raziło to też nie wiadomo jak, tylko świeciło tak, jakby było żarówka - z resztą od moich lamp 3/4 battalionu zaraz robiło tego moda i chłopaki nadal na tym patencie jeżdżą... Ja myślałem żeby zrobić ledy na dole lampy tak jak powinno być i na gorze gdzie przeciwmgielny na gorze coś w stylu trójkąta a na dole coś w stylu prostokąta.naciepane z GT-I9195 kwestia indywidualna, ja jestem chory na punkcie OEM, dlatego chcę zachować całkowicie OEM wygląd, z tym, że tutaj z małym plusikiem Edytowane 1 Lutego 201511 l przez kaju
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto