Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. Panowie pytanie z rana :) k03s z bexa czy hybrydka od deva? Czy to to samo i sugerować się ceną? :D

Opublikowano

Znajomy chce zrobić procedurę startową w kopciuchu, gdzieś tu na forum był o tym temat, ktoś wyrezał przycisk sport pod to...kojarzy ktoś coś takiego? Nie mogę znaleźć..

Masz na myśli Launch Control?? Jeśli chodzi o przycisk sport to "kkam" robi do tego moduły itd...

Opublikowano

Siema. Panowie pytanie z rana :) k03s z bexa czy hybrydka od deva? Czy to to samo i sugerować się ceną? :D
Ja mam chrapkę na k04-64

robisz ok 330 KM i 390 Nm praktycznie płasko od 3300 obr do końca....

Ale cyfra spora.....

Opublikowano

No widzę ją jak leży w sprzedam i ślina cieknie :D.

Ale to już kucizna musi być chyba :).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Ale to już kucizna musi być chyba :).

Compsport zaproponował mi taką modyfikację...ale na seryjnym słupku.

Wystrojone tak aby optymalnie i zdrowo dla silnika...choć podwojenie mocy w stosunku do serii to chyba mały hardkor...

Opublikowano

Chyba do 300 bez kucia . Ale to tylko to co wyczytałem :).

Opublikowano

moc tu nie ma wiekszego znaczenia, moment jest wazny od tego korba potrafi fiknąć..

Opublikowano

moc tu nie ma wiekszego znaczenia, moment jest wazny od tego korba potrafi fiknąć..

Dokładnie tak :)
Opublikowano

nie chce ktos wysuwanych czarnych schowków pod fotele ? :decayed:

Opublikowano

Chyba do 300 bez kucia

Tak 350 robią i około 380NM

To czy silnik się zajedzie to kwestia łącznika (kierowcy) jak będziesz chciał to i serię da się zajechać...

Mnie to korci osobiście taki mod...hybryda też jest fajną opcją...ale jak szaleć to szaleć...

Opublikowano

Ale autko do jazdy na codzień? :)

Opublikowano

nom...na co dzień.... zawsze możesz zrobić 2 mapy...na co dzien lajtową z 250 KM i płaski niuton i taką do kilowania krawaciarzy...Ja na razie zbieram fundusze...

Opublikowano

Znajomy chce zrobić procedurę startową w kopciuchu, gdzieś tu na forum był o tym temat, ktoś wyrezał przycisk sport pod to...kojarzy ktoś coś takiego? Nie mogę znaleźć..

Masz na myśli Launch Control?? Jeśli chodzi o przycisk sport to "kkam" robi do tego moduły itd...

Dokładnie tak, podrzucę nick znajomemu to dalej będzie działał. A masz gdzieś ten temat o tym?

Opublikowano
Opublikowano

Samo gtb chcesz dawac tylko?

Opublikowano

Macie jakieś namiary na GTB17 :naughty:

Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz ;)

Opublikowano

Tzn czy na tych pompkach, sprzegle i na tym IC co masz fabrycznie?

Opublikowano

Macie jakieś namiary na GTB17 :naughty:

Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz ;)

Z GTB22 jest chyba dużo rzeźby co? Wolałbym P&P no i ni potrzebuje pińcet kucy :decayed:

Tzn czy na tych pompkach, sprzegle i na tym IC co masz fabrycznie?

Nie no pomału...będę chciał wszystko ogarnąć ale zobaczymy na ile budżet pozwoli :wink:

Macie jakieś namiary na GTB17 :naughty:

Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz ;)

Z GTB22 jest chyba dużo rzeźby co? Wolałbym P&P no i ni potrzebuje pińcet kucy :decayed:

Tzn czy na tych pompkach, sprzegle i na tym IC co masz fabrycznie?

Nie no pomału...będę chciał wszystko ogarnąć ale zobaczymy na ile budżet pozwoli :wink:
I tak bedziesz musiał spawać i stroić to na twoim miejscu wrzuciłbym 22 ,poza tym 22 lepiej wstaje ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.