Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:

znasz bajkę o wynżu i budziku? :grin:

PS witam was krawacierze :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:
Kaju jeszcze nie jadlem od rana wiec mi to egal jest :) moge jesc i patrzec jak obok lezy to co zostalo ze skoczka z wieżowca ;)

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Pany pytanie z rana - temat dojazdowek w PL - jest na to popyt czy raczej sporadycznie

Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:

znasz bajkę o wynżu i budziku? :grin:

PS witam was krawacierze :hi:

Kupiłeś krawata?

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:

znasz bajkę o wynżu i budziku? :grin:

PS witam was krawacierze :hi:

Kupiłeś krawata?

Wysłane z mojego LG-P710

jeszcze nie, ale koła już ma :grin:

w końcu pajac zmądrzał...

Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:

znasz bajkę o wynżu i budziku? :grin:

PS witam was krawacierze :hi:

Kupiłeś krawata?

Wysłane z mojego LG-P710

jeszcze nie, ale koła już ma :grin:

w końcu pajac zmądrzał...

ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.

Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę :grin: A fakt koła juz kupione :doh:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:

znasz bajkę o wynżu i budziku? :grin:

PS witam was krawacierze :hi:

Kupiłeś krawata?

Wysłane z mojego LG-P710

jeszcze nie, ale koła już ma :grin:

w końcu pajac zmądrzał...

ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.

Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę :grin: A fakt koła juz kupione :doh:

bohater j**any jeszcze koszuli nie założył a już brzęczy :grin:
Opublikowano

:hi: Ktorego tak goni z rana na sracz? :D

wysłane z Galaktycznej S5

pokazać Ci moje dzieło? :kox:

znasz bajkę o wynżu i budziku? :grin:

PS witam was krawacierze :hi:

Kupiłeś krawata?

Wysłane z mojego LG-P710

jeszcze nie, ale koła już ma :grin:

w końcu pajac zmądrzał...

ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.

Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę :grin: A fakt koła juz kupione :doh:

bohater j**any jeszcze koszuli nie założył a już brzęczy :grin:
A Ty co się rzucasz gnojarzu pospolity?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie odnośnie xenonow i bixenonow, wcześniej poruszałem temat przekładki osprzętu z lampy xenonnowej, dzisiaj wyciągnięciem swojego xenon i przetwornice mam taka

dfe3d247589b6b4fm.jpg

314b795585244483m.jpg

Opublikowano

Panowie odnośnie xenonow i bixenonow, wcześniej poruszałem temat przekładki osprzętu z lampy xenonnowej, dzisiaj wyciągnięciem swojego xenon i przetwornice mam taka

dfe3d247589b6b4fm.jpg

314b795585244483m.jpg

Na pewno valeo d2s ale jeszcze foto kostki zrób. Od wewnątrz lampy albo odkręcić przetwornice

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

ło to już jutro bo musiałem autem jechać i lampa wróciła na miejsce

w razie gdybym miał przetwornice z wtyczka 56 bądź 12 pin to ,mam szukać przetwornicy nowej czy używanej 4 pin na allegro?

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Podrzuc mi swój nr na pw zadzwonię i Ci wyjaśnię wszystko

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

tak wyglądają odbłyśniki w lampach z 2004 roku

357f09b6d6eb7053m.jpg

876918d0226d8f75m.jpg

59b011bbce308e8dm.jpg

236c1f9b520bb5b4m.jpg

jutro lecą do regeneracji


który lepiej kupić palnik?

http://allegro.pl/osram-d2s-xenon-xenarc-original-standard-4150k-fv-i5110061710.html

czy

http://allegro.pl/philips-d2s-vision-xenon-zarnik-palnik-4600k-audi-i5051433293.html

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Te drugie będą miały ładniejszą barwę. Swoją drogą polecam tego sprzedawcę.

Opublikowano

gdzie wysyłasz do regeneracji ?

Opublikowano

http://allegro.pl/poszycie-drzwi-lewy-lewy-przod-audi-a4-b6-lz5l-i5079985316.html

Panowie może ktoś z was blisko mieszka i oblukałby drzwi które wkleiłem ,zależy mi na bdb stanie bez korozji ,w ori lakierze ,potrzebne lewe i prawe przód

Opublikowano

gdzie wysyłasz do regeneracji ?

Kupuje soczewki z B8

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.