Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aż lucyfery pozatykało :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile moge wolac za moja kiere z poducha?

Skora ideal obszyta u Raggi.Jak nowa. I nowa poduszka z przebiegiem 5 tys juz u mnie.

daj jakies foto zeby mozna bylo wycenic

Opublikowano

Będzie , ja ma drugi pasażera jak byś chciał ;-)

Jozku pytam konkretnie o te fotele. Podejda te stelaze podnie p&p? Wiem ze miales jeszcze panel sterujacy z drzwi to tez pewnie bym potrzebowal no i wiazka ?

j9ekyv27.jpg

Ale po co Ci panel sterujący w drzwi ? Chcesz założyć pamięć do nich ?
Nie te boczny przy fotelu do syerowania nim, czy on jest odraz przy stelazu?
Opublikowano

Dokładnie to jest co innego. Mam 2 sztuki tego jak co.

Opublikowano

To i to ;) za jakiś czas będę miał tym 288 z tarczami klockami po przebiegu z 8tys ;)

To i to najlepiej ale na razie mnie nie stać jednorazowo przód i tył zrobić . Od czegoś muszę zacząć. Co w takim razie lepiej najpierw wymienić tył czy przód?
Opublikowano

Musze wywalić tylną kanpe - całą z oparciem...jak się do tego zabrać ? Siedzisko wiadomo na tych dwóch zaczepach ale z oparciem mam problem..jest jakies DIY czy cos albo napiszcie jak to ogarnąć..

Opublikowano

ja tez mam składak: jasiek z b8, kiera z a6, tasma moduł b7 ...jak narazie sie kreci ::):

Opublikowano

Patrzyłem juz na to - ale tam malo co jest...wezme jutro od kumpla instrukcje " sam naprawiam" i spróbuje działać..

Opublikowano

Dokładnie to jest co innego. Mam 2 sztuki tego jak co.

Podaj prosze cene na pw za stelaz pasazera i te panele sterujace.
Opublikowano

:hi:

Pany ile można wołać za komplet 4 ori czujników parkowania na tył + wiązka + moduł ?

Wysłane z Japka

Opublikowano

Czyli jak wyrwałem cały komplet za około 80zł to jest git cena :kox:

Wysłane z Japka

Opublikowano

Pany ma ktoś listwę sline na drzwi kierowcy

Opublikowano

wandej

c**ju!!! ksjdjdnxjaj

jsddnejxjsnxjs

xjejdjshdhdhd

xmsksjxnsjshs

mxjdjdhdh

!!!!!!

Opublikowano

Czyli jak wyrwałem cały komplet za około 80zł to jest git cena :kox:

Wysłane z Japka

A yebnął Ci kiedyś ktoś :decayed:
Też cie lubie :wink:

Wysłane z Japka

wandej

c**ju!!! ksjdjdnxjaj

jsddnejxjsnxjs

xjejdjshdhdhd

xmsksjxnsjshs

mxjdjdhdh

!!!!!!

matka wie że ćpiesz

Wysłane z Japka

Opublikowano

wandej

c**ju!!! ksjdjdnxjaj

jsddnejxjsnxjs

xjejdjshdhdhd

xmsksjxnsjshs

mxjdjdhdh

!!!!!!

Kaju przypominam że tu jest B6 Division a nie B5 Battalion - tu są kulturalne krawaty i się tu nie przeklina :whip2:

Opublikowano

3664da3c43d3cacd80690eac42accadb.jpg

:wink::kox:

Wysłane z Japka

Opublikowano

3664da3c43d3cacd80690eac42accadb.jpg

:wink::kox:

Wysłane z Japka

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

... i nic nie poradzisz :kox:

0c077c0ced3f2c18ce0bbe17847ae6fa.jpg

Wysłane z Japka

Opublikowano

3664da3c43d3cacd80690eac42accadb.jpg

:wink::kox:

Wysłane z Japka

:kox::kox::kox:

Opublikowano

ale o kulturę polskiego języka też trzeba dbać :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.