Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ma ktos opony na handel 235/35/19

Wandej moze Ty masz jakies dobre nowki..albo cos mozecie polecić

A do jakiej kwoty za szt chcesz?

a co proponujesz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur szukaj w DE, euro jest teraz bardzo nisko

jak masz kogoś kto CI to odbierze to to będzie najlepsza opcja, Wandrzejowe zniżki na opony w IC raczej nie wystarczą by kupić dobrze.

Szukaj www.idealo.de

Pozdrówki

Marcin

Opublikowano

Od 360zl będziesz miał już coś co będzie spoko:wink:

Tapnięte z SGS5

Artur szukaj w DE, euro jest teraz bardzo nisko

jak masz kogoś kto CI to odbierze to to będzie najlepsza opcja, Wandrzejowe zniżki na opony w IC raczej nie wystarczą by kupić dobrze.

Szukaj www.idealo.de

Pozdrówki

Marcin

Mało wiesz:hi: Wladi kupił federala widziałeś je w ic?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Od 360zl będziesz miał już coś co będzie spoko:wink:

Tapnięte z SGS5

Artur szukaj w DE, euro jest teraz bardzo nisko

jak masz kogoś kto CI to odbierze to to będzie najlepsza opcja, Wandrzejowe zniżki na opony w IC raczej nie wystarczą by kupić dobrze.

Szukaj www.idealo.de

Pozdrówki

Marcin

Mało wiesz:hi: Wladi kupił federala widziałeś je w ic?

Tapnięte z SGS5

a pisz mi tu co za 350zł bedzie ? moze byc PW

Opublikowano

Panowie dwie sprawy

- wymieniał ktoś drążki stabilizatora od s4 przód tył? warto?

- co polecacie na odnowienie rantów felg, rysy nie są za duże

Opublikowano

A te zwykłe to pewnie złuszczą się szybko od temperatury?

Znalazłem taką wypowiedź u goglego :) ,,co do malowania zacisków to ja kilka lat temu pomalowałem i do dzisiaj jest kolor. Mój szwagier lakiernik odradził mi wszystkie żaroodporne wynalazki i zalecił najpierw pomalować dobrym podkładem antykorozyjnym i później lakierem samochodowym akrylowym. Prosta operacja i rewelacyjny efekt. polecam ". Co sądzicie? :)

Ja będę malował zaciski u osoby, która na codzień maluje zaciski dla AM-BRAKES. Dopytam się na czym to malowanie dokładnie polega.

http://www.m-drive.pl/am-brakes/index.html

Ten krwisty czerwony ryje mi beret.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Ja chcę coś ciemniejszego jeszcze :) .

Opublikowano

Czerwony chlorokauczuk mam u siebie i wyszedl bardzo krwiscie i soczyscie, no i trzymie sie bardzo fajnie. Znajomy malowal tak, ze dorobil sobie 200ml koloru jakiego chcial, pomalowal zaciski podkladem, pozniej tym kolorem co dorobil, pozniej wymieszal bezbarwny z utwardzaczem i nalozyl na samym koncu zabiegu - efekt ladny, no i z tego co widzialem po jakims czasie to trwaly. ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany na gwałt potrzebny zacisk przód 345mm lub samo jarzmo :hi:

Opublikowano

Pany na gwałt potrzebny zacisk przód 345mm lub samo jarzmo :hi:

Nie mam kolegów którzy gwałcą więc lipa :grin::grin::grin:

Jak im dajesz to nie gwałcą :grin:

Opublikowano

:siema:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Fiu fiu fiuutowo tu dzisiaj, że ho ho... :hi:

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

SUBARU IMPREZA SPEC-C TYPE-RA 2004 - tylko 300szt. (5161427919) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

ja się zakochałem w EVO IX po tym jak mój brat miał.. gdyby tylko mnie było stać na jego utrzymanie :decayed:

Opublikowano

pomożecie? czy to jest ramka w kolorze 1nk, kurcze sprzedawca się nie zna na tym a nie chcę ryzykować

DSCN2514.jpg

DSCN2515.jpg

DSCN2516.jpg

Opublikowano

wg mnie zwykła szara, nawet nie satyna.

Opublikowano

wyglada bardziej na 7n6 a nie 1nk

Opublikowano

Panowie potrzebuję zestawik podświetlany chrom: ESP, wizytownik,kubek . Zapraszam na pw :D .

Edytowane przez bongod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.