Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już cena netto? Bo ja brałem na fv i w cenie netto. Zamiast 2600zl zapłaciłem 2100zl razem z wysylka:wink:

Tapnięte z SGS5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm:

no niby sie liczy to cos od konca miesiaca czyli nie od 12 grudnia a od 31

wole sie dowiedziec niz przed niedomówienie sprzedac kilka dni za wczesnie i zapłacic kilka tys podatku

6 mcy kalendarzowe. Jak sprzedasz przed upływem 6 mcy za kwotę równa lub niższa niż ty zapłaciłeś to nie płacisz dochodowego (oczywiście mowa o kwocie na umowie)
Opublikowano

czyli 12grudzien 12 czerwiec?

Opublikowano

Na to wychodzi :)

Opublikowano

Opublikowano

czyli 12grudzien 12 czerwiec?

12 grudzień 30 czerwiec.

Terminy nie liczy się na dni tylko od końca miesiąca w którym kopiłeś auto.

Opublikowano

A to zwracam honor :) Na forum prawnym wyczytałem inaczej.

Opublikowano

Na dniach planuję odświeżenie pokoju i panowie doradźcie mi, bo się jaram jedną i drugą i nie wiem jaką koncepcję wybrać ostatecznie:

10330487_945253768819007_810375340464050

lub:

1013255_943089195702131_7422678030888620

Opublikowano

Turbawa rozwala system....

Opublikowano

Jak sie nie da , jak sie da

50873c96bf60f0d0d72fb353af8229a3.jpg

:grin: :grin: :grin:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Pany ma ktos opony na handel 235/35/19

Wandej moze Ty masz jakies dobre nowki..albo cos mozecie polecić

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany ma ktos opony na handel 235/35/19

Wandej moze Ty masz jakies dobre nowki..albo cos mozecie polecić

A do jakiej kwoty za szt chcesz?

Opublikowano

Wandej whats apss

Naciapane z Zetki

Panowie potrzebuje śruby od ustawiania kątów w tylne zawieszenie sedan b6. Jak ktoś ma takie coś to dawajcie na priv potrzeba na wczoraj.

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Ostatnio na oponeo była promo na opony letnie , -300 zł sztuka :).

Ja wybrałem te, ale teraz są ciut drożej:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-235-35-r19-91-y-xl#86084249

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Siema. Panowie widziałem wczoraj zaciski pomalowane na kolor czarny ale mieniły sie w słoncu bardzo ciemną czerwienią wyglądało to kozak . Kojazycie może taką farbe albo macie dostęp do dużej palety barw farb do malowania zacisków?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

A jestes pewny, ze to byl jakis specjalny lakier do zaciskow, a nie np jakis kolor, ktorym maluja auta? Mazda ma taki jeden piekny kolor - w cienie czarny, a w sloncu mieni sie na jakies czerwono/bordowo/fioletowe metaliki. ;) opel tez ma cos podobnego, tyle ze mieni sie bardziej na fioletowo/sliwkowy. :)

Opublikowano

A te zwykłe to pewnie złuszczą się szybko od temperatury?

Znalazłem taką wypowiedź u goglego :) ,,co do malowania zacisków to ja kilka lat temu pomalowałem i do dzisiaj jest kolor. Mój szwagier lakiernik odradził mi wszystkie żaroodporne wynalazki i zalecił najpierw pomalować dobrym podkładem antykorozyjnym i później lakierem samochodowym akrylowym. Prosta operacja i rewelacyjny efekt. polecam ". Co sądzicie? :)

Edytowane przez bongod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.