Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tu żyć jak tu pić, jak brać zalewa sie w sztos daleko od szos :/

wysłane z Galaktycznej S5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

d4bbb3a0909a1b696e1aaa1de9a7365f.jpg

:kox:

Opublikowano

d4bbb3a0909a1b696e1aaa1de9a7365f.jpg

:kox:

Dzisiaj pewnie co drugi zdycha :grin:

Opublikowano

E nie jest tak źle :P

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany nie ma ktoś na handel kompletnego wydechu z 2.5tdi? Na allegro jest tego trochę ale jednak wolałbym kupić coś takiego na forum od osoby która wie co sprzedaje.

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

przez chwile było , ale tak śpiewali że chyba ktoś wyciszył nagłośnienie :grin:

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzięki mordy również za kolejny super zlot :hi:

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzięki mordy również za kolejny super zlot :hi:

Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem :decayed:

Opublikowano

Miejscoweczka fajna, pasowaloby pomyslec cos na za rok, zeby pojechac na dluzej i jakos w miare wkrecic sie w towarzystwo. ;)

Opublikowano

Witam szanowne grono "alkoholików" :decayed::wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzięki mordy również za kolejny super zlot :hi:

Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem :decayed:

no to trenujemy przez najbliższy rok i z palcem w ... następnym razem i pokażemy :grin:

Opublikowano

Ee też bym pograł w piłkarzyki, tylko z Jędrkiem pograłem chwile ale później już nie chciał :D

Działo się oj działo :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:siema:

teraz trzeba odliczać czas do OEM :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.