Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8564bbbc80354e1eaac0e49dea389aa7.jpg

A na się zawijam zaraz ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: potrzebuje numeru części która nachodzi na uchwyt na telefon do b6. Ktoś poratuje?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Krawat żałuj że Cie nie było na bt :decayed:

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzięki mordy również za kolejny super zlot :hi:

Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem :decayed:

A to z nimi da się wygrać ? :lol:

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzięki mordy również za kolejny super zlot :hi:

Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem :decayed:

A to z nimi da się wygrać ? :lol:

był cień szansy na to jak sobie samobuja władowali :grin:

Opublikowano

jakie koncowki najlepsze do zderzaka s-line na 2 kominy ?

Opublikowano

jakie koncowki najlepsze do zderzaka s-line na 2 kominy ?

ulter 90mm

Opublikowano

tak ,masz w moim wątku foto

Opublikowano

slo po twoim wykonie w bt na kakaoke zgłaszam cię do x-faktora :grin:

To było wczoraj karaoke? :shock3: :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance :polew:

W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzięki mordy również za kolejny super zlot :hi:

Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem :decayed:

A to z nimi da się wygrać ? :lol:

Być może da ale ze mną wygrała wodka :polew::polew:

Opublikowano

Chopin a gdzieś uciekł jak ja szedłem po kluczyki do auta ? wp***dol da za to ze musiałem iść na 4 piętro po dupe wiatru :D

Opublikowano

Chopin a gdzieś uciekł jak ja szedłem po kluczyki do auta ? wp***dol da za to ze musiałem iść na 4 piętro po dupe wiatru :D

Oj batalionu nie czytasz ? :grin:

Opublikowano

Chopin a gdzieś uciekł jak ja szedłem po kluczyki do auta ? wp***dol da za to ze musiałem iść na 4 piętro po dupe wiatru :D

Oj batalionu nie czytasz ? :grin:

Ja czytam i czekam na ostrzeżenie dla slawq`a :naughty: Jozek napisał wulgaryzm w jedenym poście a jego są w każdym

Opublikowano

Wandej masz problem ze zrozumieniem tego co napisałem w batalionie? Biorę na klatę avatar sprzed kilku lat jak Wy weźmiecie wszystkie wulgaryzmy z tych lat. Większość by się musiała pożegnać z Forum.

Daje przykład- wieloletni avatar zmieniony. Liczę ze Wy tez sie dostosujecie do tych zasad.

Opublikowano

Gdzie nie zajrzę to się coś dzieje :kox: niektórzy aż przeginają - latacie jak kot z pęcherzem bo jakąś czerwoną lampke dostaniecie :facepalm: brać na klate i do przodu, za kilka dni zniknie. Też lubiałem sobie rzucić mięsko to tu to tam, ale aż tak niezbędne to to nie jest i da się bez tego żyć :hi: co do cycków - będzie mi ich tutaj brakować, bo przynajmniej coś się popatrzyło, pewny dział jak

otworzę, to mi się przeglądarka wiesza :grin:

Opublikowano

Gdzie są to piekne widoki na dziendobry ? Pikne panie co poprawialy humor na kolejne godziny w robo? Toz tam nie bylo pornografii przynajmniej hardcorowej... a tak wogole to :hi:

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:hi:

Co jest kurde fak?

Dlaczego Battalion zamknęli? :wtf:

Opublikowano

:hi:

Co jest kurde fak?

Dlaczego Battalion zamknęli? :wtf:

No właśnie?!

Wysłane z mojego LG-P710

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.