Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, do sline brakuje mi tylko zderzaka tył, którego nie mogę dostać. Mam zderzak od S4 uszkodzony, wpadłem na pomysł, żeby wyciąć z niego dyfuzor i dospawać do zwykłego zderzaka, dać całego w kolor i założyć, jednak wydaje mi się, że zderzak s4 zepsuje koncepcje i zgranie się z sline, ponieważ nie ma takich samych przetłoczeń, jak myślicie gra warta świeczki?

są takie zestawienia na forum typu przód s-line tył s4 nie tak znowu zle to wygląda , zależy od gustu :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

mam czarny kolor, malując dokładkę s4(szarą) w też czarny kolor, będzie to dziwnie chyba wyglądało

Opublikowano

mam czarny kolor, malując dokładkę s4(szarą) w też czarny kolor, będzie to dziwnie chyba wyglądało

to już bym ta dokładke zostawił w ori kolorze ;) będzie lepiej wyglądać

Opublikowano

:hi: siwy poszly linki na pw

wysłane z Galaktycznej S5

Widziałem widziałem podziękował
Opublikowano

mam czarny kolor, malując dokładkę s4(szarą) w też czarny kolor, będzie to dziwnie chyba wyglądało

tu masz przykładowe połączenie s-line z s4

http://www.tuning.v10.pl/galeria/audi,a4,euro,vip,16,artykul,88297,0,jpg.html

Opublikowano

Siema mordy moje :hi:

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

mam czarny kolor, malując dokładkę s4(szarą) w też czarny kolor, będzie to dziwnie chyba wyglądało

to już bym ta dokładke zostawił w ori kolorze ;) będzie lepiej wyglądać

w ori kolorze odpada, ponieważ będzie się gryzła z resztą-wszystko w kolorze jest.

Opublikowano

Ja mam AWX-a ale przy 3000obr/min na 5 (najwyższym biegu) mam coś ok. 155km/h o ile dobrze pamiętam.

Opublikowano

Najlepsze jaja są w 1.8t :) ta sama prędkość i obroty w jednej na 5 biegu w drugiej na 6 :) . Poco ten 6 w takim razie ? :)

Opublikowano

Pany nie ma ktoś czujnika do PDC na tył od sprzedania?

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

:siema:

zakup nowego auta idzie na drugi plan

wczoraj przyszlo pismo wiec moge mowic

dom kupiony :decayed:

:banan:

Opublikowano

Najlepsze jaja są w 1.8t :) ta sama prędkość i obroty w jednej na 5 biegu w drugiej na 6 :) . Poco ten 6 w takim razie ? :)

testowałeś ile wyciągnie np na 3 biegu?

Opublikowano

:bry:

Jakiego najlepiej diesla szukać w B6 ? Chodzi mi o oznaczenie silnika

nie ma żadnej różnicy kolosalnej miedzy awx a avf

Prędkość przy 180

Avf ma 3 tys obrotów

Awx ma 3100 obrotów

Wiec co to za różnica. A z reguły awx mniej pali i ma dłuższe biegi ;)

Sent from my Iphone 6

Trochę popłynąłeś z tymi wartościami :P

Istotną korzyścią w avf jest większe sprzęgło niż w awx... Chyba ze ktoś jeździ serią, to bez różnicy.

Opublikowano

kurcze awx przy 180km/h 3100 obr/min to ja mam wiecej

Opublikowano

kurcze awx przy 180km/h 3100 obr/min to ja mam wiecej

ja mam 160

Opublikowano

Jakoś mi się nie widzą :thumbdown:


Matibat, a Ty za Treflem, czy Polfarmexem jesteś? :)

Ja wogole to z polfarmexu jestem

Ciekawy ten Wasz Mitchell :)

Opublikowano

opony i tak na śmietnik bo zobacz co tam jest :facepalm:

Opublikowano

kurcze awx przy 180km/h 3100 obr/min to ja mam wiecej

w awx przy 180km/h jest ok 3450rpm... Marcin musiał się raczej pomylić podając dane ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.