Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziadek, info na priv.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziadek, info na priv.

Dzieki, spróbuje

Nie mów że chcesz kupić b6 ? :decayed:

No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM
Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ?
Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku :(

Czyli z pełnym wnętrzem itp. Nie myślałeś kupić już po swapie ?

Nie widzielm nigdzie na sprzedaż :( poza tym ja jestem mega wybredny wiec jak sam nie zrobię to będę narzekał :)

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

A jest możliwy swap skrzyni z AWF do AWX? Dzwony są takie same?

Jak chcesz zmieniać skrzynię to najlepiej na którąś z tych symboli: HCK z 2.0 tdi 170 ps lub DQS z 2.5 tdi. Kilka osób na forum robiło takie swapy. Gdzieś był nawet temat o tym na forum...

Opublikowano

dziadek kup sobie coś w oryginale taka rada od serca :wink:

Opublikowano

dziadek kup sobie coś w oryginale taka rada od serca :wink:

Ori babcie już ma to po co druga :decayed:

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Orientuje się ktoś jak można wyczyścić klosze lamp tylnych z sedana? Bo moje jakoś zaszły w środku ale nie bardzo wiem czym mogę je zalać.

Opublikowano

Siemka

pytanko mam jestem w trakcie ręzania i mam problem. Tunel 1din klimatronik 1din odcięty i nie mogę wcisnąć popiołu 2din

da się tak Wogole

Edytowane przez habcio19

Opublikowano

Ja mam AWX-a ale przy 3000obr/min na 5 (najwyższym biegu) mam coś ok. 155km/h o ile dobrze pamiętam.

Ja również mam tak około 160 km/h przy 3000 obr/min. 180 to duża przesada.

Edytowane przez Patryś

Opublikowano

Avf - 160km/h -3000

Awx - 150km/h -3000

Avf skrzynia hck -180km/h 3000 a na 5b- ok160km/h

Tą ostatnią mam u siebie i jak dla mnie najlepsze rozwiązanie

Opublikowano

Siemka

pytanko mam jestem w trakcie ręzania i mam problem. Tunel 1din klimatronik 1din odcięty i nie mogę wcisnąć popiołu 2din

da się tak Wogole

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :decayed:

Opublikowano

Siemka

pytanko mam jestem w trakcie ręzania i mam problem. Tunel 1din klimatronik 1din odcięty i nie mogę wcisnąć popiołu 2din

da się tak Wogole

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :decayed:

Czyli się da ;d

jakieś wskazówki?

Opublikowano

A jest możliwy swap skrzyni z AWF do AWX? Dzwony są takie same?

Ale jaki sens ? Cos masz nie tak ?

A ty nie znasz tego auta co wyżej wkleiłem ? Z gizycka jest

Na mieście je widziałem. Nie znam właściciela. Kupiony pewnie na początku zeszłego roku- sądząc po tablicach..

Opublikowano

Siemka

pytanko mam jestem w trakcie ręzania i mam problem. Tunel 1din klimatronik 1din odcięty i nie mogę wcisnąć popiołu 2din

da się tak Wogole

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :decayed:
Czyli się da ;d

jakieś wskazówki?

Wytnij z tunelu te uchwyty na których trzymała sie pułeczka i wejdzie :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Orientuje się ktoś jak można wyczyścić klosze lamp tylnych z sedana? Bo moje jakoś zaszły w środku ale nie bardzo wiem czym mogę je zalać.

Próbowałeś IPĄ i wodą destylowaną?

Opublikowano

Dziadek, były parch Nosba był niedawno na sprzedaż ;) może jeszcze jest :)

Opublikowano

Siemka

pytanko mam jestem w trakcie ręzania i mam problem. Tunel 1din klimatronik 1din odcięty i nie mogę wcisnąć popiołu 2din

da się tak Wogole

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :decayed:
Czyli się da ;d

jakieś wskazówki?

Wytnij z tunelu te uchwyty na których trzymała sie pułeczka i wejdzie :wink:

Wysłane z Ipka

Udało się, tą półkę prędzej juz wyciągnąłem. Problemem była ta srebra listwa na dole klimatronika mogłem ją zdemontować ale fajna jest więc z popiolki 2din zdjąlem taki czarny plastik jakby listwa na końcu klapki od popiolki no i jest prawie idealnie. Prawie bo trochę ciężko się otwiera i zamyka, ale juz chyba mam na to pomysl:)

Opublikowano

Dziadek, były parch Nosba był niedawno na sprzedaż ;) może jeszcze jest :)

Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac :D

Opublikowano

Dziadek, były parch Nosba był niedawno na sprzedaż ;) może jeszcze jest :)

Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac :D

Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie (nie mam na myśli paliwa)/nie ma czasu/ochoty by dbać to projekt tak kończy.

Przechodzi z rąk do rąk. Ja np. nie kupiłbym samochodu od osoby, która miała go krótko - za duże prawdopodobieństwo, że nie dbała, że użytkowała z nastawieniem: a co ja tam będę robił, niech sobie nowy właściciel robi.

Teraz kupiłem S3, 5 lat u jednego właściciela. Jestem w tym aucie absolutnie zakochany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.