Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

feniks już mu dałem na B5.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Panowie jak ma chodzić 2.7 bi turbo w a6 avant quattro? Jutro jadę oglądać... Podobno szarpie buda przy 60-80h to może być dwumasa? Jak dobrze pójdzie to będzie silnik na swap :kox:

Denerwujesz mnie :przebiegly: Za ile te 2.7? Dawaj po zaciski bo się kurzą

Opublikowano

Panowie jak ma chodzić 2.7 bi turbo w a6 avant quattro? Jutro jadę oglądać... Podobno szarpie buda przy 60-80h to może być dwumasa? Jak dobrze pójdzie to będzie silnik na swap :kox:

Denerwujesz mnie [emoji14]rzebiegly: Za ile te 2.7? Dawaj po zaciski bo się kurzą
Przestań jak zrobię swapa to dam Ci się przejechać [emoji14]olew: parę groszy gościu chce :kox: właśnie nie wiem czy odbiorę bo jak kupie to nie wiem czy kasę będę miał :kwasny: dam Ci znać jutro :-) Zadz to pogadamy
Opublikowano

W robocie siedzę nie pogadamy chyba że tak po północy :wink:

Opublikowano

W robocie siedzę nie pogadamy chyba że tak po północy :wink:

Dzwon po 23.30 nie będę spał bo będę wojewódzkiego oglądał ;-)
Opublikowano

W robocie siedzę nie pogadamy chyba że tak po północy :wink:

Dzwon po 23.30 nie będę spał bo będę wojewódzkiego oglądał ;-)

"mój" prezydent bedzie :grin:

Opublikowano

Tak jest biedra będzie ale będę oglądał dla wodzianki i jeszcze jednej laseczki :kox:

Opublikowano

Dariuszqw - a co z v8? ;)? Chciałeś w te klimaty iść :)

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś ile mogą być warte 4 katalizatory z 4 sondami z Audi S4 B6 4.2 V8 2004r ??

Edytowane przez Aron21

Opublikowano

Dariuszqw - a co z v8? ;)? Chciałeś w te klimaty iść :)

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:
Opublikowano

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

v8 to kocur, wiadomo.

hehe z v12 byłbyś chyba pierwszy, bo nie znam takiego projektu :kox:

Opublikowano

Dariuszqw - a co z v8? ;)? Chciałeś w te klimaty iść :)

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

Tam jest W12 :wink: Gruba patola ten silnik :kwasny:

Opublikowano

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

v8 to kocur, wiadomo.

hehe z v12 byłbyś chyba pierwszy, bo nie znam takiego projektu :kox:

Jeszcze sam nie wiem co będzie ale v12 to chyba napewno by nie wlazlo ni chyba że ryjek by przespawal trochę dalej :-P narazie jadę obejrzeć v6 ale napewno przed zakupem będę oglądał v8 i zobaczymy co rozum podpowie :kox:

Dariuszqw - a co z v8? ;)? Chciałeś w te klimaty iść :)

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

Tam jest W12 :wink: Gruba patola ten silnik :kwasny:
A czemu taka lipa? Ciekawe jak to mruczy :mysli:
Opublikowano

Dariuszqw - a co z v8? ;)? Chciałeś w te klimaty iść :)

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

4.2 V8 jest spoko ale to starsze, z rozrządem z przodu.

Opublikowano

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

v8 to kocur, wiadomo.

hehe z v12 byłbyś chyba pierwszy, bo nie znam takiego projektu :kox:

Jeszcze sam nie wiem co będzie ale v12 to chyba napewno by nie wlazlo ni chyba że ryjek by przespawal trochę dalej :-P narazie jadę obejrzeć v6 ale napewno przed zakupem będę oglądał v8 i zobaczymy co rozum podpowie :kox:

Dariuszqw - a co z v8? ;)? Chciałeś w te klimaty iść :)

Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D :slina:

Tam jest W12 :wink: Gruba patola ten silnik :kwasny:
A czemu taka lipa? Ciekawe jak to mruczy :mysli:

W Phaetonie do wymiany oleju ponoć trzeba zwalać miskę :decayed: pracuję pięknie ale koszt serwisu tego silnika jest chory. Daj info co to za c5 bo braciak szuka C5 może by łyknął jakbyś sie nie zdecydował. Chyba że angol :wink:

Opublikowano

Tam jest W12 :wink: Gruba patola ten silnik :kwasny:

No tak, prawda z tym w12 :facepalm:

W pracy jeden boss smiga q7 z v12 tdi. To jest tez krówsko. Nigdy nie moge się napatrzeć jakie to ma heble z przodu jak mijam te auto :0


Jeszcze sam nie wiem co będzie ale v12 to chyba napewno by nie wlazlo ni chyba że ryjek by przespawal trochę dalej :-P

Nie byłoby wyjścia. Pamiętam chyba kiedyś powstawał projekt b5 z 5.0TFSI to przód został nieruszany, ale firewall chyba wyleciał, ale pewności nie mam.

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Tak mnie męczy te v8 że już jestem głupi.. Wandej stoi jedna 2.7 bi turbo z rozwalona miska olejowa za 6500 zł chyba na olx. Podobno poza miska wszystko bangla :-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.