Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Daj jeszcze coś z Biblii, na FB dobrze Ci szło :decayed:

Na FB nie wypowiadałem się na Pański temat. Pomylił mnie Pan z Danielsem . On jest z zamiłowania Pastorem ale już Mu tłumaczyłem że Niektórych nie da się nawrócić pomimo starań.

Wypowiedziałem się na Pański temat pierwszy raz - tutaj publicznie - bardzo dużo jadu oraz złośliwości Pan toczy a jako Osoba z "Rządu" na Forum powinien Pan zachować wstrzemięźliwość z racji piastowanej funkcji.

Serdecznie pozdrawiam - Jarek z Rzeszowa.

+1.

:siema:

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi

z podziękowaniami poczekaj, aż się moje info sprawdzi, bo jeden nawijający non-stop 5 latek na razie mi starcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jeszcze coś z Biblii, na FB dobrze Ci szło :decayed:

Na FB nie wypowiadałem się na Pański temat. Pomylił mnie Pan z Danielsem . On jest z zamiłowania Pastorem ale już Mu tłumaczyłem że Niektórych nie da się nawrócić pomimo starań.

Wypowiedziałem się na Pański temat pierwszy raz - tutaj publicznie - bardzo dużo jadu oraz złośliwości Pan toczy a jako Osoba z "Rządu" na Forum powinien Pan zachować wstrzemięźliwość z racji piastowanej funkcji.

Serdecznie pozdrawiam - Jarek z Rzeszowa.

wprowadźmy trochę logiki,ponad 90% społeczeństwa w PL to niby chrześcijanie,gdy ktoś wrzuca cytat z mądrej Księgi to zaraz Pastor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z dnia na dzień mam wrazenie że to forum zamienia się w jakieś publiczne wyżalanie się oraz wzajemne mieszanie się z g.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksieciunie, kto ma swoim aucie listwy S4? Trzeba by mi zmierzyc ile ma tylna listwa drzwiowa s4 szerokosci na dole (czyli ile odstaje) chyba że ktoś ma wiedzę ile mają listwy s-line a ile S4

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z dnia na dzień mam wrazenie że to forum zamienia się w jakieś publiczne wyżalanie się oraz wzajemne mieszanie się z g.....

I wszyscy na tym tracą niestety :-(

Mam przeczucie, że jeszcze chwila i sytuacja się wyklaruje i ustabilizuje. Dajmy co poniektórym kapkę czasu na oswojenie się z nowym/ starym i z dawna oczekiwanym porządkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev jesteś pewien że nie podejdzie? Patrzyłem na aukcje z zamiennikami i piszą że pasuje do BFB i ALT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...