Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może szczotki się przywieszaja. Trzeba by regulator wytargac. Ale łatwy dostęp.

Szczotki w altku?
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam lustra zewnetrzne 5 pinowe i lewe uległo uszkodzeniu ....wpadło mi w rece w kolor lustro ale 10 pin ...Podejdzie i bedzie wszystko działac czy nie ma szans ??

Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach.

Czyli jak podepne ,,na sucho " to nic nie zadziała? pod foto to chyba lewe powinno miec 14 pin

Opublikowano

14pin to pod pamięc

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Tak.Dajesz po garach i jak już krótkie lub się przecinają to na chwile tracisz ładowanie.

Opublikowano

Panowie mam lustra zewnetrzne 5 pinowe i lewe uległo uszkodzeniu ....wpadło mi w rece w kolor lustro ale 10 pin ...Podejdzie i bedzie wszystko działac czy nie ma szans ??

Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach.

Czyli jak podepne ,,na sucho " to nic nie zadziała? pod foto to chyba lewe powinno miec 14 pin

Jak masz wewnętrzny fotochrom to musisz poprowadzić po 2 przewody od wewnętrznego do zewnętrznych. Bez zmian w instalce będziesz miał tylko grzanie i sterowanie elektryczne :wink:

Opublikowano

Na dniach bede wlasnie rezal fotochrom to chyba i na to sie skusze:)

Opublikowano

Mam pytanie, piszczy mi lewe przednie koło. Tarcze i klocki wymieniane z 2 miesiące temu, wszystko ferodo. Przy naciśnięciu hamulca pisk ustaje. Czego szukać? Rozbierałem zacisk 3 razy i wszystko wygląda, że jest OK, tłoczek nie jest zapieczony, pływaki przesmarowałem smarem odpornym na temp.

coś nie trzyma dobrze klocków , więc albo klocki do wymiany lub tam gdzie jest zacisk coś ta blaszka dobrze nie trzyma klocków

Opublikowano

Mam pytanie, piszczy mi lewe przednie koło. Tarcze i klocki wymieniane z 2 miesiące temu, wszystko ferodo. Przy naciśnięciu hamulca pisk ustaje. Czego szukać? Rozbierałem zacisk 3 razy i wszystko wygląda, że jest OK, tłoczek nie jest zapieczony, pływaki przesmarowałem smarem odpornym na temp.

coś nie trzyma dobrze klocków , więc albo klocki do wymiany lub tam gdzie jest zacisk coś ta blaszka dobrze nie trzyma klocków

Tam nie ma blaszki tylko drut :wink:

Opublikowano

Siema.

Podpowie mi ktoś na co zwrócic uwage przy kupnie b6 z 1.8 t 163km albo BEX-a jak się trafi ? :)

Jak pozwoli sprzedawca zrób logi :D .

Będę pytał, tylko ciekawe co taki Niemiec na to powie :-D

Opublikowano

potrzeba mi link do gajosa żebym mógł sprawdzić cene częsci

Opublikowano

Nie ma już chyba Gajosa bo zmienili na Benepol Sopot

Opublikowano

potrzeba mi link do gajosa żebym mógł sprawdzić cene częsci

Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. :wallbash:

Opublikowano

potrzeba mi link do gajosa żebym mógł sprawdzić cene częsci

Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. :wallbash:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

Opublikowano

potrzeba mi link do gajosa żebym mógł sprawdzić cene częsci

Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. :wallbash:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

:facepalm:

Opublikowano

potrzeba mi link do gajosa żebym mógł sprawdzić cene częsci

Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. :wallbash:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

:facepalm:

Co Cię tu dziwi?

Obrażanie innych użytkowników - 3 pkt.

Łajza - potocznie o włóczędze, często z odcieniem pogardliwym jako o zapijaczonym łachmaniarzu

Opublikowano

Regulamin, który przytoczył "pajda" jest dla wszystkich na forum? Czy "wybrani" nie muszą go respektować?

Opublikowano

Łajza

Jan Tomaszewski nazywał tak Kazimierza Daynę - a byli przyjaciółmi ;)

Opublikowano

Łajza

Jan Tomaszewski nazywał tak Kazimierza Daynę - a byli przyjaciółmi ;)

ale my nie jesteśmy przyjaciółmi i wódki razem nie piliśmy

Opublikowano

O czym Wy piszecie o tym, że jesteście lenie i tylko potraficie się czepiać rzeczy, które nie odnoszą się w ogóle co Wy tu przytaczacie.

Łajzy napisałem w znaczeniu, że nie potraficie sobie poradzić na takim forum tylko "DAJ" na tacy najlepiej zero własnego zaangażowania. Co Wy w sklepie jesteście, że płacicie i wymagacie ruszcie te swoje mózgi.

Po drugie ten dział jest o modyfikacjach modelu B6, a nie, że mi coś piszczy czy gdzie cennik lub świeci mi kontrolka. Ludzie od tego są inne działy na tym forum !!! A nie śmietnik robicie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.