Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chudineze - to jest faktycznie dział b6 ale wątek luźny, o wszystkim. Takie miejsce, gdzie się pyta na szybko o coś, co by to nowych wątków z jakąś drobnostką nie zakładać. Taki off-top dla b5 jest zamknięty więc teraz ludzie tu piszą. Wielu użytkowników chwali sobie właśnie ten wątek, bo można szybko otrzymać potrzebną odp. Więc nie wiem czemu się bulwersujesz.

Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić.

trzeba było wstawić link do gajosa i po sprawie a tak to ino spamu narobiłeś

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopóki nie zostanę zbanowany za posiadanie swojego zdania, ostatnio to bardzo modne na forum...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Górnolotne hasła, zupełnie niezwiązane z rzeczywistością.

Chudineze - to jest faktycznie dział b6 ale wątek luźny, o wszystkim. Takie miejsce, gdzie się pyta na szybko o coś, co by to nowych wątków z jakąś drobnostką nie zakładać. Taki off-top dla b5 jest zamknięty więc teraz ludzie tu piszą. Wielu użytkowników chwali sobie właśnie ten wątek, bo można szybko otrzymać potrzebną odp. Więc nie wiem czemu się bulwersujesz.

Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić.

trzeba było wstawić link do gajosa i po sprawie a tak to ino spamu narobiłeś

Link był. Kilka postów wyżej...

Opublikowano

chemia hemoglobina dyskryminacja taka taka sytuacja :grin:

:wink::hi:

czytam i nie wierze :facepalm:

a ja się już przyzwyczaiłem :decayed:

Opublikowano

poziek

Czyli wyrażenie "łajzy" można swobodnie używać wobec innych na forum: użytkowników, klubowiczy, moderatorów, vipów itd itd??? Bez żadnych konsekwencji? Bo niby może być użyte w różnym kontekście... :grin:

Opublikowano

poziek gdzies ty chlopie byl od 2010r jak ten watek jest??? na truskawkach w holandii :grin: ??

Opublikowano

chemia hemoglobina dyskryminacja taka taka sytuacja :grin:

:wink::hi:

czytam i nie wierze :facepalm:

a ja się już przyzwyczaiłem :decayed:

najgorsze że popcornu nie mam :grin:

Opublikowano

Dopóki nie zostanę zbanowany za posiadanie swojego zdania, ostatnio to bardzo modne na forum...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

NIKT nie wyleciał z forum za posiadanie swojego zdania.

Wierz dalej w fałszywą propagandę, która głoszą wywaleni to daleko zajdziesz.

Opublikowano

Serio Poziek? Podobno jesteś w zarządzie, jeszcze chwile temu pokazywałeś screena nie na swój temat, w wątku gdzie nie powinien być a teraz jesteś bierny? Oj...

Kiedy przejdziesz na emeryturę? Może jakaś ankieta? Lud byłby raczej za odpoczynkiem, jak najbardziej, w walce z siłami zła i nienawiści szerzącej się w waszym przekonaniu od dawna na forum.

Opublikowano

popcorn.gif

Opublikowano

Wiem że również mam prawo zgłoszenia czegoś do moderatorów, ale zauważyłem że Tobie to przychodzi o wiele łatwiej, wyłapujesz bardzo skutecznie takie sytuacje, więc skąd te przeoczenie? Lenie a łajzy to róznica. Ktoś może faktycznie niekiedy się leni, ale łajzą nie jest :facepalm:

Opublikowano

i komu to przeszkadzało ? Tylko i wyłącznie Wam.

Przepraszamy, że nie odpowiada nam bajzel jaki zapanował tu w erze kolby, pomarańczy i kukurydzy.

Jeszcze trochę i zapomnimy o tej patologii.

Obudziliście się.... Po czterech i pół roku istnienia tematu... Podobnie z resztą jak w przypadku b5b. No ale cóż takie decyzje podjeliście, takich decyzji będziecie żałować.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

chemia hemoglobina dyskryminacja taka taka sytuacja :grin:

:wink::hi:

czytam i nie wierze :facepalm:

a ja się już przyzwyczaiłem :decayed:

najgorsze że popcornu nie mam :grin:

za to chamstwo jest :facepalm:

Opublikowano

Sądzę że gdybyś jednak Ty skorzystał z możliwości skasowania konta, ucieszyłbyś większą ilość osób na forum.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

:D :D

Opublikowano

Jeśli macie problem ze słowem "łajza" to jest taka opcja "zgłoś". Moderator oceni czy należy sie kara czy nie.

Opublikowano

Ha !

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Poziek, ja Ciebie widze w sejmie, tak sprytnie lawirujesz i operujesz slowami ;)

Opublikowano

popcorn.gif

:grin: zacne okulary

Opublikowano

Masz swoje zdanie, chwała Ci za to. Możesz je swobodnie wyrazić na forum.

Mistrz riposty jak nie może znaleźć jakieś celnej akurat, to właśnie taki tekst widzimy. :P

Opublikowano

i komu to przeszkadzało ? Tylko i wyłącznie Wam.

Przepraszamy, że nie odpowiada nam bajzel jaki zapanował tu w erze kolby, pomarańczy i kukurydzy.

Jeszcze trochę i zapomnimy o tej patologii.

Obudziliście się.... Po czterech i pół roku istnienia tematu... Podobnie z resztą jak w przypadku b5b. No ale cóż takie decyzje podjeliście, takich decyzji będziecie żałować.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

+1

Opublikowano

Teraz czekam tylko za co zostanę usunięty. Może w złych miejscach wstawiałem przecinki, lub nie konczyłem wypowiedzi kropką. Coś tam się pewnie znajdzie w regulaminie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.