Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

co do dystansow to mowi sie ze lozyska na tym cierpia, ale to jest tak samo jak zalozy sie felge z mniejszym et, kazdy ma swoje zdanie, moje jest takie ze jesli lozyska dobrej jakosci, felgi nie maja bicia to dystans im nie zaszkodzi

Podobnie jak AVF-a dłubniesz na 170 kucy i przy leciwym sprzęgle z miejsca zacznie Ci się ślizgać. A kiedy zmienisz sprzęgło na markowe nowe - będzie hulać.

Ta sama zasada.

Ja mam avf dlubniete i na standardowym sprzegle zrobilem 200 tys. i dalo rade i juz zaczyna sie slizgac i chyba bede wsadzal sprzeglo z brd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siema . Panowie a różny rozstaw osi nie ma wpływu na większe myszkowanie w koleinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta listwa bagażnika co jest w chromie występuje też w ori w kolorze czarnym??

bagażnika czy zderzaka? Jak zderrzaka to tak. Byle takie w es4.

Tak, chodzi o tą ze zderzaka. MAT1000 juz podrzucił nr. Kolejne pytanie a w zasadzie dwa:

1.jak ta listwę wymontować? Bo znalazłem rysunek ale bardzo małej rozdzielczości i nie widać nic na nim

2. Czy ta listwa od esy będzie pasowała do zwykłego zderzaka czy pozostaje malowanie albo oklejanie tej listwy co mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz samej pompki oddać, szukam nr pompki 3b7 955 681

jak nie zejdzie w tydzień to przemyśle ale raczej w całości wole popchnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

a drugie pytanie, to czy zakładając dystanse powiedzmy 10mm, nie wpływa to na ustawienie zachowania auta? w końcu fabrycznie zostało chyba obliczone to ustawienie kół

Jest szkoła, która mówi, że ma wpływ i to negatywny na zawias i łożyska jak każde zwiększenie masy nieresorowanej na końcach osi. Wszystkie elementy muszą być pod kontem siebie dobierane. Zwróćcie uwagę, że wahacze w B7 z zaciskami pod tarcze 320 mają inne numery niż w B6 pod 312.

I jest druga szkoła, która mówi, że każdy przypadek powinien być analizowany indywidualnie, że zawsze projektant i producent na poszczególnych częściach czy układach przewidują margines tolerancji (inaczej standaryzacja produkcji byłaby fikcją i koszty byłyby horrendalne) i że jeśli zmiana jest nieznaczna i mieści się w owym marginesie nie powinno być problemu.

co do dystansow to mowi sie ze lozyska na tym cierpia, ale to jest tak samo jak zalozy sie felge z mniejszym et, kazdy ma swoje zdanie, moje jest takie ze jesli lozyska dobrej jakosci, felgi nie maja bicia to dystans im nie zaszkodzi
Od 5 lat mam na tyle dystanse 25mm,zrobione jakieś 50kkm i z łożyskami nic sie nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta listwa bagażnika co jest w chromie występuje też w ori w kolorze czarnym??

bagażnika czy zderzaka? Jak zderrzaka to tak. Byle takie w es4.

Tak, chodzi o tą ze zderzaka. MAT1000 juz podrzucił nr. Kolejne pytanie a w zasadzie dwa:

1.jak ta listwę wymontować? Bo znalazłem rysunek ale bardzo małej rozdzielczości i nie widać nic na nim

2. Czy ta listwa od esy będzie pasowała do zwykłego zderzaka czy pozostaje malowanie albo oklejanie tej listwy co mam?

Ad.1. Musisz zdjąć zderzak bo zaczepy są od spodu i bez tego raczej nie ma szans jej wyjąć.

Ad.2. Nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . Panowie a różny rozstaw osi nie ma wpływu na większe myszkowanie w koleinach?

raczej ma,na bank kołka od 18" cali w góre mają wpływ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Panowie ta listwa bagażnika co jest w chromie występuje też w ori w kolorze czarnym??

bagażnika czy zderzaka? Jak zderrzaka to tak. Byle takie w es4.


Tak, chodzi o tą ze zderzaka. MAT1000 juz podrzucił nr. Kolejne pytanie a w zasadzie dwa:
1.jak ta listwę wymontować? Bo znalazłem rysunek ale bardzo małej rozdzielczości i nie widać nic na nim
2. Czy ta listwa od esy będzie pasowała do zwykłego zderzaka czy pozostaje malowanie albo oklejanie tej listwy co mam?

Ad.1. Musisz zdjąć zderzak bo zaczepy są od spodu i bez tego raczej nie ma szans jej wyjąć.
Ad.2. Nie wiem :decayed:

ktoś pisał na forum, że od s4 nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi mi o różny rozstaw osi przedniej i tylnej czy nie będzie przez to bardziej wypadał z kolein , ale raczej tak będzie :/

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie czy jest ktoś w stanie mi podrzucić jaki jest numer zbiorniczka pod spryski w wersji silnika 1.9tdi AVF. Na 100% zbiorniczki różnią się między benzyną a ropniakiem. Ale nie wiem czy pojemność ropniaka też ma wpływ na kształt zbiorniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie czy jest ktoś w stanie mi podrzucić jaki jest numer zbiorniczka pod spryski w wersji silnika 1.9tdi AVF. Na 100% zbiorniczki różnią się między benzyną a ropniakiem. Ale nie wiem czy pojemność ropniaka też ma wpływ na kształt zbiorniczka.

Coś mnie chyba oszukujesz :whistling: Inny ma beznyna i ropniak? Xenon i zwykły na pewno ale czy tak jakpiszesz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje bo od groma jest tych zbiorniczków na necie pod A4 B6, to Ty tu "oszukista" jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo zapytaj kolegi sentinell on ma takie radio i nawet kupił od tego gościa;) tez na takim android em mysle

http://a4-klub.pl/index.php?/user/111265-sentinell/

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje bo od groma jest tych zbiorniczków na necie pod A4 B6, to Ty tu "oszukista" jesteś :D

Tak to ja :kox: Chociaż nie wiem skąd to określenie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma AVF-a ze spryskami od urodzenia? za chiny nie mogę tego zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma AVF-a ze spryskami od urodzenia? za chiny nie mogę tego zweryfikować.

a ma

co ci potrzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile warty jest schowek B6/B7 Soul w stanie IGŁA TOTALNA? z 300PLN? Nie ma żadnej rysy.

Oczywiscie schowek zwykly golas, bez lodowki, bez wylacznika airbaga itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile warty jest schowek B6/B7 Soul w stanie IGŁA TOTALNA? z 300PLN? Nie ma żadnej rysy.

Oczywiscie schowek zwykly golas, bez lodowki, bez wylacznika airbaga itp.

Golas to myślę że z 200zł maks :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...