Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Suli dla Ciebie:

http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Suspension/Control_Arm/ES2594537/

Jak chcesz mogę Ci to sprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Suli dla Ciebie:

http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Suspension/Control_Arm/ES2594537/

Jak chcesz mogę Ci to sprowadzić.

pincet zielonych za negatyw to bym raczej nie dał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie Kaju :wink:

Cały czas myślę o wybebeszonej B5 1.8TQ do zabawy na torze. Zakładając slicka to byłaby moja pierwsza modyfikacja, kąty z przodu -3 tył -2/-2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomnika taką zabawkę rozumiem, jak najbardziej, ale na co dzień to raczej nie wyobrażam sobie szarpać się co sezon z co najmniej jednym kompletem opon... No ale wiadomo, gusta i guściki. Już jakiś czas temu widziałem to na "starym" battalionie, swoją drogą - nieźle to ktoś wymyślił :kox: kwestia tylko jak to znosi przeciążenia, które występują podczas pracy zawieszenia.

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trza to jakos skladac
tzn

Kratkę trzeba trochę rzeźbić bo jest trochę za gruba i by odostawała od zderzaka (10 min roboty) i wklejasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza to jakos skladac

tzn

Kratkę trzeba trochę rzeźbić bo jest trochę za gruba i by odostawała od zderzaka (10 min roboty) i wklejasz :wink:

tzn ze gratow cala szopa a nie ma kiedy powrzucac na auto :) ze odchudzac trzeba to wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile warty jest schowek B6/B7 Soul w stanie IGŁA TOTALNA? z 300PLN? Nie ma żadnej rysy.

Oczywiscie schowek zwykly golas, bez lodowki, bez wylacznika airbaga itp.

Golas to myślę że z 200zł maks :wink:

200? a nie ma szans , chyba do b8 , jak za 300 byś kupił to i tak bardzo dobra cena

Eeee.. no własnie patrząc ostatnio na forum, to ładnych schowków coraz mniej i ceny były kosmiczne. Sam płaciłem chyba 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202549-b6-aym-a4-b6-avant-25tdi-by-ucho/page-16

302 post

:hi: Witam

Pany mam pytanie kratka zderzaka przod czarna s line nr 8E0 807 647 E 5PV

Kratka zderzaka w halogen s line str. kierownika nr 8E0 807 681 C 01C

Kratka zderzaka w halogen s line str. pasażera nr 8E0 807 682 C 01C

Wiazka przedniego zderzaka pod Pdc nr 8E0 971 095 C

Czujniki przod pdc nr 4B0 919 275 B (Czujniki przod i tył maja ten sam numer)

Bardzo bym prosił o sprawdzenie czy numery się zgadzają,nie chciałbym się z później bujac z niepotrzebnymi gratami :eusathink:

Czy wiązka zderzaka przod z angola podejdzie bez problemów ?

Podziękował ;)

Leń

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

:P:hi:

Panowie a wiazka PDC przod w zderzak z angola podejdzie :wink:

Podziekował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomnika taką zabawkę rozumiem, jak najbardziej, ale na co dzień to raczej nie wyobrażam sobie szarpać się co sezon z co najmniej jednym kompletem opon... No ale wiadomo, gusta i guściki. Już jakiś czas temu widziałem to na "starym" battalionie, swoją drogą - nieźle to ktoś wymyślił :kox: kwestia tylko jak to znosi przeciążenia, które występują podczas pracy zawieszenia.

Co masz na myśli? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomnika taką zabawkę rozumiem, jak najbardziej, ale na co dzień to raczej nie wyobrażam sobie szarpać się co sezon z co najmniej jednym kompletem opon... No ale wiadomo, gusta i guściki. Już jakiś czas temu widziałem to na "starym" battalionie, swoją drogą - nieźle to ktoś wymyślił :kox: kwestia tylko jak to znosi przeciążenia, które występują podczas pracy zawieszenia.

Kajak a mnie się wydaje odwrotnie. Do pomnika to powietrze i na co negatyw robić a do polatania po torze właśnie bym to zapodał ;) Tylko ciekawe jak z trwałością :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko ciekawe jak z trwałością :kox:

Wszystko zależy od tego jakie są łączenia. Do wyboru jest twardość gumy w tulejach albo street density albo race.

Tutaj na przykład: http://store.034motorsport.com/034motorsport-density-line-adjustable-upper-control-arm-kit-b5-b6-b7-c5-audi-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6.html

są łożyska typu uniball, które jeszcze bardziej wpływają na "bezpośredniość" układu i "responsywność".

Oczywiście z czasem i one się wyrabiają i trzeba je wymieniać. Im cięższy samochód tym szybciej to pada. Plus na jakiej oponie się jeździ.

Pamiętam jak w rajdówce powymieniałem gumy w wahaczach na uniballe. Minimalny ruch kierownicy i od razu czuć jak całe auto idzie w stronę, w która skręcasz.

Temat rzeka.

Do samochodów do jazdy na codzień kupiłbym ten pierwszy zestaw, który wrzucałem Suliemu. Negatyw -1,5 wcale tak szybko opony nie zje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę przesadziłem w tamtym sezonie z przodu z gwintem i miałem po -1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eeee.. no własnie patrząc ostatnio na forum, to ładnych schowków coraz mniej i ceny były kosmiczne. Sam płaciłem chyba 300.
nie tylko po forum po allegro itp też sobie cenią , no albo szukać aż ktoś nieświadomy cen wystawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...