Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbup1:

Raz zamiennik gościowi robiłem i od dołu nie pasował

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ile warty jest schowek B6/B7 Soul w stanie IGŁA TOTALNA? z 300PLN? Nie ma żadnej rysy.

Oczywiscie schowek zwykly golas, bez lodowki, bez wylacznika airbaga itp.

Golas to myślę że z 200zł maks :wink:

200? a nie ma szans , chyba do b8 , jak za 300 byś kupił to i tak bardzo dobra cena

Eeee.. no własnie patrząc ostatnio na forum, to ładnych schowków coraz mniej i ceny były kosmiczne. Sam płaciłem chyba 300.

Opublikowano

280zł

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202549-b6-aym-a4-b6-avant-25tdi-by-ucho/page-16

302 post

:hi: Witam

Pany mam pytanie kratka zderzaka przod czarna s line nr 8E0 807 647 E 5PV

Kratka zderzaka w halogen s line str. kierownika nr 8E0 807 681 C 01C

Kratka zderzaka w halogen s line str. pasażera nr 8E0 807 682 C 01C

Wiazka przedniego zderzaka pod Pdc nr 8E0 971 095 C

Czujniki przod pdc nr 4B0 919 275 B (Czujniki przod i tył maja ten sam numer)

Bardzo bym prosił o sprawdzenie czy numery się zgadzają,nie chciałbym się z później bujac z niepotrzebnymi gratami :eusathink:

Czy wiązka zderzaka przod z angola podejdzie bez problemów ?

Podziękował ;)

Leń

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

:P:hi:

Panowie a wiazka PDC przod w zderzak z angola podejdzie :wink:

Podziekował :hi:

Opublikowano

Do pomnika taką zabawkę rozumiem, jak najbardziej, ale na co dzień to raczej nie wyobrażam sobie szarpać się co sezon z co najmniej jednym kompletem opon... No ale wiadomo, gusta i guściki. Już jakiś czas temu widziałem to na "starym" battalionie, swoją drogą - nieźle to ktoś wymyślił :kox: kwestia tylko jak to znosi przeciążenia, które występują podczas pracy zawieszenia.

Co masz na myśli? :eusathink:

Opublikowano

Panowie a wiazka PDC przod w zderzak z angola podejdzie
Frans brak mi słów :facepalm:
Opublikowano

Do pomnika taką zabawkę rozumiem, jak najbardziej, ale na co dzień to raczej nie wyobrażam sobie szarpać się co sezon z co najmniej jednym kompletem opon... No ale wiadomo, gusta i guściki. Już jakiś czas temu widziałem to na "starym" battalionie, swoją drogą - nieźle to ktoś wymyślił :kox: kwestia tylko jak to znosi przeciążenia, które występują podczas pracy zawieszenia.

Kajak a mnie się wydaje odwrotnie. Do pomnika to powietrze i na co negatyw robić a do polatania po torze właśnie bym to zapodał ;) Tylko ciekawe jak z trwałością :kox:

Opublikowano

Tylko ciekawe jak z trwałością :kox:

Wszystko zależy od tego jakie są łączenia. Do wyboru jest twardość gumy w tulejach albo street density albo race.

Tutaj na przykład: http://store.034motorsport.com/034motorsport-density-line-adjustable-upper-control-arm-kit-b5-b6-b7-c5-audi-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6.html

są łożyska typu uniball, które jeszcze bardziej wpływają na "bezpośredniość" układu i "responsywność".

Oczywiście z czasem i one się wyrabiają i trzeba je wymieniać. Im cięższy samochód tym szybciej to pada. Plus na jakiej oponie się jeździ.

Pamiętam jak w rajdówce powymieniałem gumy w wahaczach na uniballe. Minimalny ruch kierownicy i od razu czuć jak całe auto idzie w stronę, w która skręcasz.

Temat rzeka.

Do samochodów do jazdy na codzień kupiłbym ten pierwszy zestaw, który wrzucałem Suliemu. Negatyw -1,5 wcale tak szybko opony nie zje.

Opublikowano

Ja trochę przesadziłem w tamtym sezonie z przodu z gwintem i miałem po -1 :decayed:

Opublikowano

Eeee.. no własnie patrząc ostatnio na forum, to ładnych schowków coraz mniej i ceny były kosmiczne. Sam płaciłem chyba 300.
nie tylko po forum po allegro itp też sobie cenią , no albo szukać aż ktoś nieświadomy cen wystawi
Opublikowano

Macie czarne to macie w czym wybierać. Ja szukam schowka swing i to dopiero jest problem!

Opublikowano

Macie czarne to macie w czym wybierać. Ja szukam schowka swing i to dopiero jest problem!

To szary czy kremowy?
Opublikowano

Ciemno szary

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202549-b6-aym-a4-b6-avant-25tdi-by-ucho/page-16

302 post

:hi: Witam

Pany mam pytanie kratka zderzaka przod czarna s line nr 8E0 807 647 E 5PV

Kratka zderzaka w halogen s line str. kierownika nr 8E0 807 681 C 01C

Kratka zderzaka w halogen s line str. pasażera nr 8E0 807 682 C 01C

Wiazka przedniego zderzaka pod Pdc nr 8E0 971 095 C

Czujniki przod pdc nr 4B0 919 275 B (Czujniki przod i tył maja ten sam numer)

Bardzo bym prosił o sprawdzenie czy numery się zgadzają,nie chciałbym się z później bujac z niepotrzebnymi gratami :eusathink:

Czy wiązka zderzaka przod z angola podejdzie bez problemów ?

Podziękował ;)

Leń

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

[emoji14] :hi:

Panowie a wiazka PDC przod w zderzak z angola podejdzie :wink:

Podziekował :hi:

Podejdzie...

Kable i wiązki do pdc idą po tej samej stronie ;-)

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202549-b6-aym-a4-b6-avant-25tdi-by-ucho/page-16

302 post

:hi: Witam

Pany mam pytanie kratka zderzaka przod czarna s line nr 8E0 807 647 E 5PV

Kratka zderzaka w halogen s line str. kierownika nr 8E0 807 681 C 01C

Kratka zderzaka w halogen s line str. pasażera nr 8E0 807 682 C 01C

Wiazka przedniego zderzaka pod Pdc nr 8E0 971 095 C

Czujniki przod pdc nr 4B0 919 275 B (Czujniki przod i tył maja ten sam numer)

Bardzo bym prosił o sprawdzenie czy numery się zgadzają,nie chciałbym się z później bujac z niepotrzebnymi gratami :eusathink:

Czy wiązka zderzaka przod z angola podejdzie bez problemów ?

Podziękował ;)

Leń

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

[emoji14] :hi:

Panowie a wiazka PDC przod w zderzak z angola podejdzie :wink:

Podziekował :hi:

Podejdzie...

Kable i wiązki do pdc idą po tej samej stronie ;-)

Bartek miodzio bardzo dziękuje :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

szukam błotnika przód b6 ,może posiada ktoś w dobrym stanie ?

Opublikowano

szukam błotnika przód b6 ,może posiada ktoś w dobrym stanie ?

Michał spytaj Turzola wiem,ze miał jakies ładne błotniki :eusathink:

Ale czy je już sprzedał :eusathink:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Siema ludziska.

Szukam ori 17 do A4B6 jak ktoś coś to PW poproszę. ...

Opublikowano

tomekhxc witamy w divisionie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.