Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi


Chudineze - to jest faktycznie dział b6 ale wątek luźny, o wszystkim. Takie miejsce, gdzie się pyta na szybko o coś, co by to nowych wątków z jakąś drobnostką nie zakładać. Taki off-top dla b5 jest zamknięty więc teraz ludzie tu piszą. Wielu użytkowników chwali sobie właśnie ten wątek, bo można szybko otrzymać potrzebną odp. Więc nie wiem czemu się bulwersujesz.

Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem na tym forum od pięciu lat i nie mogę uwierzyć w to że jedna osoba, czyli Ty, w dwa tygodnie położyła je na łopatki. Przez pięć lat widziałem moze 10 Twoich wpisów w b5b i divisionie, teraz jesteś Panem i Władcą. Brawo, tak dalej.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Zawsze możesz skasować konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek - lud domaga się równego traktowania. Tylko tyle. Na poprzedniej stronie jest przewinienie i powinieneś to widzieć/reagować

:/, tylko załóż teraz wątek i czekaj na odpowiedź, kiedy duża liczba pro-użytkowników się wykruszyła. Ja z reguły używam wyszukiwarki i zadaje pytania tam gdzie trzeba, ale jak trzeba coś bardzo szybko to właśnie taki wątek przychodzi z pomocą. Zadałem pytanie w jednym z wątków technicznych 3 dni temu i 0 odezwu, dziś w innym i też.

Też lubie ład i porządek, ale taki wątek ma sens wg mnie

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie.

i komu to przeszkadzało ? Tylko i wyłącznie Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że gdybyś jednak Ty skorzystał z możliwości skasowania konta, ucieszyłbyś większą ilość osób na forum.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że gdybyś jednak Ty skorzystał z możliwości skasowania konta, ucieszyłbyś większą ilość osób na forum.

Masz swoje zdanie, chwała Ci za to. Możesz je swobodnie wyrazić na forum.

Poziek - lud domaga się równego traktowania. Tylko tyle. Na poprzedniej stronie jest przewinienie i powinieneś to widzieć/reagować

Też możesz reagować. Zgłoś do moderatora, który oceni czy faktycznie było przewinienie. Ja moderatorem nie jestem, jestem tu i wypowiadam się na tych samych zasadach co Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zostanę zbanowany za posiadanie swojego zdania, ostatnio to bardzo modne na forum...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i komu to przeszkadzało ? Tylko i wyłącznie Wam.

Przepraszamy, że nie odpowiada nam bajzel jaki zapanował tu w erze kolby, pomarańczy i kukurydzy.

Jeszcze trochę i zapomnimy o tej patologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudineze - to jest faktycznie dział b6 ale wątek luźny, o wszystkim. Takie miejsce, gdzie się pyta na szybko o coś, co by to nowych wątków z jakąś drobnostką nie zakładać. Taki off-top dla b5 jest zamknięty więc teraz ludzie tu piszą. Wielu użytkowników chwali sobie właśnie ten wątek, bo można szybko otrzymać potrzebną odp. Więc nie wiem czemu się bulwersujesz.

Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić.

trzeba było wstawić link do gajosa i po sprawie a tak to ino spamu narobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zostanę zbanowany za posiadanie swojego zdania, ostatnio to bardzo modne na forum...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Górnolotne hasła, zupełnie niezwiązane z rzeczywistością.

Chudineze - to jest faktycznie dział b6 ale wątek luźny, o wszystkim. Takie miejsce, gdzie się pyta na szybko o coś, co by to nowych wątków z jakąś drobnostką nie zakładać. Taki off-top dla b5 jest zamknięty więc teraz ludzie tu piszą. Wielu użytkowników chwali sobie właśnie ten wątek, bo można szybko otrzymać potrzebną odp. Więc nie wiem czemu się bulwersujesz.

Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić.

trzeba było wstawić link do gajosa i po sprawie a tak to ino spamu narobiłeś

Link był. Kilka postów wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chemia hemoglobina dyskryminacja taka taka sytuacja :grin:

:wink::hi:

czytam i nie wierze :facepalm:

a ja się już przyzwyczaiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek

Czyli wyrażenie "łajzy" można swobodnie używać wobec innych na forum: użytkowników, klubowiczy, moderatorów, vipów itd itd??? Bez żadnych konsekwencji? Bo niby może być użyte w różnym kontekście... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chemia hemoglobina dyskryminacja taka taka sytuacja :grin:

:wink::hi:

czytam i nie wierze :facepalm:

a ja się już przyzwyczaiłem :decayed:

najgorsze że popcornu nie mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zostanę zbanowany za posiadanie swojego zdania, ostatnio to bardzo modne na forum...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

NIKT nie wyleciał z forum za posiadanie swojego zdania.

Wierz dalej w fałszywą propagandę, która głoszą wywaleni to daleko zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Poziek? Podobno jesteś w zarządzie, jeszcze chwile temu pokazywałeś screena nie na swój temat, w wątku gdzie nie powinien być a teraz jesteś bierny? Oj...

Kiedy przejdziesz na emeryturę? Może jakaś ankieta? Lud byłby raczej za odpoczynkiem, jak najbardziej, w walce z siłami zła i nienawiści szerzącej się w waszym przekonaniu od dawna na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że również mam prawo zgłoszenia czegoś do moderatorów, ale zauważyłem że Tobie to przychodzi o wiele łatwiej, wyłapujesz bardzo skutecznie takie sytuacje, więc skąd te przeoczenie? Lenie a łajzy to róznica. Ktoś może faktycznie niekiedy się leni, ale łajzą nie jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...