Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.

zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski

Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q?
Bez problemu podejdzie
Opublikowano

w xenonie przetwornica jest od spodu lampy, a w bixach od tyłu.

pikczersów szukaj w temacie wurca o samopoziomowaniu i tego typu pochodnych, coś tam powinno być

Czyly tsza isc ns tyu lampy spszetfornico. Pokonam jom [emoji16] [emoji106] miej duzo dxieci kaju [emoji2]
Opublikowano

malował ktoś lampy sprajem?

mam ledy red clear, I mam plan zrobic je jak serie,

555899494_gSBkR-XL.jpg

a gdzieś widziałem ze ktoś malował dookoła na czerwono i srodek pozostał jak w ori lampie.

ewentualnie wyklejenie folią

Opublikowano

Dev jesteś pewien że nie podejdzie? Patrzyłem na aukcje z zamiennikami i piszą że pasuje do BFB i ALT

Robilem kiedys przekladke z ALT na BEXa i nic nie pasi.

Musualem tez wydech wywalac

Dużo kombinacji? Wydech można przerobić :wink: Downpipe od turba i rura pojedyńcza do srodkowego

Opublikowano

malował ktoś lampy sprajem?

mam ledy red clear, I mam plan zrobic je jak serie,

555899494_gSBkR-XL.jpg

a gdzieś widziałem ze ktoś malował dookoła na czerwono i srodek pozostał jak w ori lampie.

ewentualnie wyklejenie folią

:hi:

Ja malowałem ori lampy sprayem, tylko, że czerwony element został w oryginale a pomalowałem właśnie ten przeźroczysty gdzie jest kierunek i wsteczny ;) prosta robota a efekt fajny i auto moim zdaniem nabiera dzięki temu charakteru :decayed: Wszystko też zależy jak bardzo chcesz przyciemniać. Po dwóch warstwach jest już dosyć fajnie ale ja położyłem jeszcze trzecią :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema everybody :grin::hi:

Opublikowano

jest gdzieś taka stronka jak kiedyś była u Gajosa? muszę sprawdzić cenę zbiorniczka płynu chłodzącego bo ucieka :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

jest gdzieś taka stronka jak kiedyś była u Gajosa? muszę sprawdzić cenę zbiorniczka płynu chłodzącego bo ucieka :facepalm:

Łap:

http://sklep.krol-knapik.vw.pl/strona-glowna_f_1

:siema:

Opublikowano

dzięki Karol!

Opublikowano

:hi: z rana :kox:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: Pochwalony :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

jest gdzieś taka stronka jak kiedyś była u Gajosa? muszę sprawdzić cenę zbiorniczka płynu chłodzącego bo ucieka :facepalm:

tu masz jeszcze jeden ;)

http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

Opublikowano

Pany jaki dobry środek do polerowania auta? Czarny kolor ;)

Opublikowano

Krisssx wszystko zależy jakiego efektu oczekujesz? Czy polerowanie ręczne czy maszynowe? Jaki budżet? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.