Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie rozmawiam z wami <_<

jeszcze tupnij i bedzie wsjo :polew::polew:

A jak mi kluczyki z kiermany wypadną i ich nie znajdę? Albo wpadną do bagażnika? :przebiegly:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie rozmawiam z wami <_<

Jeszcze przyjdziesz :D

Opublikowano

nie rozmawiam z wami <_<

jeszcze tupnij i bedzie wsjo :polew::polew:

A jak mi kluczyki z kiermany wypadną i ich nie znajdę? Albo wpadną do bagażnika? :przebiegly:

Fakjutu :lol:

Opublikowano

Andrzeju zajrzyj na PW bo nie odpisales na uzupelnione zamowienie :D

Opublikowano

Ile trzeba liczyć za dsmic z 190km 1.8t?

Opublikowano

Pany jak można zdiagnozować który czujnik pdc padł? vag?

Opublikowano

Pany jak można zdiagnozować który czujnik pdc padł? vag?

...jak najszybciej :P

Opublikowano

Mi skaner błędów pokazuje w skodzie który padł.

Opublikowano

Pany jak można zdiagnozować który czujnik pdc padł? vag?

...jak najszybciej :P

Żebym Cie nie znał to bym stwierdził że mnie nie lubisz :decayed:

Opublikowano

Pany jak można zdiagnozować który czujnik pdc padł? vag?

...jak najszybciej :P

Żebym Cie nie znał to bym stwierdził że mnie nie lubisz :decayed:
wbij wsteczny i słuchaj który nie cyka - to ten pizgnął. pracujący cyka.
Opublikowano

Sprawdź jeszcze w VAG, jakie odległości pokazują czujniki, bo wcale nie musisz mieć błędu.

Opublikowano

Sprawdź jeszcze w VAG, jakie odległości pokazują czujniki, bo wcale nie musisz mieć błędu.

Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnie

Opublikowano

Sprawdź jeszcze w VAG, jakie odległości pokazują czujniki, bo wcale nie musisz mieć błędu.

Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnie
czy Ty mnie pajacu czytasz? wbij wsteczny i przykładaj ten swój pusty poniemiecki kask do każdego po kolei. ten, który nie cyka - zaśpiewał anielski orszak.
Opublikowano

Panowie. Tak na szybko. Czy samo pokrętło od otwierania szyberdach powinno być podświetlone (pakiet ambiente) czy nie??

Opublikowano

Sprawdź jeszcze w VAG, jakie odległości pokazują czujniki, bo wcale nie musisz mieć błędu.

Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnie
czy Ty mnie pajacu czytasz? wbij wsteczny i przykładaj ten swój pusty poniemiecki kask do każdego po kolei. ten, który nie cyka - zaśpiewał anielski orszak.

Nie rozumiem :eusathink:

Opublikowano

Kurde Panowie jest problem dzisiaj zakładałem tempomat i manetke FIS ,FIS pięknie działa ale tempomat niestety nie.. moduł mam taki który obsługuje tempomat ,został zakodowany ale nie chce działać

[select]
[01 - Engine]
[Login - 11]
Enter 11463 to activate cruise control
[Do It!]
błedów nie ma a tempomat nie działa

Włączam go w pozycji środkowej przyciskam SET oraz speed +/- i nic nie reaguje...

Opublikowano

Sprawdz czujnik sprzegla i hamulca na vagu. Bloki pomairowe silnika kanal w benzynie chyba 61

Opublikowano

Wandej czasem powątpiewam w Twoje IQ :facepalm: . napisałem Ci na fb ..Kaju Ci powtórzył a Ty nadal w ciemnej dpupie.... :huh:

weż vaga i sprawdz

Opublikowano

Wandej czasem powątpiewam w Twoje IQ :facepalm: . napisałem Ci na fb ..Kaju Ci powtórzył a Ty nadal w ciemnej dpupie.... :huh:

weż vaga i sprawdz

Chyba se jaja robie Ty masz niższe chyba niż moje IQ :decayed:

Opublikowano

teraz tak sobie wmawiaj :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.