Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupował ktoś kiedyś zaślepkę egr? Gdzie najlepiej?

Ja kupowałem, akurat sklepik z allegro był w Łodzi :D od roku już ją mam i wszystko cacy
Jakiś link? [emoji1]
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupował ktoś kiedyś zaślepkę egr? Gdzie najlepiej?

W aso 28zł

Opublikowano

Masz tu nr do Behemoth-a - 697 317 289 , bralem juzod Niego nie raz i z tego co pamietam to zawsze ceny mial git. ;)

Opublikowano

założone i sprawdzone w garażu - jest przekot :kox:

Dawaj foty, zryłeś mi banie. Już myślałem, że nie ma fajnych ledów do avanta a tu proszę.

Adam, to nie LEDy, tylko ORI USy :kox: jest w pytke lepiej, niż było to rozwiązane w B5 - tam świecił tylko malutki kwadracik z boku lampy, a tu kwadracik i dookoła niego cały odblask - przekocur :kox::kox: :banan:

zapodaj foto jak świecą

+1 :thumbup1:

zaraz, niech się jeszcze trochę ściemni :decayed:

co do LEDów - chyba jutro coś wymodzę, bo się zapowiada luźniejsza sobota, tylko jedno B7 z Niemiec i w moim BOSE poprawić, to przy okazji posiedzę przy lampach :)

zapnijta pasy i podciongta rajtuzy :grin:

1e9c8ffdcc36a84d456e5f8840944b97.jpg

dla mnie bomba :kox:

3cf1574753bf809cbb7de1c780c1d922.jpg

i jeszcze takie ujęcie na szybko:

b1bc3f49cca563c6de0417bb97a50994.jpg

:giveheart: a miałem sprzedawać... :polew:

pedalsko

Opublikowano

pedalsko

możesz pajacu zapomnieć o pdc na przód.
Opublikowano

pany żarówka migacza przód jest symetryczna czy asymetryczna kojarzy ktoś?

Opublikowano

pedalsko

możesz pajacu zapomnieć o pdc na przód.
Przyznaj się że indiański wódz oddał Ci to za paczkę fajek bo nikt z plemienia tego nie chciał

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

pany żarówka migacza przód jest symetryczna czy asymetryczna kojarzy ktoś?

robiłem teraz mefjowi USy z przodu to na 99% asymetryczne - wiesz jak to z mefjem, dopiero rano potwierdze jak do garażu zejde :decayed:
Opublikowano

A jak robicie te USy na przodzie? Pod postoj sie jakos wpinacie osobna zarowka czy wszystko jest na jednej robione i w momencie wlaczania kierunku normalnie mryga? W golfie mam USy, ale robione na modulach i tam w momencie wlaczania mierunkowskazu (np lewego) prawy sie wylacza i odwrotnie.

23wv3oo.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

A jak robicie te USy na przodzie? Pod postoj sie jakos wpinacie osobna zarowka czy wszystko jest na jednej robione i w momencie wlaczania kierunku normalnie mryga?

to tylko w przypadku MCE z B7 w normalnej lampie. ja mam ori US lampy, więc nie mam zwykłego postoju, tylko od razu na dwuwłoknowej. każdy ma swój patent, ja na szybko mefjowi po prostu wsadziłem żarówke i kabelek pociągnąłem do wtyczki postoju wyjmując żarówkę pozycji - błędu na MCE brak, ale to zaznaczam, że na szybko było robione i w ciężkim stanie.
Opublikowano

założone i sprawdzone w garażu - jest przekot :kox:

Dawaj foty, zryłeś mi banie. Już myślałem, że nie ma fajnych ledów do avanta a tu proszę.

Adam, to nie LEDy, tylko ORI USy :kox: jest w pytke lepiej, niż było to rozwiązane w B5 - tam świecił tylko malutki kwadracik z boku lampy, a tu kwadracik i dookoła niego cały odblask - przekocur :kox::kox: :banan:

zapodaj foto jak świecą

+1 :thumbup1:

zaraz, niech się jeszcze trochę ściemni :decayed:

co do LEDów - chyba jutro coś wymodzę, bo się zapowiada luźniejsza sobota, tylko jedno B7 z Niemiec i w moim BOSE poprawić, to przy okazji posiedzę przy lampach :)

zapnijta pasy i podciongta rajtuzy :grin:

1e9c8ffdcc36a84d456e5f8840944b97.jpg

dla mnie bomba :kox:

3cf1574753bf809cbb7de1c780c1d922.jpg

i jeszcze takie ujęcie na szybko:

b1bc3f49cca563c6de0417bb97a50994.jpg

:giveheart: a miałem sprzedawać... :polew:

pedalsko

Czytałem ten post od dołu. Wiedziałem że mrogal jest jego autorem :grin:

Opublikowano

A jak robicie te USy na przodzie? Pod postoj sie jakos wpinacie osobna zarowka czy wszystko jest na jednej robione i w momencie wlaczania kierunku normalnie mryga?

to tylko w przypadku MCE z B7 w normalnej lampie. ja mam ori US lampy, więc nie mam zwykłego postoju, tylko od razu na dwuwłoknowej. każdy ma swój patent, ja na szybko mefjowi po prostu wsadziłem żarówke i kabelek pociągnąłem do wtyczki postoju wyjmując żarówkę pozycji - błędu na MCE brak, ale to zaznaczam, że na szybko było robione i w ciężkim stanie.
Opublikowano

Ale w momencie wlaczania ktoregos z kierunkow, to ten przeciwny sie dalej swieci?

Opublikowano

tak, bo żarówka dwuwłóknowa jest wsadzona

Opublikowano

PAJDA NA 100% asymetria.. :hi:

Opublikowano

PAJDA NA 100% asymetria.. :hi:

Dzięki

panowie potrzebuje nowy laser do RNS-E? ktoś coś?

laser już czyszczony i dalej kiepsko czyta płyty :kwasny:

Opublikowano

PAJDA NA 100% asymetria.. :hi:

Dzięki panowie potrzebuje nowy laser do RNS-E? ktoś coś?

laser już czyszczony i dalej kiepsko czyta płyty :kwasny:

dzwoń do domina ;-)
Opublikowano

Kupował ktoś kiedyś zaślepkę egr? Gdzie najlepiej?

W aso 28zł

:hi:

Opublikowano

PAJDA NA 100% asymetria.. :hi:

Dzięki

panowie potrzebuje nowy laser do RNS-E? ktoś coś?

laser już czyszczony i dalej kiepsko czyta płyty :kwasny:

Mam ten sam problem :/ na alledrogo jest tego troche ale wolałbym z pewnego źródła kupic..

Opublikowano

Którędy w oryginale prowadzi się wiązkę od MCE do Modułu Przyczepy? Środkiem, pod fotelem? Którędy to zrobić najłatwiej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.