Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również zainstalowałem ori z AL-KO ze odpinaną kulą w dół (8E0 800 491) .

Edytowane przez Maciek0502

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To najlepsza opcja

Opublikowano

Poszukuję informacji:

czy w B6 były gniazda zapalniczki w tylnej części tunelu środkowego? (jak w A6C6?) Jeśli tak to jakiś nr części całego panelu gdzie można zdobyć i ew. nabyć taki bajer?

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy przy temacie haków do naszych A4.

Jaki hak podejdzie pod zderzak od S4?

Do tej pory miałem hak Thule, odpinany. Wymieniłem zderzak tył na S4 i muka, brakuje ze 2-3 cm aby zapiąć kule;/, gdzie przy zwykłym zderzak było jeszcze w ch*j miejsca.

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy przy temacie haków do naszych A4.

Jaki hak podejdzie pod zderzak od S4?

Do tej pory miałem hak Thule, odpinany. Wymieniłem zderzak tył na S4 i muka, brakuje ze 2-3 cm aby zapiąć kule;/, gdzie przy zwykłym zderzak było jeszcze w ch*j miejsca.

Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo :sick3:

IMG_3247.jpg

Brink

IMG_5624_1.jpg

Edytowane przez Armi

Opublikowano

ORI;/

Opublikowano

Tak wychodzi.

Opublikowano

Poszukuję informacji:

czy w B6 były gniazda zapalniczki w tylnej części tunelu środkowego? (jak w A6C6?) Jeśli tak to jakiś nr części całego panelu gdzie można zdobyć i ew. nabyć taki bajer?

Nie było. W warsztacie masz temat, jak chłopaki rezali u siebie.

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy przy temacie haków do naszych A4.

Jaki hak podejdzie pod zderzak od S4?

Do tej pory miałem hak Thule, odpinany. Wymieniłem zderzak tył na S4 i muka, brakuje ze 2-3 cm aby zapiąć kule;/, gdzie przy zwykłym zderzak było jeszcze w ch*j miejsca.

Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo :sick3:

IMG_3247.jpg

Brink

IMG_5624_1.jpg

Raczej jest to fabryczny ALKO, tylko osłonka na kulę jest Brinka ;)

Tak myślę, tak mi się wydaje.

Opublikowano

Poszukuję informacji:

czy w B6 były gniazda zapalniczki w tylnej części tunelu środkowego? (jak w A6C6?) Jeśli tak to jakiś nr części całego panelu gdzie można zdobyć i ew. nabyć taki bajer?

Nie było. W warsztacie masz temat, jak chłopaki rezali u siebie.

Właśnie przeglądałem swoją stronkę na Galaxy i śmiga ładnie :naughty:

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy przy temacie haków do naszych A4.

Jaki hak podejdzie pod zderzak od S4?

Do tej pory miałem hak Thule, odpinany. Wymieniłem zderzak tył na S4 i muka, brakuje ze 2-3 cm aby zapiąć kule;/, gdzie przy zwykłym zderzak było jeszcze w ch*j miejsca.

Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo :sick3:

IMG_3247.jpg

Brink

IMG_5624_1.jpg

MCE z B7?
Opublikowano

Dzięki. Myślałem że da się zrobić jakoś ładnie z podświetleniem itd.

Będę coś rezał z A6......

Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoją stronkę na Galaxy i śmiga ładnie :naughty:

Daj mi Pan jeszcze kilka dni, to zaskoczymy wszystkich :kox:
Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoją stronkę na Galaxy i śmiga ładnie :naughty:

Daj mi Pan jeszcze kilka dni, to zaskoczymy wszystkich :kox:
Brzmi to jak przekierowanie do gejowskiego porno... [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Panowie podpowie ktos, jak zdemontowac ten element na pierwszym zdjeciu?male_5bf899f118ebcbd59ddd6cbf79a2d64.jpg

Bo chcialem sobie go wymienic i tą obwódke do okola niego, ale jak narazie wyjalem i zmienilem tylko tą obwódkę

male_68fc15610211f6cde8b39f7d105.jpgmale_f92c4038482c889d0004e4e1591.jpg

Opublikowano

Zadzwoń do mnie jutro po 13 to Ci wytłumaczę jak to odciąć :wink:

Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoją stronkę na Galaxy i śmiga ładnie :naughty:

Daj mi Pan jeszcze kilka dni, to zaskoczymy wszystkich :kox:
Brzmi to jak przekierowanie do gejowskiego porno... [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

No way :decayed:
Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

W cabrio mi się to nie widzi :decayed:

Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

zdecydowanie kiepski deal. daj namiar na sprzedającego

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.