Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

W cabrio mi się to nie widzi :decayed:

C89IlX8.jpg

czy ja wiem, mi się podoba :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i udało się pierwsza lampa rozklejona przy pomocy opalarki ;) jestem w trakcie polerowania klosza i cholerka nie moge usunąć takich rysek (mikropęknięć tak jakby wygląda jak siateczka ) patrzyłem od środka klosza i wygląda że to jest z zewnątrz ale jade papierkiem 1200 i ni uja nie chce zejść.. ktoś miał z czymś takim doczynienia? :P

Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

W cabrio mi się to nie widzi :decayed:

C89IlX8.jpg

czy ja wiem, mi się podoba :decayed:

To ten zakup o którym mówiłeś na spocie gokartowym ? V8 ??

Wygląda MEGA :banan: !!! Gratulacje !!

Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

W cabrio mi się to nie widzi :decayed:

C89IlX8.jpg

czy ja wiem, mi się podoba :decayed:

To ten zakup o którym mówiłeś na spocie gokartowym ? V8 ??

Wygląda MEGA :banan: !!! Gratulacje !!

On ma niebieskie cabrio [emoji33]
Opublikowano

Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli

Robiłem w piekarniku i da radę :wink4: Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut.

Przy 200 c to plastik juz płynie...
Opublikowano

piekarnik jest dobry przy lampach np polifty od b5 , b6 to juz inna bajka ;) jeśli sie udało no to spoko mi jakos nie poszlo , tylko opalarka i skrobanka :decayed:

Opublikowano

Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli

Robiłem w piekarniku i da radę :wink4: Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut.

Przy 200 c to plastik juz płynie...

Dziwne bo mi jakoś nic nie pływało :grin:

Opublikowano

Może dlatego że dosyć krótko ale lampy z b5 przy 150 juz zaczynają być bardzo miękkie

Opublikowano

Po zmianie zawieszenia na 1BE coś słabo siadł mi ten przód, spodziewałem się czegoś więcej tym bardziej że kategorie wagowe poszły o dwie w dół... :doh: Tył za to elegancko siadł :kox:

1BA z A4 B6 (2002 rok):

Przód: kategoria wagowa 10 - 68,5cm

Tył: kategoria wagowa 10 - 66,5cm.

1BE z A4 B7 (2007 rok):

Przód: kategoria wagowa 8 - 67cm

Tył: kategoria wagowa 10 - 64,5cm

Tył siadł 2cm, a przód zaledwie 1,5cm. Ułoży to się jeszcze i przód pójdzie w dół czy raczej nic z tego? Wszystkie pomiary robione na felgach 18" 225/40 i przy 1/4 baku paliwa.

Edytowane przez kaman

Opublikowano

Po zmianie zawieszenia na 1BE coś słabo siadł mi ten przód, spodziewałem się czegoś więcej tym bardziej że kategorie wagowe poszły o dwie w dół... :doh: Tył za to elegancko siadł :kox:

1BA z A4 B6 (2002 rok):

Przód: kategoria wagowa 10 - 68,5cm

Tył: kategoria wagowa 10 - 66,5cm.

1BE z A4 B7 (2007 rok):

Przód: kategoria wagowa 8 - 67cm

Tył: kategoria wagowa 10 - 64,5cm

Tył siadł 2cm, a przód zaledwie 1,5cm. Ułoży to się jeszcze i przód pójdzie w dół czy raczej nic z tego? Wszystkie pomiary robione na felgach 18" 225/40 i przy 1/4 baku paliwa.

Dlatego najlepiej 1BE amorki do tego sprężyny eibachy pod Twoje kategorie wagowe i ładnie siądzie. Ja mam 1BA i eibachy, brakuje mi z 2 centów jeszcze i będzie okey.
Opublikowano

Panowie czy półosie pasują z 1.8T do 1.9?

Opublikowano

zobacz oznaczenia , ale coś mi świta ,że są takie same Lewa jest K1AT a prawa K2AT

Opublikowano

No i pięknie druga lampa rozebrana, jedna już na gotowo i schnie klej jutro może uda mi się pokazać jak wyszło :)

Opublikowano

No i jak w koncu, do piekarnika ?

Opublikowano

Panowie czy półosie pasują z 1.8T do 1.9?

jeśli manual to tak

Opublikowano

ori 19tki RS6 C5 za 1500 zł (same felgi) to dobry deal? :decayed: zastanawiam się :naughty:

W cabrio mi się to nie widzi :decayed:

C89IlX8.jpg

czy ja wiem, mi się podoba :decayed:

To ten zakup o którym mówiłeś na spocie gokartowym ? V8 ??

Wygląda MEGA :banan: !!! Gratulacje !!

niestety nie... nie zdążyłem, a poszedł za śmieszne pieniądze :facepalm:

On ma niebieskie cabrio

miało iść na handel i wpaść inne ;) ale się spóźniłem z zakupem..

Opublikowano

Panowie czy półosie pasują z 1.8T do 1.9?

jeśli manual to tak

zobacz oznaczenia , ale coś mi świta ,że są takie same Lewa jest K1AT a prawa K2AT

Dziekuje :good:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

efekt nudy przy piwie:

https://vimeo.com/134500027

e6a45d12968bd33032603557dd2da4fa.jpg

z przodu US, z tyłu US to wpadłem na pomysł zrobić też z boku :grin:

Opublikowano
:D noi git :) zaczyna na mnie to denerwować bo mody dokonałem odnośnie mocy i q jak chciałem dla dailycar , myślałem że na tym poprzestane a nęcicie mnie strasznie tym detalingiem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.