Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grzebać nie trzeba w sumie bo jednak ma racje i bixy się włączą przy mocniejszym deszczu ale tylna wycieraczka mi się nie załącza nie wiem jak w b6

ale zawsze coś innego można zmodzić :banan:

Edytowane przez TOM3K

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tylna wycieraczka mi się nie załącza
bo nie jest zakodowana :wink:
Opublikowano

bo zapomniałeś , US-ami się zająłeś :decayed:

Opublikowano

bo zapomniałeś , US-ami się zająłeś :decayed:

i bose :decayed:

Opublikowano

Ty się nie śmiej z mojego bose :grin:

Opublikowano

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:


A i nie ma cambusa :wink:

Opublikowano

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:

A i nie ma cambusa :wink:

wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie :wink: zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy :grin: spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISie

tzn że nie wywalały na MCE z B6 :wink:

Opublikowano

U mnie jest wyłączone sprawdzanie żarówek, zbędny bajer

Opublikowano

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:

A i nie ma cambusa :wink:

wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie :wink: zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy :grin: spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISie

tzn że nie wywalały na MCE z B6 :wink:

Wywalaja na mce b6/7

Opublikowano

Panowie czy ktoś się orientuje gdzie i czy w ogóle jest w b6 sygnał stały +12v bądź -12v pojawiający się po włączeniu kierunkowskazu osobny na lewy kierunek i osobny na prawy kierunek?

Opublikowano

U mnie jest wyłączone sprawdzanie żarówek, zbędny bajer

a jak to wyłączyc?

Opublikowano

U mnie jest wyłączone sprawdzanie żarówek, zbędny bajer

a jak to wyłączyc?
adaptacja licznika, ale wtedy nie masz funkcji FISa

U mnie jest wyłączone sprawdzanie żarówek, zbędny bajer

ja tam lubie wiedzieć że mam wszystko na swoim miejscu :decayed:
Opublikowano

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

tak

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

nie w deszcz a gdy sie ściemni.

w deszczu tez się załączają biksy

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:

A i nie ma cambusa :wink:

wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie :wink: zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy :grin: spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISie

tzn że nie wywalały na MCE z B6 :wink:

Wywalaja na mce b6/7

wywali błąd z pewnością jak poleci przez MCE

ja mam zrobione tak że mam przecięty kable z H7 żeby się przesłony otwierały w moim biksie a do tego obciętego kabla pociągłem DRL z zewnętrznego modułu i dzięki temu nie mam błędu na fisie i wszystko działa pięknie

DRL świeci w dzięń, w nocy i w deszczy załączają się biksy :D

chyba do tego drl kupie :

http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5278723239.html

i H7 LED bedzie świecić na 100%

Opublikowano

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

tak

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

nie w deszcz a gdy sie ściemni.

w deszczu tez się załączają biksy

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:

A i nie ma cambusa :wink:

wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie :wink: zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy :grin: spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISie

tzn że nie wywalały na MCE z B6 :wink:

Wywalaja na mce b6/7

wywali błąd z pewnością jak poleci przez MCE

ja mam zrobione tak że mam przecięty kable z H7 żeby się przesłony otwierały w moim biksie a do tego obciętego kabla pociągłem DRL z zewnętrznego modułu i dzięki temu nie mam błędu na fisie i wszystko działa pięknie

DRL świeci w dzięń, w nocy i w deszczy załączają się biksy :D

chyba do tego drl kupie :

http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5278723239.html

i H7 LED bedzie świecić na 100%

Napisałem że się jednak zalaczaja ;-)
Opublikowano

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

tak

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

nie w deszcz a gdy sie ściemni.

w deszczu tez się załączają biksy

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:

A i nie ma cambusa :wink:

wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie :wink: zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy :grin: spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISie

tzn że nie wywalały na MCE z B6 :wink:

Wywalaja na mce b6/7

wywali błąd z pewnością jak poleci przez MCE

ja mam zrobione tak że mam przecięty kable z H7 żeby się przesłony otwierały w moim biksie a do tego obciętego kabla pociągłem DRL z zewnętrznego modułu i dzięki temu nie mam błędu na fisie i wszystko działa pięknie

DRL świeci w dzięń, w nocy i w deszczy załączają się biksy :D

chyba do tego drl kupie :

http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5278723239.html

i H7 LED bedzie świecić na 100%

mam w garażu dwie sztuki kumpla z forum, także jakby coś, to bierz ode mnie :wink:

Opublikowano

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

tak

przy włączniku na auto w deszcz same bixy się zapalają?

nie w deszcz a gdy sie ściemni.

w deszczu tez się załączają biksy

Kaju Pajda ma te ledy podłączone nie przez mce z b7,tylko przez moduł drl zewnętrzny :wink:

A i nie ma cambusa :wink:

wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie :wink: zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy :grin: spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISie

tzn że nie wywalały na MCE z B6 :wink:

Wywalaja na mce b6/7

wywali błąd z pewnością jak poleci przez MCE

ja mam zrobione tak że mam przecięty kable z H7 żeby się przesłony otwierały w moim biksie a do tego obciętego kabla pociągłem DRL z zewnętrznego modułu i dzięki temu nie mam błędu na fisie i wszystko działa pięknie

DRL świeci w dzięń, w nocy i w deszczy załączają się biksy :D

chyba do tego drl kupie :

http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5278723239.html

i H7 LED bedzie świecić na 100%

mam w garażu dwie sztuki kumpla z forum, także jakby coś, to bierz ode mnie :wink:

co masz ?

moduł DRL na 100% identyczny taki jak wstawiłem linka ?

Opublikowano

Dokładnie ten sam od tego samego typa :wink:

Opublikowano

Dokładnie ten sam od tego samego typa :wink:

Dawaj cenę na pw

A panel menu masz?

Opublikowano

Komu białe lampki w drzwi? Bo się rzucam po garażu na chwilę obecną nimi. Możliwość zrobienia w LEDach :wink:

Opublikowano

Daj PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.