Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktoś wie czy mogę do NAvi RNS-D podłaczyć tuner TMC o nr 4B0919895B z roku 98 zamiast 8E0919895B z roku 02? różnią się miedzy soba tym, że starszy ma 2 wtyczki prostokątne w tym jedna 12 pinowa i nic wiecej, natomiast nowszy posiada 1 wtyczkę prostokątną 12 pinowa jak w starszej wersji tunera ale dodatkowo posiada 2 gniazda antenowe.. i nie wiem czy ten starszy tuner TMC 4B0.... zadziała z tą navi RNS-D DX? zależy mi tylko na tym aby działał FIS i obsługa multi kierownicy (a bez tunera TMC tego nie ma) za cenne uwagi informację będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ma ktos gdzies jakies fotki od przodu czarnego B6 z pomalowanym znaczkiem OOOO na czarno/ramką grila/ i ewentualnia tą dolną w zderzaku? Bo cos mam smaka, zeby prysnac u siebie, tylko jeszcze nie wiem w jakiej konfiguracji. ;)

Obwód grilla + logo ja mam w czerni. Tyle że w macie, nie wiem czy robi.

789c84f0da90f02dmed.jpg

Jakieś inne foty pewnie się znajdą u mnie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie czy mogę do NAvi RNS-D podłaczyć tuner TMC o nr 4B0919895B z roku 98 zamiast 8E0919895B z roku 02? różnią się miedzy soba tym, że starszy ma 2 wtyczki prostokątne w tym jedna 12 pinowa i nic wiecej, natomiast nowszy posiada 1 wtyczkę prostokątną 12 pinowa jak w starszej wersji tunera ale dodatkowo posiada 2 gniazda antenowe.. i nie wiem czy ten starszy tuner TMC 4B0.... zadziała z tą navi RNS-D DX? zależy mi tylko na tym aby działał FIS i obsługa multi kierownicy (a bez tunera TMC tego nie ma) za cenne uwagi informację będę wdzięczny.

Na 99% nie podpasuje. 8E0 ma komunikacją CAN, 4B0 prawdopodobnie po analogu

Jak będę w garażu, to zerknę w schematy, ale to chwilę potrzebuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kaju za wstepne info i czekam na finał by wiedziec na czym stoję. Jak cos bede potrzebowal Tunera TMC do A4B6 o nr 8E0919895B moze ktos cos wie chce pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś podać nr oem przycisków do scyzoryka (3 przyciski) 2001r i emblematu na scyzoryk bo nie mam :/ aaa i jak myślicie da rade zamówić w ASO VW? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chce Ci wymienic same tuleje czy cale poszczegolne wahacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuleje czy raczej gumy wahaczy się nie wycieraja tylko zrywają. Możesz sam sprawdzić cenę www.iparts.pl, z tego co pamiętam ok 80 zł sztuka lemfordera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:

Wysłane z jabłka

Których wahaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mówił o tulejach, drugi raz o gumach... Zaraz będę wiedzieć jaka cena bo właśnie szuka i ma dać mi znać.

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:


Wysłane z jabłka

Których wahaczy?

Z przodu, tył mam już na szczęście ogarnięty :)

EDIT:

Wszystkie tuleje na przód 180zł. Jeżeli się okaże że tylko część trzeba zmienić to wyjdzie mniej :kox:

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnić czemu vcds 12.12.0 nie chce połączyć się z radiem??? w moim b6 i golf IV to samo. brak sterownika jakiegoś czy po prostu stare auta ,a kabelek nowszy. stary kkl łączył się.

dlaczego w golfie mogę odczytać przebieg w edc , w a4 wyskakuje jakiś komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze numer przycisków już mam jeszcze tylko potrzebuje nr emblematu z kluczyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga chwalę się. Lewa lampa kierunek LED, prawa lampa normalna żarówka. Uprzedzam pytanie dlaczego czerwone LEDy - bo tak i koniec, lampa US, więc i kierunek czerwony, koniec audiencji:

może jutro powalczę z pozycją i stopem, no i wrzucę prawą stronę :hi: błędu na MCE brak (nstalacja High), koszta materiału śmieszne, ale robocizna kosztowna ze względu na czasochłonność. Przepis oczywiście tajny :wink: wygląda z zewnątrz jak normalna żarówka, trzeba się mocno przyjrzeć z bliska, że są tam LEDy, ale wtedy mocno oczy bolą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam kaju mce doszło??

już rozszarpane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mówił o tulejach, drugi raz o gumach... Zaraz będę wiedzieć jaka cena bo właśnie szuka i ma dać mi znać.

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:

Wysłane z jabłka

Których wahaczy?

Z przodu, tył mam już na szczęście ogarnięty :)

EDIT:

Wszystkie tuleje na przód 180zł. Jeżeli się okaże że tylko część trzeba zmienić to wyjdzie mniej :kox:

Pytałem na którym wahaczu z przodu. Wiesz że to chiny po za tuleją banana? Tylko tam występuje w normalnych zamiennikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...