Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zobaczyłem że śrubami mocującymi egr w moim przypadku sterowany elektronicznie silnik 1.9 tdi BKE wydostaje się olej jest na to jakiś patent? Czy tylko wycięcie elektroniczne i zaślepienie bądź wymiana na nowy (cena około 7 stów) pomoże? Błędu check nie wywala a nie dawno go czyściłem i wymieniałem oring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka. Pany. potrzebuję numery dwóch skrzynek, które znajdują się w bagażniku. Skrzynki te przeznaczone są n a narzędzia, lewarek, klucz itp.

Auto: Audi A4 B6 avant.

Z góry dziękuję.

Moge ci numer podac z tym ze ja mam sedana i nie wiem czy sa takie same

Rafi, dawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany. potrzebuję numery dwóch skrzynek, które znajdują się w bagażniku. Skrzynki te przeznaczone są n a narzędzia, lewarek, klucz itp.

Auto: Audi A4 B6 avant.

Z góry dziękuję.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244509-wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feniks, dziękować ! :facepalm:

Kolejne pytanie. Jestem po czterech wymianach oleju u siebie w aucie i po każdej wymianie zostawało trochę oleju, aż nazbierało się tego 5l. Pytanie - czy mogę kolejną wymianę zrobić na tym oleju? Stał on w garażu, w zimę, w lato. Odkręcany tylko raz w roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak robię z oliwą :wink:

ostatnią wymianę miałem gratis - poza filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feniks, dziękować ! :facepalm:

Kolejne pytanie. Jestem po czterech wymianach oleju u siebie w aucie i po każdej wymianie zostawało trochę oleju, aż nazbierało się tego 5l. Pytanie - czy mogę kolejną wymianę zrobić na tym oleju? Stał on w garażu, w zimę, w lato. Odkręcany tylko raz w roku :)

Olej który jest już otwarty ma rok ważności ale myślę że śmiało możesz lac jeśli ci to nie przeszkadza

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secio84, Ty do siebie byś lał taki olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może taką nakrętkę zabezpieczającą abym mógł odkręcić koło?

8b3739d951ca333c26466f294a31cfc9.jpg

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Chyba mam taką

To jest ory standard? Bo takie cos właśnie mam w bagażniku przy zestawie naprawczym

secio84, Ty do siebie byś lał taki olej?

Znając jego to chyba nie.

A jak często wymieniasz olej? Bo ja 3 razy w roku wiec mógłbym wlać takie właśnie zlewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secio84, Ty do siebie byś lał taki olej?

Jak bym miał roczny np 1 litr czy coś to bym lal ale starszego juz nie. A ja kupuje zawsze 4 litry wiec wlewam stan i jeżdżę do następnej wymiany. Ale decyzja należy do ciebie

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, maksymalnie 2 razy. Także chyba odpuszczę z tym olejem. Dzięki za info Pany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, maksymalnie 2 razy. Także chyba odpuszczę z tym olejem. Dzięki za info Pany :)

Z drugiej strony dlatego wymieniasz olej co 15 tys albo co rok a to dlatego że traci swoje właściwości smarujace itp a taki co leży otwarty czyli nie jest zamknięty hermetyczne dokładnie tak samo traci właściwości.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...nie przesadzajcie ,że olej raz otwarty...za 2 lub 3 lata zamiast do silnika idzie do śmieci...rozumiem gdyby czekał w wiadrze na dworze...ale zamknięty we flaszce ? Bez przesady ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tym olejem. Robię 2 wymiany rocznie. Najstarszy litr ma 2 lata, najmłodszy 0.5 roku.

Nie wiem co miałoby się dziać z olejem leżącym w piwnicy, przez ten czas.

Gorzej, jak ktoś wozi na dolewki w bagażniku, gdzie są skoki temp -15 - +40C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolewki jeżdżą ze mną....po to są by były pod ręką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleje traca swoja specyfikacje min po 5 latach jak sa dobrze przechowywane to data waznosci 10 lat zalzey jaki olej wiec nie przesadzajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie montował może ktoś u siebie takie wynalazki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej i może się coś na ich temat wypowiedziec? :eusathink:

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-s6-q7-lampki-tablicy-led-i5510550115.html

ja mam dokaldnie te swieca bardzo mocno nie pokazuja bledu zarowki jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem je, zobaczymy jak przyjda co to za wynalazki. ;) moglbys zrobic fotke w nocy, lub jak sie robi ciemno i podeslac mi ją na pw? Dlugo je masz, nic Ci sie z nimi nie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wiele osób mi źle życzy ucieszę je: jebła mi szyba czołowa (f*ck, ori z roku produkcji :facepalm: ) w związku z tym, jak to mawiają dzwon matką tuningu - czas przejść na MCE z B7. I pytanie - ktoś się decydował na taki wynalazek, czy będę przecierał szlak?

http://allegro.pl/szyba-przednia-czolowa-audi-a4-b-7-sensor-dowoz-24-i5475415791.html

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wiele osób mi źle życzy ucieszę je: jebła mi szyba czołowa (f*ck, ori z roku produkcji :facepalm: ) w związku z tym, jak to mawiają dzwon matką tuningu - czas przejść na MCE z B7. I pytanie - ktoś się decydował na taki wynalazek, czy będę przecierał szlak?

http://allegro.pl/szyba-przednia-czolowa-audi-a4-b-7-sensor-dowoz-24-i5475415791.html

:hi:

Nie przecierasz [emoji6]

Fajna sprawa czujnik deszczu[emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wiele osób mi źle życzy ucieszę je: jebła mi szyba czołowa (f*ck, ori z roku produkcji :facepalm: ) w związku z tym, jak to mawiają dzwon matką tuningu - czas przejść na MCE z B7. I pytanie - ktoś się decydował na taki wynalazek, czy będę przecierał szlak?

http://allegro.pl/szyba-przednia-czolowa-audi-a4-b-7-sensor-dowoz-24-i5475415791.html

:hi:

Nie przecierasz [emoji6]

Fajna sprawa czujnik deszczu[emoji41]

chodzi mi o tą szybe, że szlak przetarty z przesiadką MCE to wiem, nawet brałem udział w jednej takiej operacji :grin: także ogarnę sobie to sam, chodzi mi głównie o jakość tego wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...