Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamiętaj ktoś w które piny wchodzi fotochrom zewnętrzny chodzi o moduł drzwi?

4-->7, 5-->8

Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka?

w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzić

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba wywala jedynie tą okrągłą częśc, ale pewności nie mam.

Pytanie do posiadaczy ori haka w By6, czy VAG powinien widziec sterownik haka i się z nim łączyc?

bezdyskusyjnie.

W takim razie albo mój marny kabel nie daje rady (z pozostałymi sterownikami jednak się łączy), albo sterownik haka mam walnięty.

Chyba, że "bezdyskusyjnie" tyczyło się pierwszej części mojego posta ;)

możesz mieć wtyczkę wypiętą i nie będzie komunikacji

Wtyczki podpięte, hak sam dokładałem, instalacja na 99,9% podłączona dobrze.

Wczoraj MCE zakodowane pod hak, w liczniku w adaptacji dodane +64. W tym momencie po odłączeniu wtyczki od sterownika haka, w liczniku i MCE pojawia się błąd o braku komunikacji ze sterownikiem haka. Wychodzi mi na to, że sterownik jest jednak sprawny(?), ale połączyc się z nim nie mogę (pewnie kabel trza by lepszy).

Dzięki za podpowiedzi i zainteresowanie :thumbup1:

Opublikowano

Pamiętaj ktoś w które piny wchodzi fotochrom zewnętrzny chodzi o moduł drzwi?

4-->7, 5-->8
Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka?

w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzić

Tak,do zewnetrznych. Ale jesli mam lusterka z opcją fotochromu to chyba przewody z modułu do lusterka juz są. Wystarczy pociągnąć tylko przewód z lusterka wew. do modułu drzwi. Czy się mylę?

Opublikowano

2x32 w ledziku śmiga

Opublikowano

Pamiętaj ktoś w które piny wchodzi fotochrom zewnętrzny chodzi o moduł drzwi?

4-->7, 5-->8
Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka?

w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzić

Tak,do zewnetrznych. Ale jesli mam lusterka z opcją fotochromu to chyba przewody z modułu do lusterka juz są. Wystarczy pociągnąć tylko przewód z lusterka wew. do modułu drzwi. Czy się mylę?

fizycznie powinieneś doprowadzić tylko do pomarańczowej kostki w słupku A i powinny ruszyć, ale to Ci mogę potwierdzić dopiero po południu który pin i czy na pewno pomarańczowa, ale tak mi się kojarzy.

Opublikowano

2x32 w ledziku śmiga

dzieki za info. Jesli chodzi o karte to jakas dobra trzeba kupic zeby dobrze czytala czy brac co bedzie ?

Opublikowano

Pamiętaj ktoś w które piny wchodzi fotochrom zewnętrzny chodzi o moduł drzwi?

4-->7, 5-->8
Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka?

w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzić
No a nie jest tak ze pin 4 i 5 idą zarówno na lewe i prawe lustr.zewn. przechodząc przez pomarańczowa kostkę?

Więc gdzie tu mowa o 3 kablu?

Opublikowano

2x32 w ledziku śmiga

dzieki za info. Jesli chodzi o karte to jakas dobra trzeba kupic zeby dobrze czytala czy brac co bedzie ?

ja mam kingstona

Opublikowano

wyrywa pod znaczkiem tylko na jego długości

panowie, czy TURBINA AUDI A4 B6 1.8T 06B145703B to KK3 073?

Czyli rwie przez środek tuż pod logo tak? Nie idzie po okregu.
Opublikowano

a rnse czyta pkyty dvdz mp3?

Opublikowano

tak

Opublikowano

Pamiętaj ktoś w które piny wchodzi fotochrom zewnętrzny chodzi o moduł drzwi?

4-->7, 5-->8
Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka?

w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzić
No a nie jest tak ze pin 4 i 5 idą zarówno na lewe i prawe lustr.zewn. przechodząc przez pomarańczowa kostkę?

Więc gdzie tu mowa o 3 kablu?

No chyba nie. Pin 4 lewa strona a pin 5 prawa. Teraz tylko nie pamiętam skąd się brało drugie przewody.

Opublikowano

Musisz zrobić mostek na końcu przewodów pinu 4 i 5 lustra w pomarańczowej kostce, żeby w każdy słupek wyprowadzić po dwa przewody (sygnał lewy i prawy).

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Czyli byłem w błędzie. Pin 4 i 5 idą na lewa i prawą stronę. Wówczas albo w pomarańczowa kostkę (najprawdopodobniej ) lub do modułu szyb w drzwiach.

A więc nie jest nam potrzebny inny przewód.

Opublikowano

dokładnie, rozprowadzasz na oba słupki po dwa kable

Opublikowano

Oki. Dziękówa Pany...

Opublikowano

Pany na szybko jakie numery mają płyty montażowe pod lampy? L i P.

Opublikowano

Pany do dołożenia tylnych szyb elektrycznych potrzeba:

-silniczki z modulami

-wiązki od słupków do silników

-przedni przełącznik na 4 szyby

-odpowieni MK(ponoć mam)

i coś jeszcze?

Opublikowano

Orientuje się ktoś, czy jak mam sprężarke klimy o numerach:
8E0 260 805BA - 6SEU14C to czy mógłbym np. zamienic ją i założyc taką, jak ta z aukcji (o numerze 7SEU16C) ? Chciałbym, żeby pasowała i działała P&P - coś ktoś pomoże? A może ktoś ma sprawną sprężarkę klimy o numerach 8E0 260 805BA - 6SEU14C do sprzedania? Jak jest z regeneracją sprężarek, warto oddawac, co wtedy jest robione i ile mniej więcej za to wołają?

Opublikowano

Pany na szybko jakie numery mają płyty montażowe pod lampy? L i P.

lewa 8E0 941 453

prawa 8E0 941 454

52.42zł/szt

Orientuje się ktoś, czy jak mam sprężarke klimy o numerach:

8E0 260 805BA - 6SEU14C to czy mógłbym np. zamienic ją i założyc taką, jak ta z aukcji (o numerze 7SEU16C) ? Chciałbym, żeby pasowała i działała P&P - coś ktoś pomoże? A może ktoś ma sprawną sprężarkę klimy o numerach 8E0 260 805BA - 6SEU14C do sprzedania? Jak jest z regeneracją sprężarek, warto oddawac, co wtedy jest robione i ile mniej więcej za to wołają?

8E0 260 805 BA jest zamienna 8E0 260 805 BF i 8E0 260 805 BJ

tutaj masz używke z gwarancją 6 m-cy!

http://allegro.pl/audi-a4-b7-b8-a6-8e0260805-bf-be-cb-i5544947487.html

Edytowane przez turzol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.