Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W moim wątku masz

dzięki. :thumbup1:

Panowie jest gdies jakis filmik (tak jak ten z przednimi drzwiami) albo dokladny opis demontazu tej ramki z szyba w tylnych drzwiach (kombi) ?

Edytowane przez KoJ@K

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie - kumpel ma kiere 3ramienna z paska b5fl swiezo po obszyciu - bedzie to pasowalo do a4b6 z poduszka od audi.?? Moja juz lekko ma dosc a passat i tak idzie w inne rece...

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Panowie jest gdies jakis filmik (tak jak ten z przednimi drzwiami) albo dokladny opis demontazu tej ramki z szyba w tylnych drzwiach (kombi) ?

Poszukaj u Wolfa na kanale może mają.

https://www.youtube.com/user/AudiPartsOnline/videos

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Dzieki. ;)

Opublikowano

Pytanie - kumpel ma kiere 3ramienna z paska b5fl swiezo po obszyciu - bedzie to pasowalo do a4b6 z poduszka od audi.?? Moja juz lekko ma dosc a passat i tak idzie w inne rece...

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Bidzio ma problem w drugą stronę. Ma kiere z Audi w pastuchu [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Czyli pasuje??

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Czyli co pasuje zamiennie?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w b7 były lampy bixenon czy był też xenon??? w przypadku bixenonu , zamiast h7 są dzienne, więc krótkie i długie są na soczewce jak to ma się w praktyce???

Opublikowano

Panowie czy skrzynia w a4 b6 2.5 tdi manual posiada jakieś dodatkowe chłodzienie?

Opublikowano

Panowie czy skrzynia w a4 b6 2.5 tdi manual posiada jakieś dodatkowe chłodzienie?

Raczej nie bo czy 1.9 czy 2.5 skrzynia może być ta sama

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Czyli pasuje??

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Czyli co pasuje zamiennie?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

No pewnie ze pasuje. Trafiła się okazja to wziąłem a te 3 ramienne z vw mi nie podchodzą.
Opublikowano

Ale poduszke zapne od audi bez problemu?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy skrzynia w a4 b6 2.5 tdi manual posiada jakieś dodatkowe chłodzienie?

Raczej nie bo czy 1.9 czy 2.5 skrzynia może być ta sama

naciepane z GT-I9195

Kolo od którego to brałem mówił ze jest chlodzona, faktycznie są w niej dwa otwory, z skrzynia dostałem też dwa przewody a na allegro napotkałem taką chłodnicehttp://allegro.pl/audi-a4-b6-2-5-tdi-chlodnica-skrzyni-8e0317021a-i5154474506.html

Opublikowano

Kod skrzyni?

Opublikowano

Muszę zadzwonić do teścia, skrzynia leży w pl a ja jestem w de

Opublikowano

Ogólnie to chyba automaty miały chłodnice

Opublikowano

te chłodnice z 2 otworami są od automata ,manual nie ma chłodzenia

Opublikowano

Zaraz ogarnę nr. Z tego co się dowiedziałem to chłodzenie miały automaty i quattro, ośki niemiały chłodzenia.zynie quattro m

Z jednym małym faktem ze w manualnych skrzyniach quattro, przewody wchodziły w chłodnice wody. Przesłano mi kilka nr ale chyba chodzi głownie o ten 01E300048E

Edytowane przez hiszpan123

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.