Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

chcę usunąć wycieraczkę z tyłu i zaślepić ją, czy taka zaślepka jest ok czy polecicie coś lepszego ?

http://allegro.pl/zaslepka-otworu-wycieraczki-tylnej-maskownica-tyl-i5606951522.html

Nie cuduj z ta wycieraczka i zostaw ja w spokoju
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

chcę usunąć wycieraczkę z tyłu i zaślepić ją, czy taka zaślepka jest ok czy polecicie coś lepszego ?

http://allegro.pl/zaslepka-otworu-wycieraczki-tylnej-maskownica-tyl-i5606951522.html

Nie cuduj z ta wycieraczka i zostaw ja w spokoju

mam taką małą założoną chyba z Q5 czy jakoś tak - nie znam się ale i tak nie działa poza tym ona potrzebna tam jak nie powiem co

Opublikowano

Jak dbasz tak masz

Opublikowano

Pany na gwałt potrzebuje moduł kiery pod tempomat do B6/B7. Poratuje ktoś?

Opublikowano

Pany jak ktoś potrzebuje zaciski na tył 288 to dzwonić i brać http://allegro.pl/zacisk-hamulcowy-audi-a4-b7-a6-3-0-tdi-tyl-i5628542373.html

To ja cenę mniejszą niż jeden zacisk z tego ogłoszenia wyrwałem komplet zacisków, klocków, tarcz, osłon i linek od ręcznego :grin:

Opublikowano

:hi:

chcę usunąć wycieraczkę z tyłu i zaślepić ją, czy taka zaślepka jest ok czy polecicie coś lepszego ?

http://allegro.pl/zaslepka-otworu-wycieraczki-tylnej-maskownica-tyl-i5606951522.html

Nie cuduj z ta wycieraczka i zostaw ja w spokoju

mam taką małą założoną chyba z Q5 czy jakoś tak - nie znam się ale i tak nie działa poza tym ona potrzebna tam jak nie powiem co
jak zdejmiesz to daj znać na pw - chętnie przytule z q5.
Opublikowano

Pany na gwałt potrzebuje moduł kiery pod tempomat do B6/B7. Poratuje ktoś?

Daj na PW

Opublikowano

Panowie jak rozebrac slupek? Z przednim nie mialem problemu ale przy tylnym mam pewien klopot. Na zlaczeniu jest jakby haczyk i nie wiem czy mam to odgiac czy jakos to sie odczepia

Opublikowano

Sl. B?

Opublikowano

Chyba tak. Ten co jest nad tylnymi drzwiami

Raczke juz odkrecilem. Dopatrzylem sie ze jest wciskany jak przedni ale nie wiem co z ttm haczykiem

Opublikowano

Słupek B czy C?

Musisz i tak rozebrać całość nadproża. Rączka przednia, i Tylna. Pod zaślepką AIRBAG masz śrubę. Zaślepkę ściągnij delikatnie podważając od strony tylnych drzwi.

Opublikowano

To juz mam zrobione. Tylko go teraz nie moge wyciagnac

Opublikowano

Ktoś z posiadających kiere multi z B7 byłby chętny na VFIZa? Miałem u siebie zakładać, ale kiera z B6 mi tego nie odpala, a urządzenie tylko bez sensu leży i się kurzy - konkretny chętny niech się zgłosi na PW po resztę szczegółow :wink:

Opublikowano

Ktoś z posiadających kiere multi z B7 byłby chętny na VFIZa? Miałem u siebie zakładać, ale kiera z B6 mi tego nie odpala, a urządzenie tylko bez sensu leży i się kurzy - konkretny chętny niech się zgłosi na PW po resztę szczegółow :wink:

:hi:

Że tak sie głupio spytam co to to jest ten VFIZ bo nie jestem w temacie [emoji51][emoji107]

Opublikowano

To taki bajer :

http://www.qmatis.com/pl/devices

u Siebie będę montował jakoś w przyszłym tyg

Opublikowano

Fajny gadżet [emoji106]

Edytowane przez miszka

Opublikowano

Dokładnie, taka zabawka dla większych chłopców :decayed: ale że u mnie kiera tego nie obsługuje, to wiadomo...

Opublikowano

pany kratki nawiewow beda pasowaly z angola do EU?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.