Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciągniesz potem do siebie i schodzi ze spinek [emoji111]️

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no mam nadzieję , że ino to bo już nie pamiętam jak cały dach zmieniałem z Ucho77 i turzol'em

a teraz wyższa szkoła jazdy : co muszę odkręcić żeby wymienić same słupki - te mała pomiędzy drzwiami tył, a szybą tył boczną bagażnika, tam już grubsza rzeźba

Opublikowano

Nic nie odkręcaj

aed6d50142da4385ef3ed92c42ddf2f6.jpg

[emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji41]

Opublikowano

Jak on tego sprzętu użyje to bedzie pierwszy awant kabrio na forum :polew:

Miszka daj jutro znać to wpadnę na garage i ci pomogę :wink:

Opublikowano

Jak on tego sprzętu użyje to bedzie pierwszy awant kabrio na forum :polew:

Miszka daj jutro znać to wpadnę na garage i ci pomogę :wink:

gut siedzę od rana myślę9-10 do oporu aż wszystko zrobię

Opublikowano

Witam.

Pany moze ktos z Was pamieta lub zna nazwe srodka chemicznego, ktorym mozna wyplukac , wyczyscic przednie lampy ? Gdzies to bylo na forum ale jak na zlosc nie moge teraz znalesc :/

Opublikowano

Izopropanol? O to chodzi?

Opublikowano

:hi:

Panowie czy przy przejściu z licznika mono na kolor trzeba wprawadzać ze starego jakieś kodowania albo adaptacje ?

Jeżeli chodzi o imo to już ogarnięte :)

Opublikowano

:hi:

Panowie czy przy przejściu z licznika mono na kolor trzeba wprawadzać ze starego jakieś kodowania albo adaptacje ?

Jeżeli chodzi o imo to już ogarnięte :)

Nic nie trzeba :)

Aczkolwiek u mnie po wymianie licznika na kolor zawsze po odpaleniu auta nie pokazuje mi spalania tylko nawigację :(

Opublikowano

:hi:

Panowie czy przy przejściu z licznika mono na kolor trzeba wprawadzać ze starego jakieś kodowania albo adaptacje ?

Jeżeli chodzi o imo to już ogarnięte :)

Nic nie trzeba :)

Aczkolwiek u mnie po wymianie licznika na kolor zawsze po odpaleniu auta nie pokazuje mi spalania tylko nawigację :(

[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji6]

Opublikowano

Mam do sprzedania wydech do 1.8TQ na dwie rurki...wydech jest przecięty bo do auta nie chciał wejść....

Nie chce ktoś?

foty, cena?

Opublikowano

cena hmhhm...nie wiem...

foty moze zrobię jutro...może...

Opublikowano

Siemka

Czy w b6 1.8 t jest dwumas?

Opublikowano

cena hmhhm...nie wiem...

foty moze zrobię jutro...może...

Zawracanie du...y

Opublikowano

Siemka

Czy w b6 1.8 t jest dwumas?

Jest

Opublikowano

Siemka

Czy w b6 1.8 t jest dwumas?

a no jest ;)

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

Zawracanie du...y

Wiesz co nie mam czasu jak co niektórzy co tylko siedzą na forum i picują bryki i dokładają wyposażenie.

Mam dni gdzie wstaję o 6.00 rano i siedzę w garażu nawet do 21.00 a nie tylko odwalę 8 godzin w robocie przychodzę do domu wywalam kiełbachę i mam wszystko w nosie.

Zleciłem zrobienie wydechu z kwasówki i teraz stary leży i zajmuje miejsce...jak będę miał czas to zdjęcia zrobię jak nie będę miał to nie zrobię. ot i tyle w temacie. jak mam wywalić to na złom to wolę za kilka monet oddać komuś kto zrobi z tego pożytek.

Opublikowano

Najpierw musisz znaleźć czas i chęci, żeby wywalić :decayed:

Opublikowano

Zawracanie du...y

Wiesz co nie mam czasu jak co niektórzy co tylko siedzą na forum i picują bryki i dokładają wyposażenie.

Mam dni gdzie wstaję o 6.00 rano i siedzę w garażu nawet do 21.00 a nie tylko odwalę 8 godzin w robocie przychodzę do domu wywalam kiełbachę i mam wszystko w nosie.

Zleciłem zrobienie wydechu z kwasówki i teraz stary leży i zajmuje miejsce...jak będę miał czas to zdjęcia zrobię jak nie będę miał to nie zrobię. ot i tyle w temacie. jak mam wywalić to na złom to wolę za kilka monet oddać komuś kto zrobi z tego pożytek.

Wow!!! Ale wziąłeś to do siebie [emoji102]

Ja tyram po 12h dziennie ... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.