Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz do kolegi Wandej'a on ogarnia części

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie był tutaj kiedyś poruszany temat odnośnie wymiany wahaczy z przodu. Mianowicie chodzi mi które wahacze trzeba dokręcić jak auto stoi na kołach a które można na podnośniku? Czy z łącznikami stabilizatora też jest jakaś różnica czy na kołach czy nie?

Wszystko skręcasz na kołach

To w jaki sposób dokręcić tak górne wahacze? Na kołach jak auto stoi to ciężko tam raczej jakikolwiek klucz wsadzić.

A druga sprawa czy ktoś pamięta może jakie kodowanie w MCE trzeba ustawić przy zmianie ze zwykłych żarówek H7 na ori xenon?

Opublikowano

Panowie był tutaj kiedyś poruszany temat odnośnie wymiany wahaczy z przodu. Mianowicie chodzi mi które wahacze trzeba dokręcić jak auto stoi na kołach a które można na podnośniku? Czy z łącznikami stabilizatora też jest jakaś różnica czy na kołach czy nie?

Wszystko skręcasz na kołach

To w jaki sposób dokręcić tak górne wahacze? Na kołach jak auto stoi to ciężko tam raczej jakikolwiek klucz wsadzić.

To ja może pomogę ;)

Przykręcasz koło , nawet na dwie śruby starczy załapać. Opuszczasz z lewarka. Mierzysz odległość od krawędzi błotnika do środka piasty. Podnosisz znowu do góry , ściągasz koło. Drugi lewarek podkładasz pod zwrotnice i podnosisz do góry tyle ile było na założonym kole. Dokręcasz śruby górnych wahaczy i latasz. Ja tak zrobiłem przy wymianie całej zawiechy pare lat temu, latam na gwincie i nic sie od tamtej pory jeszcze nie uwaliło.

:hi:

Opublikowano

Panowie był tutaj kiedyś poruszany temat odnośnie wymiany wahaczy z przodu. Mianowicie chodzi mi które wahacze trzeba dokręcić jak auto stoi na kołach a które można na podnośniku? Czy z łącznikami stabilizatora też jest jakaś różnica czy na kołach czy nie?

Wszystko skręcasz na kołach

To w jaki sposób dokręcić tak górne wahacze? Na kołach jak auto stoi to ciężko tam raczej jakikolwiek klucz wsadzić.

To ja może pomogę ;)

Przykręcasz koło , nawet na dwie śruby starczy załapać. Opuszczasz z lewarka. Mierzysz odległość od krawędzi błotnika do środka piasty. Podnosisz znowu do góry , ściągasz koło. Drugi lewarek podkładasz pod zwrotnice i podnosisz do góry tyle ile było na założonym kole. Dokręcasz śruby górnych wahaczy i latasz. Ja tak zrobiłem przy wymianie całej zawiechy pare lat temu, latam na gwincie i nic sie od tamtej pory jeszcze nie uwaliło.

:hi:

Dzięki wielkie a coś trzeba robić po takiej wymianie poza ustawieniem geometrii bo drążki kierownicze też idą do wymiany.
Opublikowano

Dzięki wielkie a coś trzeba robić po takiej wymianie poza ustawieniem geometrii bo drążki kierownicze też idą do wymiany.

Mniej jeździć po dziurach :decayed::wink:

Opublikowano

A gdzie dawałaś do roboty??

Auto Rondo.

Tak mi tył wali

https://www.youtube.com/watch?v=H4Pz5yA9ftA&feature=youtu.be

Ja tam nie słyszę żadnego walenia , tylko coś jakby naprężenia typu naprężająca i rozsprężająca sie sprężyna. Może gumy na stabilizatorze , sprawdzałeś?

Po za tym kup sobie panie jakiś lepszy lewarek bo ten od audi to tylko w ostateczności do wymiany koła na drodze się nadaje :wink:

Gumy i łączniki stabilizatora nowe...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Mi to brzmi bardziej jak jakieś naprężenia niż stukanie

Opublikowano

Kupię MTM Bimoto :hi:

Opublikowano

Kupię MTM Bimoto :hi:

Żebyś je na drodze zostawił :decayed:

fe8e084624b87916486ff7fee013fa79.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji12]

Opublikowano

Szefunie,

dużo roboty z przetapicerowaniem tylnego łokcia mc'donals?

Opublikowano

Szefunie,

dużo roboty z przetapicerowaniem tylnego łokcia mc'donals?

załatw sobie dobry pistolet do zszywek + zszywki i lecisz z tematem :wink:

Opublikowano

Taker do paneli styknie?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Taker do paneli styknie?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

spokojnie da rade :wink:

Opublikowano

Kupię MTM Bimoto :hi:

Żebyś je na drodze zostawił :decayed:

fe8e084624b87916486ff7fee013fa79.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji12]

Nie dla mnie :wink: Po za tym u mnie już jest quattro :kox:

Opublikowano

Szefunie,

dużo roboty z przetapicerowaniem tylnego łokcia mc'donals?

pare stron wstecz o to pytałem [emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Szefunie,

dużo roboty z przetapicerowaniem tylnego łokcia mc'donals?

pare stron wstecz o to pytałem [emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szefunie,

dużo roboty z przetapicerowaniem tylnego łokcia mc'donals?

pare stron wstecz o to pytałem [emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

O.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Taker do paneli styknie?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

spokojnie da rade :wink:

a jak tego cholernika rozkrecic i jak sie go montuje w kanape?

Opublikowano

Taker do paneli styknie?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

spokojnie da rade :wink:

a jak tego cholernika rozkrecic i jak sie go montuje w kanape?

kawałek czasu temu to robiłem ,ale po lewej stronie masz 2 śruby które trzeba odkręcić ,tylko nie pamiętam czy jest na nich zaślepka,jak go wyjmiesz ,reszta na zatrzaski,kubki wyjmujesz tak jak z tunelu

Opublikowano

Jest zaślepka

[emoji6]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.