Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś ramkę panelu grzania kanapy w igła stanie?

W twoim przypadku tylko aso :grin:

+1

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś ramkę panelu grzania kanapy w igła stanie?

W twoim przypadku tylko aso :grin:
I pewnie na tym się skończy :) Tylko ostatnio kulawo z zamówieniami bo maja jakieś cyrki z systemem obsługującym logistyke.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Jakie polecacie H7 pod drl ? Interesuje mnie barwa podobna do tej na zdjęciach :)

http://www.ijdmtoy.com/ebay/LED_Fog/68_SMD/new/H7-LED-bulbs-02.jpg

http://i1.wp.com/nickscarblog.com/wp-content/uploads/2012/04/IMG_3194.jpg

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

Ma ktoś ramkę panelu grzania kanapy w igła stanie?

W twoim przypadku tylko aso :grin:
nie chciałem być aż tak bezczelny :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma ktoś ramkę panelu grzania kanapy w igła stanie?

W twoim przypadku tylko aso :grin:
nie chciałem być aż tak bezczelny :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju robisz dalej wiązki?

Może i bym Bose założył. Dużo zachodu przy montażu?

Wzmak już jest.

Opublikowano

Kaju to szczerość a nie bezczelność :D

Znając jego to tylko aso i też może być niezadowolony :polew:


Kaju to szczerość a nie bezczelność :D

Znając jego to tylko aso i też może być niezadowolony :polew:

Opublikowano

Bieniu robię, zadzwoń jutro to pogadamy i jak, ale tak po 16 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bieniu robię, zadzwoń jutro to pogadamy i jak, ale tak po 16 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak nie zapomnę.

Jutro wkładam 3 kompresor klimy od 2 lat :D

Opublikowano

Bieniu robię, zadzwoń jutro to pogadamy i jak, ale tak po 16 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bieniu robię, zadzwoń jutro to pogadamy i jak, ale tak po 16 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak nie zapomnę.

Jutro wkładam 3 kompresor klimy od 2 lat :D

Tez Ci pada sprzęgło zrywalne? Cholera u mnie podobnie nie wiem jak temu zapobiec.

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Bieniu robię, zadzwoń jutro to pogadamy i jak, ale tak po 16 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak nie zapomnę.

Jutro wkładam 3 kompresor klimy od 2 lat :D

Tez Ci pada sprzęgło zrywalne? Cholera u mnie podobnie nie wiem jak temu zapobiec.

naciepane z tapatalka

Ja mam z b5 kompresor, więc inna konstrukcja.

Opublikowano

Panowie mam problem dzisiaj przy próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki grot został w środku, okazało się że w scyzoryku pękł ten kawałek aluminium czy co to jest , teraz pytanko ile kosztuje nowy kluczyk w aso? ew jakiś zamiennik z allegro możecie polecic? to kupie i przełoże grot i pastylke ..

Opublikowano

Kaju to szczerość a nie bezczelność :D

Znając jego to tylko aso i też może być niezadowolony :polew:

Kaju to szczerość a nie bezczelność :D

Znając jego to tylko aso i też może być niezadowolony :polew:

co poradzisz na chorobe :kox:

Opublikowano

Panowie znawcy od pneumatow, bo nie wiem czy dobrze rozumuje - czy ten pistolet potrzebuje tylko 153l/min (czyli kompresory 50l spokojnie by dawaly rade) ?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5558238938

Ten znowu potrzebuje duzo wiecej - skad taka rozbieznosc, skoro sila Nm jest prawie taka sama ?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5614493991

Opublikowano

Panowie mam problem dzisiaj przy próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki grot został w środku, okazało się że w scyzoryku pękł ten kawałek aluminium czy co to jest , teraz pytanko ile kosztuje nowy kluczyk w aso? ew jakiś zamiennik z allegro możecie polecic? to kupie i przełoże grot i pastylke ..

Ja kluczyki z B6 po 50 zł sprzedawałem :)

Opublikowano

Panowie mam problem dzisiaj przy próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki grot został w środku, okazało się że w scyzoryku pękł ten kawałek aluminium czy co to jest , teraz pytanko ile kosztuje nowy kluczyk w aso? ew jakiś zamiennik z allegro możecie polecic? to kupie i przełoże grot i pastylke ..

Ja kluczyki z B6 po 50 zł sprzedawałem :)

A nie masz przypadkiem jeszcze? ;)

I kolejne pytanie.. ten gwint będzie okey do sedana z Quattro? bo ta sprężyna szeroka z tyłu jest http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4-b6-b7-quattro-CID5-IDcAG4F.html

Opublikowano

Panowie, czy ktoś wie jaki rozmiar i jaki typ nasadki jest potrzebny alby wymontowac maglownice?

Opublikowano

siemka. Pany moze ktos z was chce sprzedac porzadna b6. Szukam tylko i wylacznie kombi z pelnym s line. Jak ktos jest zdecydowany to zapraszam na pw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.