B6 DIVISION

Nosb

Właśnie ustawiałem zbieżność po wymianie końcówek drążków.

Facet jak wsiadł ustawić kierownice to zagadał do mnie :

- Panie, a co w tym aucie tak czysto jest ? Bo przyjeżdzają tu różni ludzie i przyzwyczaiłem się że prawie każdy ma chlew w aucie. Ostatnio panna miała taaaaakie paznokcie za to jak wsiadłem do jej auta to nos trzeba było zatkać. Tu się wtrącił jego pomocnik i mówi, że jak szef krzyknie szybko i siedzi w środku to już wiem o co chodzi :D

A ja do niego tak: widzi pan napis Audi A4 Klub Polska ?

To do czegoś zobowiązuje :D

Edytowane przez julo23

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jak to jest wymianą 3-ciego światła stop klapy tył w Avant przy zamontowanej ori lotce? Dostęp jest kiepski do oprawy z tego co widzę.

Właśnie ustawiałem zbieżność po wymianie końcówek drążków.

Facet jak wsiadł ustawić kierownice to zagadał do mnie :

A ja do niego tak: widzi pan napis Audi A4 Klub Polska ?

To do czegoś zobowiązuje :D

Ja z kolei usłyszałem że 19stki, niski profil i gwint to nie najlepszy pomysł do auta na codzień :grin: . Dobrze że nie wiedział ile kuni pod maską siedzi :decayed:

Witam :hi:

Panowie potrzebuje 3 szt spinek metalowych,mocujących dekor koło drązka zmiany biegów takich jak na foto.

Ma ktos moze cos takiego na sprzedaz?

Edytowane przez franciszek

Witam :hi:

Ma ktos moze cos takiego na sprzedaz?

Powinienen miec. Jutro sprawdze.

Jak coś to ja chyba też je mam ale sprawdze Ci Francik dopiero w czwartek jak wróce ze szkolenia.

Schodzi normalnie :wink:

• Zdejmujesz poszycie dolne klapy.
  • Zdejmujesz poszycie górne klapy.
  • Pod tym ostatnim zobaczysz okrągłe otwory. Musisz tam wsunąć płaski śrubokręti przesunąć w prawo plastikową listwę aż spadnie.
  • Opuszczasz klapę, wyjmujesz światło odpinając kabel i czarną listwę, którą w punkcie wyżej przesunąłeś.

Schodzi normalnie :wink:

• Zdejmujesz poszycie dolne klapy.
  • Zdejmujesz poszycie górne klapy.

Dziękówa :) Zamawiam światełko w takim razie :)

Ile kosztuje wzmocniona (wygłuszona) szyba do B7 pod fotochrom? Potrzebuje, bo moja znowu pękła.

Zamiennik ok 800zl

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Zamiennik ok 800zl

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka