Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecie jest watek :P

Nie każdy panie śledzi całe forum ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile kosztuje wzmocniona (wygłuszona) szyba do B7 pod fotochrom? Potrzebuje, bo moja znowu pękła.

Opublikowano

Ile kosztuje wzmocniona (wygłuszona) szyba do B7 pod fotochrom? Potrzebuje, bo moja znowu pękła.

Zamiennik ok 800zl

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ile kosztuje wzmocniona (wygłuszona) szyba do B7 pod fotochrom? Potrzebuje, bo moja znowu pękła.

Zamiennik ok 800zl

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Dzięki.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Komuś RNSE leda?

Opublikowano

Jakby co, to mój erenes ledowy będzie na wymianę za zwyklaka, na dniach obszerniejsze info, tylko się ogarnę czasowo

Opublikowano

Jakby co, to mój erenes ledowy będzie na wymianę za zwyklaka, na dniach obszerniejsze info, tylko się ogarnę czasowo

czego tak ?

Opublikowano

Jakby co, to mój erenes ledowy będzie na wymianę za zwyklaka, na dniach obszerniejsze info, tylko się ogarnę czasowo

Jestem zainteresowany. Jak co to dawaj pw [emoji6]
Opublikowano

Jakby co, to mój erenes ledowy będzie na wymianę za zwyklaka, na dniach obszerniejsze info, tylko się ogarnę czasowo

czego tak ?
czasami przyjacielu trzeba zrobić krok w tył, by za chwilę zrobić dwa kroki do przodu :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

co znajduje się pod tym deklem w bagażniku?

2d05js.jpg

Opublikowano

Pumpa

Opublikowano

pompa jest pod siedzeniem po prawej


mówię o ośce. bo taka była fabrycznie

Opublikowano

pływak tam bydzie misiu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

pływak tam bydzie misiu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cały kosz pompy z wkladem plywakiem itp. oczywiscie w osce matoły to tak wymyslily ze pol tyłu trzeba rozebrac zeby sie tam dostac. W Q tak jak piszą jest pod kanapą elegancko

Opublikowano

jaki pływak ?

Ośka - pompa paliwa dostęp przez bagażnik

Q - pompa paliwa - pod d*pą pasażera po prawej
Q - dodatkowa pompa przelewowa - pod d*pą pasażera po lewej

dobrze dedukuję ?

czy każda karoseria a4 b6 ma te trzy dziury ? - pod kanapą z tyłu lewa i prawa oraz dziura w bagażniku ?


chryste. To na forum już nie można napisać "d u p a" ? niezła patologia widze.

Opublikowano

jaki pływak ?

Ośka - pompa paliwa dostęp przez bagażnik

Q - pompa paliwa - pod d*pą pasażera po prawej

Q - dodatkowa pompa przelewowa - pod d*pą pasażera po lewej

dobrze dedukuję ?

czy każda karoseria a4 b6 ma te trzy dziury ? - pod kanapą z tyłu lewa i prawa oraz dziura w bagażniku ?

chryste. To na forum już nie można napisać "d u p a" ? niezła patologia widze.

Ja w Q mam po dwóch stronach takie zaślepki.

Opublikowano

ja w ośce serynie też miałem po dwóch stronach.

Turzol, kojarzysz czy masz tez klapkę w bagażniku ?

Opublikowano

jaki pływak ?

Ośka - pompa paliwa dostęp przez bagażnik

Q - pompa paliwa - pod d*pą pasażera po prawej

Q - dodatkowa pompa przelewowa - pod d*pą pasażera po lewej

dobrze dedukuję ?

czy każda karoseria a4 b6 ma te trzy dziury ? - pod kanapą z tyłu lewa i prawa oraz dziura w bagażniku ?

chryste. To na forum już nie można napisać "d u p a" ? niezła patologia widze.

dziury sa trzy bo buda w b6 uniwersalna.

co do tego słowa na d... niektórzy maja wieksze prawa ...

Opublikowano

ja w ośce serynie też miałem po dwóch stronach.

Turzol, kojarzysz czy masz tez klapkę w bagażniku ?

Na 90% nie mam tam żadnej klapki. Miałem nie raz auto do 0 rozebrane i nie kojarze

Opublikowano

ciekawa sprawa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.