Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś silniczki od regulacji lamp z passata b6?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś silniczki od regulacji lamp z passata b6?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

197457c8789407f10edf5dd5246809df.jpg

Takie ?

Ja mam.

Opublikowano
@Wandej, no troche zabawy jest z dolozeniem czujnika cisnienia.
Opublikowano

A po co Ci cIsnienie oleju?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

:hi: siema

Opublikowano

Siemka. Czym się różni ISOFIX

8E0 813 545 A od 8E0 813 545 A?

I analogicznie

8E0 813 546 B od 8E0 813 546 B?

I dodatkowo. Jakie numery maja lampy BiXenonowe do A4 B6 2003 rok?

Edytowane przez vblpl

Opublikowano

A po co Ci cIsnienie oleju?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bardzo fajna sprawa w momencie gdy masz za niski poziom oleju :wink:

Opublikowano

Siemka. Czym się różni ISOFIX

8E0 813 545 A od 8E0 813 545 A?

I analogicznie

8E0 813 546 B od 8E0 813 546 B?

I dodatkowo. Jakie numery maja lampy BiXenonowe do A4 B6 2003 rok?

Jesteś chłopie mistrzem internetu. Nie mam pytań :facepalm: Wpadasz tu tylko w kółko z samymi pytaniami, które zresztą zadajesz w kilku tematach i się coraz bardziej pogrążasz... Odpowiem: Niczym się te numery nie różnią :decayed: no może w jednym literka A jest nieco większa od drugiej ligerki A [emoji14]olew:
Opublikowano

:polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mialo być:

ISOFIX

8E0 813 545 A od 8E0 813 545 B?

I analogicznie

8E0 813 546 A od 8E0 813 546 B?

Uspokoj się dupolizie kaja. Po to jest ten temat.

Widzę, jaki jesteś agresywny po tym, jak kaju opowiedział Ci, jaki to z niego "rezacz".

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mialo być:

ISOFIX

8E0 813 545 A od 8E0 813 545 B?

I analogicznie

8E0 813 546 A od 8E0 813 546 B?

Uspokoj się dupolizie kaja. Po to jest ten temat.

Widzę, jaki jesteś agresywny po tym, jak kaju opowiedział Ci, jaki to z niego "rezacz".

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

uuuuu... po pierwsze to: że co?! a po drugie, jak już skończysz mi obrabiać pupcię, to nie zapomnij mnie w nią pocałować :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ok :)

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wyluzuj chłopcze trochę, jeden i drugi w zasadzie, bo każdy mógł się zakręcić. pamiętaj też, że ja też jestem stroną w "brudzie", który próbujesz wyprać publicznie :buziak:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wyluzuj chłopcze trochę, jeden i drugi w zasadzie, bo każdy mógł się zakręcić. pamiętaj też, że ja też jestem stroną w "brudzie", który próbujesz wyprać publicznie :buziak:

a co do isofixów to po googlach sprawdź, bo pewnie na każdą strone auta ma inną końcówke. bo z przodu też występowały

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mialo być:

ISOFIX

8E0 813 545 A od 8E0 813 545 B?

I analogicznie

8E0 813 546 A od 8E0 813 546 B?

Uspokoj się dupolizie kaja. Po to jest ten temat.

Widzę, jaki jesteś agresywny po tym, jak kaju opowiedział Ci, jaki to z niego "rezacz".

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Hamuj tępą bajerę chłopcze. Ja Cię nie obraziłem w żaden sposób, więc wyjdź! Idź zapytaj o felgi pod 320mm, bo Google parzy. Tyle ode mnie. Więcej nie będę komentował :hi:
Opublikowano

nastawiać popcorn! :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Już pytalem :) Dziękuje panie :)

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nastawiać popcorn! :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Opublikowano

Kup w aso jeśli masz regulator w filtrze dobrze radzę ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja kupiłem w IC knechta i działa :o

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.