Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niektórzy w tym ja mają powódź w filtrze węglowym i pod autem a czasem korekty z d...... :) może miałeś fart :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A po co Ci cIsnienie oleju?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wdług mnie warto to konrtolować :wink:

Kryspin EGT w benzynie to średnio potrzebne :wink:

Opublikowano

A po co Ci cIsnienie oleju?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kryspin EGT w benzynie to średnio potrzebne :wink:

A to ciekawa teoria...

W benzynie gdy tylko coś się dzieje z paliwem, zbyt uboga mieszanka od razu rośnie EGT.

Na pewno bardziej potrzebne niż ciśnienie oleju.

Opublikowano

:ph34r: EGT średnio poczebne...nie sadziłem, że doczekam takich czasów aby na forum takie głupoty ktokolwiek pisał :facepalm:

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Niskie ciśnienie pokaże konewa na fisie :) egt też wg mnie ważniejsze :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niskie ciśnienie pokaże konewa na fisie :) egt też wg mnie ważniejsze :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Z mojego doświadczenia wynika, że jak pokazuje się konewa na FISie to turbina już dostała po głowie. Jednym słowem za późno.

Własnie dodatkowy wskaźnik na sandwich plate pokazujący w czasie rzeczywistym ciśnienie na wolnych obrotach jest między innymi od tego aby nie dopuścić to zbyt niskiego stanu oliwy.

Opublikowano

EGT to podstawa w turbobenzynie :whistling:

Kiepska przepływka, felerne paliwo, słaba pompa paliwa, problemy z lpg itd - wszystko to co może mieć wpływ na skład mieszanki paliwej (za dużo powietrza) odbija się na EGT.

A konsekwencjach jazdy z wysokim EGT chyba pisać nie trzeba.

Opublikowano

EGT to podstawa w turbobenzynie :whistling:

felerne paliwo

Dokładnie, wielokrotnie obserwowałem różnice w temperaturze EGT po 50/70* stopni na wskaźniku gdy musiałem zalać PB95.

*) mowa o pełnym obiążeniu i wartosciach maksymalnych.

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Pany,
do swojej b6 chce podlaczyc usb pod ori conterta na płyty, co bedzie najlepsze ? emulator zmieniarki ?

Opublikowano

co to jest EGT ? ;)

Opublikowano

Pany,

do swojej b6 chce podlaczyc usb pod ori conterta na płyty, co bedzie najlepsze ? emulator zmieniarki ?

Emulator, bo innej opcji nie masz.
Opublikowano

co to jest EGT ? ;)

(ang. Exhaust Gas Temperature) Temperatura gazów wydechowych czyli temp. spalin

Opublikowano

Pany na kompletnym rozrządzie ruville jaki przebieg można zrobić w a4 b6 1.9tdi? 90 tys?

Opublikowano

Pany na kompletnym rozrządzie ruville jaki przebieg można zrobić w a4 b6 1.9tdi? 90 tys?

To już górna granica według mnie :wink: :wink:

Opublikowano

No tak zawsze mi mechanicy mówili żeby robić 90 tys, lecz wymienić po jakiś 85 tys. Więc ten zestawik wytrzyma te 85 tys?


Z tego co wiem wyjątkiem jest pierwszy rozrząd który chyba po 120 tys się wymienia.

Opublikowano

Pany na kompletnym rozrządzie ruville jaki przebieg można zrobić w a4 b6 1.9tdi? 90 tys?

To już górna granica według mnie :wink: :wink:
A ile wynosi ta granica jeśli chodzi o lata? Bo do 90 tyś km jeszcze daleko :P
Opublikowano

Z tego co pamietam max 5 lat

Opublikowano

Pany na kompletnym rozrządzie ruville jaki przebieg można zrobić w a4 b6 1.9tdi? 90 tys?

To już górna granica według mnie :wink: :wink:
A ile wynosi ta granica jeśli chodzi o lata? Bo do 90 tyś km jeszcze daleko [emoji14]
6 lat jest bezpiecznie

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie jest jakaś zasadnicza różnica między wskaźnikami firmy auto guage a depo?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.