Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turzol chyba wystawial w dziale.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

turzol chyba wystawial w dziale.

Juz nieaktualne, przekaznik ma nowego wlasciciela. Bede mial jeszcze przekaznik z S4 B6 a tam jest ten sam wsad jak w B7

Opublikowano

Pany przewozil ktos lub wie, czy da rade przewiezc w srodku, sedanem tylny zderzak do niego? Chodzi mi o to, czy spokojnie wejdzie on do auta?

Opublikowano

Bez problemu :) kładziesz oparcie i wchodzi bez problemu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

I dwa przewieziesz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma ktoś pomysł dlaczego zegarek radiowy mi nie działa? Da się jakoś sprawdzić czy jest podłączony vagiem?

Opublikowano

Ma ktoś pomysł dlaczego zegarek radiowy mi nie działa? Da się jakoś sprawdzić czy jest podłączony vagiem?

Antena powiedziała sajonara :decayed:
Opublikowano

Ma ktoś pomysł dlaczego zegarek radiowy mi nie działa? Da się jakoś sprawdzić czy jest podłączony vagiem?

Antena powiedziała sajonara :decayed:

Nie żebym kupił "nową" i dopiero co podłączyłem..

Opublikowano

Może szuka sygnału, kodowanie zmieniłeś w liczniku?

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Zakodowane i akurat teraz ustawiłem datę ale nadal nic

9dd35ee744fabf6a79f9a71a7f9ac447.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Bez problemu :) kładziesz oparcie i wchodzi bez problemu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

I dwa przewieziesz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzięki, w takim razie jadziem po eslajna na dwa kominy. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Zakodowane i akurat teraz ustawiłem datę ale nadal nic

9dd35ee744fabf6a79f9a71a7f9ac447.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

A spróbuj zresetować licznik przez wyciągnięcie bezpiecznika. U mnie pomogło

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

eslajn tylny jest obleśny :P

Opublikowano

pany wiem że było to już wałkowane kilka razy, a zatem jaka oliwę polecicie do TDI wcześniej miałem motul 5w40 ale może by zmienić tym bardziej że był robiony remont motoru

Opublikowano

Zakodowane i akurat teraz ustawiłem datę ale nadal nic

9dd35ee744fabf6a79f9a71a7f9ac447.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

daj mu trochę czasu i pojeździj, zasięgu może nie mieć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

pany wiem że było to już wałkowane kilka razy, a zatem jaka oliwę polecicie do TDI wcześniej miałem motul 5w40 ale może by zmienić tym bardziej że był robiony remont motoru

Valvoline synpower extreme mst c3 5w40
Opublikowano

Panowie ma ktoś może numery osłon zbiorniczków itd ? Na forum znalazłem tylko jeden link do tematu, ale wyskakuje mi "No input file specified." :mellow:

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :D

Edytowane przez kiemon

Opublikowano

Zakodowane i akurat teraz ustawiłem datę ale nadal nic

9dd35ee744fabf6a79f9a71a7f9ac447.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

daj mu trochę czasu i pojeździj, zasięgu może nie mieć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal

U mnie po wymianie modulu i zalozeniu zderzaka palma odpalila od (szczału)

Moduł nowy?

Opublikowano

Z allegro.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Spróbuj z tym bezpiecznikirm

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pany wiem że było to już wałkowane kilka razy, a zatem jaka oliwę polecicie do TDI wcześniej miałem motul 5w40 ale może by zmienić tym bardziej że był robiony remont motoru

Wcześniej lałem Motul'a, teraz zalałem Liqui Moly Top Tec 4100.

Wiem jedno - do motula nie wrócę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.