Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

a ja polece klasykiem z starego battalionu: "za to co f pakowaliście mielibyście 6 lat młotrzego" :grin: :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale to już było nie potrzebne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a ja polece klasykiem z starego battalionu: "za to co f pakowaliście mielibyście 6 lat młotrzego" :grin: :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakbym słyszał swoją kobietę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porównanie mi przyszło do głowy.....Ci którzy nie widzą różnicy między 225/45 a 225/40 to pewnie też nie zauważą różnicy chodząc po grochu w shaolinkach a w glanach :grin:

Miłej nocy mordy, niech Wam się jakieś RS6 przyśni na dużym kole i dużej glebie :wink:


Ja tam wolę więcej gumy, więc pewnie jakiś traktor mi się przyśni :grin:


A na traktorze.....

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z grzes283. Trochę tej gumy na feldze musi być... 16 na zimę i 17 na lato to komfortowy setup na polskie drogi.

Przynajmniej te mazurskie....

Spokojnej nocy. Czuwaj!

Natapane z P8

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny do 1BE i BV są takie same. http://www.a4-klub.pl/SiA.pdf

Im felga lzejsza tym wiecej zalet. Wiec dlatego niektorzy wybierają mniejsza ze wzgledu na masę. Chyba ze zaklada się OZ ultralaggera, która dzieki ażurowej konstrukcji zapewniają rewelacyjne chłodzenie tarcz hamulcowych i osiągi.

Kiedyś zrobiłem taki test, pokazałem zdjecia mojego auta i Secia (obaj mamy ten sam kolor LY3C) 5 osobom z prosba o wskazanie roznic i pomimo tego, że nasze auta roznia sie calkowicie to te 5 osob powiedzialo, ze jedyne roznice to felga i obnizenie. Taka smutna prawda, nawet dla fana motoryzacji, który nie zna na pamiec B6 to jest to juz stare auto. Zaden pakiet sreslajn nie da efektu, który ma B8.5.

Zeby jednak nie było tak smutno na dobranoc to zawsze mozna olac opinie innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda....b6 to już dziadki, ale niektóre to dziadki na viagrze;-)

1be i 1bv sa takie same ale 1ba ma inne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szanowni koledzy czy warto bawic sie w zakup tylnego stabilizatora od Audi S4 2005r. Quattro 4.2 Kabriolet i czy bez problemu podejdzie do B6 AWX-a 2001r. ??? i czy wogole ta zmiana poprawi prowadzenie czy tez sztywnosc na zakretach itp. ?

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny do 1BE i BV są takie same. http://www.a4-klub.pl/SiA.pdf

Im felga lzejsza tym wiecej zalet. Wiec dlatego niektorzy wybierają mniejsza ze wzgledu na masę. Chyba ze zaklada się OZ ultralaggera, która dzieki ażurowej konstrukcji zapewniają rewelacyjne chłodzenie tarcz hamulcowych i osiągi.

Kiedyś zrobiłem taki test, pokazałem zdjecia mojego auta i Secia (obaj mamy ten sam kolor LY3C) 5 osobom z prosba o wskazanie roznic i pomimo tego, że nasze auta roznia sie calkowicie to te 5 osob powiedzialo, ze jedyne roznice to felga i obnizenie. Taka smutna prawda, nawet dla fana motoryzacji, który nie zna na pamiec B6 to jest to juz stare auto. Zaden pakiet sreslajn nie da efektu, który ma B8.5.

Zeby jednak nie było tak smutno na dobranoc to zawsze mozna olac opinie innych :)

True....za dziegi wkładane w b6-tki połowa forum woziłaby sie juz dawno b8 serią......tylko po co?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki szybkie pytanie, z czego pasują kierownice do b6 ? :D

B7 i B8

Mam na sprzedaż multi z poduszka gdybyś szukał.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki szybkie pytanie, z czego pasują kierownice do b6 ? :D

B7 i B8

Mam na sprzedaż multi z poduszka gdybyś szukał.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Z czego masz ta Kiere daj foto

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki szybkie pytanie, z czego pasują kierownice do b6 ? :D

B7 i B8

Mam na sprzedaż multi z poduszka gdybyś szukał.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Daj pw co to masz i za ile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś chyba (po tygodniu) odbieram auto od mechanika... zobaczymy jak wyszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany jaką najlepiej kupić taśmę do przyklejenia lotki bo myślę o 3M VHB... jeśli chodzi o szerokość to 19 mm wystarczy, a grubość ;) 1.5-2 mm... czy ta z linku styknie ??

http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=806742&&AdW=PLA&gclid=Cj0KEQjwrte4BRD-oYi3y5_AhZ4BEiQAzIFxn4zOwRSfSBIQv6F_nhZxeKJk4UaYtOxxktQDS4ljUBYaAuLK8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Jeszcze coś takiego znalazłem

http://sklep.semicon.com.pl/shop2/?lang_id=2&id_category=608&id_product=4389

Ewentualnie jak macie jakiś sklep gdzie można na metry kupić.

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tomi widzialem osobny watek odnosnie lotki oraz patentu na jej montaż. Tam poszukaj informacji.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego tomi widzialem osobny watek odnosnie lotki oraz patentu na jej montaż. Tam poszukaj informacji.

Wiesz co to sprawdź sobie ten temat i zobacz kiedy pytanie tam zadałem więc pytam tutaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...