Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany nie wala się komu kpl ori wyjmaków do Rns?

:hi: mordeczki pytanie. Jaki jest koszt montażu kiery z B8, oczywiscie z potrzebnymi elementami, kiera + poducha + moduł + zwijak i taśma ?

Obecnie mam grzaną z B6 z MF i tempomatem....

Moduł 200

Tasma 70

Kiera od 400 w gore

Poduszka od 400 w gore

Zależy jak trafisz.

Trzeba liczyć min 1000

jak coś moduł q i taśmę mam.
Marcin puść na PW cenę taśmy.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ktoś ostatnio szukał s-line do 20 tyś.....tu jest nawet pakiet S4

http://allegro.pl/audi-a4-b6-pakiet-s4-1-8-t-lpg-quattro-i6233305494.html

Qwa, jak ja widzę te ogłoszenia, to aż mnie szlag trafia :wallbash: Na 10 ogłoszeń, to przynajmniej połowa ma zakłamanie w opisie.

" full s-line" czyt. zderzak przód,

" full wypas" czyt. klimatyzacja i szyby w prądzie - z przodu,

"pakiet S4" czyt. emblemat S4 i końcówki wydechu fi 200 :doh:

Ty chcesz za swoje 5/6 tyś więcej, niż paździerze z ogłoszeń to słyszysz, że za dużo, bo takie same na necie chodzą po 18 do max 23 tyś........bądź tu konkurencyjny :polew:


http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-nawigacja-skora-131-km-ID6ylXLz.html

kolejny s-line, od Cześka z garażu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , regulacja drzwi kierowcy a mianowicie chce je podciągnąć trochę blięej tyłu, ktoś przerabiał, ew ma jakieś foty czym kręcić ? :) bo szukałem to wygasły tematy z zdjęciami

Tez sie chetnie dowiem jak te pier****** drzwi wyregulowac , od strony klamki podniesc je wyzej. Co jest nie tak z tymi drziami w Audi , ze wiecznie opadaja jak nie od pasazera to od strony kierowcy ? Kuzwa juz mnie szlak z tym trafia , jak je podniose do gory to 3-4 miesiace i znow opadna , ciezko sie domykaja , pizga i chuczy przez uszczelke.

możecie wyregulować zawiasami odkręcając je od słupka A,tyle że na dolnym zawiasie jedną śrubę trzeba od środka odkręcić
Rozumiem , ze dostep do tej dolnej sruby bedzie mozliwy po zdjeciu tego dlugiego plastiku wewnatrz auta zaraz przy progu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś ostatnio szukał s-line do 20 tyś.....tu jest nawet pakiet S4

http://allegro.pl/audi-a4-b6-pakiet-s4-1-8-t-lpg-quattro-i6233305494.html

Qwa, jak ja widzę te ogłoszenia, to aż mnie szlag trafia :wallbash: Na 10 ogłoszeń, to przynajmniej połowa ma zakłamanie w opisie.

" full s-line" czyt. zderzak przód,

" full wypas" czyt. klimatyzacja i szyby w prądzie - z przodu,

"pakiet S4" czyt. emblemat S4 i końcówki wydechu fi 200 :doh:

Ty chcesz za swoje 5/6 tyś więcej, niż paździerze z ogłoszeń to słyszysz, że za dużo, bo takie same na necie chodzą po 18 do max 23 tyś........bądź tu konkurencyjny :polew:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-nawigacja-skora-131-km-ID6ylXLz.html

kolejny s-line, od Cześka z garażu :grin:

No tak jest.

90 % na allegro to s-line

Swojego sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób golasa i gon po cenie rynkowej. Lepiej na tym wyjdziesz niż sprzedając tak jak teraz stoji

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, Nie mam nic innego na oku, więc nie mam ciśnienia. Ale powoli trzeba o tym myśleć.

Też myślałem zrobić golasa, ale za dużo zabawy w stosunku do zysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , regulacja drzwi kierowcy a mianowicie chce je podciągnąć trochę blięej tyłu, ktoś przerabiał, ew ma jakieś foty czym kręcić ? :) bo szukałem to wygasły tematy z zdjęciami

Tez sie chetnie dowiem jak te pier****** drzwi wyregulowac , od strony klamki podniesc je wyzej. Co jest nie tak z tymi drziami w Audi , ze wiecznie opadaja jak nie od pasazera to od strony kierowcy ? Kuzwa juz mnie szlak z tym trafia , jak je podniose do gory to 3-4 miesiace i znow opadna , ciezko sie domykaja , pizga i chuczy przez uszczelke.

możecie wyregulować zawiasami odkręcając je od słupka A,tyle że na dolnym zawiasie jedną śrubę trzeba od środka odkręcić
Rozumiem , ze dostep do tej dolnej sruby bedzie mozliwy po zdjeciu tego dlugiego plastiku wewnatrz auta zaraz przy progu ?

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , regulacja drzwi kierowcy a mianowicie chce je podciągnąć trochę blięej tyłu, ktoś przerabiał, ew ma jakieś foty czym kręcić ? :) bo szukałem to wygasły tematy z zdjęciami

Tez sie chetnie dowiem jak te pier****** drzwi wyregulowac , od strony klamki podniesc je wyzej. Co jest nie tak z tymi drziami w Audi , ze wiecznie opadaja jak nie od pasazera to od strony kierowcy ? Kuzwa juz mnie szlak z tym trafia , jak je podniose do gory to 3-4 miesiace i znow opadna , ciezko sie domykaja , pizga i chuczy przez uszczelke.

możecie wyregulować zawiasami odkręcając je od słupka A,tyle że na dolnym zawiasie jedną śrubę trzeba od środka odkręcić
Rozumiem , ze dostep do tej dolnej sruby bedzie mozliwy po zdjeciu tego dlugiego plastiku wewnatrz auta zaraz przy progu ?

dokładnie
Ok dzieki za podpowiedz. Trzeba uszczelki nowe zakupic i wziasc sie za te drzwi bo pizga jak cholera pod czas jazdy az sie jazda malo komfortowa zrobila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś szuka cena za komplet http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-b6-s-line-komplet-przod-tyl-i6236798350.html

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo cierpliwy. Moją cierpliwość się skończyła i działam w temacie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Telefon nie odpowiada. Na drugim numerze jest sygnał ale nie odbiera

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Faktycznie trochę lipa wyszła... ale może się ogarnie w końcu gwerty i otrzymasz lampy

--

Panowie to sprężyny Eibach Pro Kit dobierać po wadze do auta żeby było równo? Ktoś ma jakieś doświadczenie przy 1.9 AVF żeby przód i tył równo siadły. Wiem że są podkładki, można albo podnieść tył, albo obniżyć przód, ale wolałbym to raz a dobrze zamontować :)

Sprężyny S-line brałem z przodu chyba jedną czy dwie klasy niżej i dopiero jest w miarę równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

To nie przypadkiem tutaj: http://www.turbospec.pl/

Na Allegro jeden sprzedawca , sprzedaje turbine hybryde do 3.0 TDi z kutym kolem kompresji ponoc zrobiona w Turbospec.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin: :grin: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin: :grin: :polew:

He he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak popatrzysz po tematach to znajdziesz nawet cyfrę 85 u niektórych chłopaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...