Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

To nie przypadkiem tutaj: http://www.turbospec.pl/

Na Allegro jeden sprzedawca , sprzedaje turbine hybryde do 3.0 TDi z kutym kolem kompresji ponoc zrobiona w Turbospec.

Edytowane przez marcin9680

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

Opublikowano

No to poruszyłeś drażliwy temat stary :grin:

Opublikowano

:D

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin: :grin: :polew:

Opublikowano

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin: :grin: :polew:

He he
Opublikowano

jak popatrzysz po tematach to znajdziesz nawet cyfrę 85 u niektórych chłopaków :wink:

Opublikowano

jak popatrzysz po tematach to znajdziesz nawet cyfrę 85 u niektórych chłopaków :wink:

Liczbę, nie cyfrę :decayed:

Opublikowano

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin: :grin: :polew:

He he

Trzeszczenie, nie skrzypienie :grin:

Opublikowano

Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???

To musi być prowokacja :D
Opublikowano

Panowie co może skutkować tym ,że po odpaleniu auto po nocy stania chodzi na 2,3 cylindry ? Silnik telepie tak autem, że lata mi cała buda jak ręce u Parkinsoniarza :)

Opublikowano

świece?

Opublikowano

Pewnie zaworek standardowo od odpowietrzenia ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

świece?

Oby. Już raz głowicę wymieniałem :)

Pewnie zaworek standardowo od odpowietrzenia ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Co to za zaworek ?

Opublikowano

Kierunkowy, w trojniku pod kolektorem :). Takie małe gówno a bałaganu robi kupę.d3bfc357ddf8fa5e81059747b1455f92.jpg

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Edytowane przez bongod

Opublikowano

a może przez ten korek cieknąć jakiś płyn ? bo widzę, że mam delikatne plamy pod silnikiem :)

Opublikowano

Kierunkowy, w trojniku pod kolektorem :). Takie małe gówno a bałaganu robi kupę.d3bfc357ddf8fa5e81059747b1455f92.jpg

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Ten owy korek jest w benzynowym silniku czy to jest mowa o traktorze ? Ja tez mam problemy z odpalaniem , czasami , dosc czesto nie odpala odrazu na dotyk , trzeba dlugo trzymac kluczyk na zaplon zeby odpalil. Nowe ori swiece , nowy filtr paliwa , pompa vacum jakis czas temu wymieniona na Bosch-owska ta nie cieknaca a czesto niechce odpalic odrazu ?
Opublikowano

Pany mial by kto pozyczyc rolke do nadkoli ? :decayed:

Opublikowano

Od zwalonego zaworka wypadają zapłony i obroty skaczą. Z odpalaniem raczej nic nie mają ;).

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

:hi: Panowie wymieniam w sumie pierwszy raz tulejki wahaczy "bananów" te gumowo-metalowe, dużo roboty zeby wywalic wahacz ? jakieś uwagi ? :D średni czas operacji ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.