Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 minut temu, bjoern napisał:

Czy ktoś wie jakby można było taniej dorwać lotkę od riegera? 

 D 00055244

 Rieger
Przez kogoś handlującego częściami czy coś?

A nie może być S-line/S4/Ms-Design?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie robi ten front ms design :wub:

 

Opublikowano

Mogłaby być MS design bo jest większa niż sline, ale rieger jest jeszcze wyższa :D 

Opublikowano
1 godzinę temu, szczuraz napisał:

Mnie robi ten front ms design :wub:

 

Brzydki jak noc listopadowa, a jakość leży i kwiczy. Wiem, bo przerzucam tego trochę.

 

Ja bym zakładał ori S-Line.

Opublikowano

817964bf10ce5e8ba2edfa3a441487d4.jpg
Panowie ma ktoś schemat bądź informacje jak podłączyć ten przycisk wlewu paliwa ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dokladalem u siebie taki panel z tym ze mialem wiazke ori pod ten panel .Podlaczylem i dzialalo

Opublikowano
Dokladalem u siebie taki panel z tym ze mialem wiazke ori pod ten panel .Podlaczylem i dzialalo

Ale działało otwieranie klapki wlewu paliwa? Bo bagażnika udało mi się podpiąć ale nie mam pojęcia jak podpiąć klapkę wlewu paliwa pod które piny [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Koledzy czy osłona silnika i skrzyni od rezaw plast daje radę? Bo moje ori już na szmelc.

Opublikowano
46 minut temu, Karol89 napisał:


Ale działało otwieranie klapki wlewu paliwa? Bo bagażnika udało mi się podpiąć ale nie mam pojęcia jak podpiąć klapkę wlewu paliwa pod które piny emoji17.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego co pamietam to tak

Opublikowano
Z tego co pamietam to tak

A auto z USA było ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Europejczyk a panel i wiazka od piotra 

Opublikowano
3 godziny temu, JawoR36 napisał:

a jakość leży i kwiczy.

to jest PUR ?

Opublikowano
1 godzinę temu, RicS3 napisał:

Koledzy czy osłona silnika i skrzyni od rezaw plast daje radę? Bo moje ori już na szmelc.

Miałem takie i po roku kupiłem używkę ori ,bo tamte powyginały się( nie wiem od czego) i leżą w garażu, Na plus to że są mocne  

Opublikowano
Europejczyk a panel i wiazka od piotra 

Już mam schemat [emoji16][emoji16]dzięki za info


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Miałem takie i po roku kupiłem używkę ori ,bo tamte powyginały się( nie wiem od czego) i leżą w garażu, Na plus to że są mocne  


No to szukam używki ori w takim razie. Dzięki
Opublikowano


No to szukam używki ori w takim razie. Dzięki
Posiadam na sprzedaż od silnik i skrzynie ory
Opublikowano
2 godziny temu, szczuraz napisał:

to jest PUR ?

PUR, nie do pospawania, twardy, ale za to małoelastyczny przez co łatwo pęka.

Opublikowano
8 godzin temu, JawoR36 napisał:

nie do pospawania

Żywicą z włóknem kiedyś klientowi robiłem. Dla sztywności wtapiałem pręt. Wszystko do ogarnięcia. :wink:

Opublikowano

Pytanko zamierzam zamontować oryginalny alarm i zastanawiam się jak działa funkcja odholowania auta jest od tego jakiś sterownik czy na jakiej zasadzie to funkcjonuje [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
22 minuty temu, szczuraz napisał:

Żywicą z włóknem kiedyś klientowi robiłem. Dla sztywności wtapiałem pręt. Wszystko do ogarnięcia. :wink:

Ale pospawac po prostu nie idzie, a do tego kiepsko spasowane, kratki na wkrety a czesc trzeba jeszcze na klej do szyb łapać, a wygląd ala calibra style E36 lub WieśRemiza Style, szczególnie tył.

Edytowane przez JawoR36

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.