Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kamil-vag napisał:

Był temat w dziale 1.9 TDI B6 na temat jakie turbo pasuje do AVF/AWX, popatrz sobie numery i po tym szukaj...

dzieki b6 nie ogarniam za bardzo ;) poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ,jest moze w grupie ktos kto zajmuje sie rzeczoznastwem w transporcie?potrzebuje namiaru badz zdj uszkodzonego auta z drukiem/protokołem od rzeczoznawcy .wszystko to potrzebne do pracy inzynierskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przerabiał temat zawieszenia 1bv , a mianowicie końcówek drążków i maglownicy - bo ponoć są inne. Dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie potrzebuje zestawu spinek do osłony silnika i skrzyni. Może komuś zalegają i z chęcią by się ich pozbył? Ewentualnie poratuje spisem ile i jakich spinek trzeba? Przeglądam właśnie allegro i albo szukać nie potrafię, albo nie ma zestawów tylko pojedyncze spinki :doh: A nie ma pojęcia ile i jakich trzeba, a osłona leży u znajomego mechanika w garażu i czeka na założenie :facepalm:  Starych spinek też nie mam, poszły do kosza bo już ledwo trzymały osłony, także wolę założyć nowe spinki żeby osłon zimą nie zgubić :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spinek do osłony pod silnik ok 25 zł (30 szt) do tego wkrety do diesla (5 szt 23 zł) i zestaw pod skrzynie (10 szt 25 zł ) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomekhxc napisał:

Zestaw spinek do osłony pod silnik ok 25 zł (30 szt) do tego wkrety do diesla (5 szt 23 zł) i zestaw pod skrzynie (10 szt 25 zł ) ;) 

To ile w końcu idzie tych spinek 4o ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, black_edition napisał:

To ile w końcu idzie tych spinek 4o ??

Też się nad tym zastanawiałem :grin: W każdym razie zamówiłem zestaw spinek do mocowania osłony silnika (19 zł) + zestaw do mocowania osłony pod skrzynię (24 zł) w sklepie stacjonarnym w mojej miejscowości także zapytanie z mojej strony nieaktualne :decayed: Nie pamiętam ile w tych zestawach było podkładek, spinek, zatrzasków i innych plastików, ale na pewnie nie 40 :decayed:

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bede mocować na śruby z normalnym gwintem.Wszystkie pogubiłem te dziwne śruby i już dwie osłony odlecialo mi podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest liczone wszystko w szt wkręty , spinki , podkładki dlatego tak to wyglada a wiadomo samych wkrętów tyle nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RicS3 napisał:

cooler od bex-a?

Ktoś się niedawno ogłaszał że ma dwa. Szukaj w temacie Modyfikacje 1.8t czy Podnoszenie mocy w 1.8t jakoś tak ten temat się nazywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, Panowie zakładał ktoś taki moduł w aucie pod RNS-E ?

http://autosystemy.eu/interfaceinterfejswejscievideoaudiodonawigacjifabrycznychaudivwmercedes-p-1619.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam co tu wybrać żeby to chodziło zależy mi tak naprawdę na kamerze cofania , ale i opcja z odtwarzaczem filmów/ TV DVB-T też by się przydała i tak natrafiłem na to cudo w Internecie .

O module od wosza muszę poczytać jak i co .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...