Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1J0145769G
Uratowales mnie kolego. Dzieki!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, xsebo1 napisał:

Przy czyszczeniu lamp ten pierdolnik plastikowy od kierunku musiałem obrócic o 180 stopni. Na drodze okazało się że nie świeci i nie chce wyjść. Kombinerkami na hama walczyłem z 15 minut, teraz widzę że to jest z całym plastikiem6b424acaf87cdabe3bdfc6514fc4638b.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

No wlasnie to jest caly pierdolniczek i w niego wchodzi zarowka, jak cos to mam.

Opublikowano
13 godzin temu, Maciek02 napisał:

Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu. Ściągnąłem i dałem żonie do potrzymania... i wleciała na dół i najgorsze, że nie spadła na osłone i nie mogę jej znaleźć. Proszę o pomoc.

 

Jak mi pękła to podjechałem na szrot przy Pieknej i za 10 zł gość mi oddał, miał ich sporo 

Opublikowano

A nowa w aso chyba 3-4zl :wink:

Opublikowano

Panowie, czeka mnie taki maly remoncik silnika, w sumie serwis. Bede wymienial vacum pompe, egr, gruszke turba, czyscil caly dolot bo pelno oleju w nim jest i same turbo tez chce wyczyscic, wymienie tez wezyki podcisnienia i swiece zarowe. Powoedzcie mi co tam jeszcze warto zrobic przy okazji tych czynnosci. Olej i filtry tez ida do wymiany.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nowe uszczelki na rurach powietrznych, i na kolektory by się też przydały ;) Uszczelka pod korek wlewu oleju, bo stara na pewno puszcza... Uszczelka pod spływ oleju z turbo... Przy okazji wymiany Vacum dokup wąż odpowietrzający z tyłu na silniku... zapewne też już będzie sparciały

 

Opublikowano

Wtryski wyjmij, do wanny, uszczelnienia wymienić filtr paliwa, itd i będzie cacy

Opublikowano
Nowe uszczelki na rurach powietrznych, i na kolektory by się też przydały [emoji6] Uszczelka pod korek wlewu oleju, bo stara na pewno puszcza... Uszczelka pod spływ oleju z turbo... Przy okazji wymiany Vacum dokup wąż odpowietrzający z tyłu na silniku... zapewne też już będzie sparciały
 
A mozesz podac numert poszczególnych czesci? Dziekowac

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Potrzebuje zrobić sobie prezent pod choinkę, pomóżcie wybrać co da najlepszy wygląd dla auta w zewnętrznym S-linie?

1. Lampy Bixenon 

2. Atrapa Grilla S4 + dolna kratka s4

3. Wydech na 2 kominy S-line 

Opublikowano

Każda z tych 3 rzeczy zmieni wygląd na+ ,ale lampy z soczewką b8 dodatkowo dadzą  dużo lepsze światło, później bym zmienił wydech , na końcu grille 

Opublikowano
Każda z tych 3 rzeczy zmieni wygląd na+ ,ale lampy z soczewką b8 dodatkowo dadzą  dużo lepsze światło, później bym zmienił wydech , na końcu grille 
Dokładnie
Pierw bezpieczeństwo a później reszta
Opublikowano
16 minut temu, pajda napisał:

Dokładnie
Pierw bezpieczeństwo a później reszta

W takim razie szukam lamp najlepiej Bixy zmodzone z soczewką od B8 

Opublikowano

Mam takie 2 komplety :wink:

Opublikowano
Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Mam takie 2 komplety :wink:

Kolego a masz może same soczewki + adaptery, żeby to samemu do biksów B6 założyć?? Lub dysponował byś czasem koło styczna, aby ewentualnie pomóc w ich montażu - mam do Ciebie tylko 100km

Opublikowano
2 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

Kolego a masz może same soczewki + adaptery, żeby to samemu do biksów B6 założyć?? Lub dysponował byś czasem koło styczna, aby ewentualnie pomóc w ich montażu - mam do Ciebie tylko 100km

Pisz do @emilk89 On handluje soczewkami i adapterami. ; )

Opublikowano

afroo. :hi:

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Jak upchać fotele recaro z Insigni OPC ?? 

25395987_1546395018779101_2176511609143099672_n.jpg

Opublikowano
Jak upchać fotele recaro z Insigni OPC ?? 
25395987_1546395018779101_2176511609143099672_n.thumb.jpg.c33c78d6b2f4ac6ce24fa0f444813829.jpg

Napisz do Tomasz Król na fb to jego stołki ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki już wszystko jasne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.