Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, WydRos napisał:

Hej, jak coś mam oryginalny nowy mieszek z gałki pikowana skóra do audi a3, kupiłem gałkę oryginał i mieszek zakładam z białymi nićmi wiec ten będzie do odsprzedania, koledzy zakładali gałki z mieszkami od a3 i grało 

a3 nie jest mniejszy?;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, Piotrek81 napisał:

a3 nie jest mniejszy?;)

Jest mniejszy,ale da się go założyć :wink:

Opublikowano

No, także jak coś to mam 

oczywiscie oryginał 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
No, także jak coś to mam 
oczywiscie oryginał 
W sumie to moj mieszek,tez jest chyba z a3[emoji6] 0d85818328bd159e9f937d386c06c5fb.jpg79368fc210140f170852bc9bce506904.jpg

Sent from my SAMSUNG-SM-J320AZ using Tapatalk

Opublikowano
3 godziny temu, Piotrek81 napisał:

W sumie to moj mieszek,tez jest chyba z a3emoji6.png0d85818328bd159e9f937d386c06c5fb.jpg79368fc210140f170852bc9bce506904.jpg

Sent from my SAMSUNG-SM-J320AZ using Tapatalk
 

Witam. Kolego a galke z czego masz? 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Witam :hi:

Pany potrzebuje wymiarow pod podswietlenie na daszki przeciwsloneczne gdzie ma to byc umiejscowione mniej wiecej.Moze ktos ma jakies photo z rezania ,jak i czym to najlepiej wyciac.

Z gory dziekuje

Edytowane przez franciszek

Opublikowano
15 minut temu, franciszek napisał:

Witam :hi:

Pany potrzebuje wymiarow pod podswietlenie na daszki przeciwsloneczne gdzie ma to byc umiejscowione mniej wiecej.Moze ktos ma jakies photo z rezania ,jak i czym to najlepiej wyciac.

Z gory dziekuje

Sprawdź, tutaj powinno coś być

 

Opublikowano
Godzinę temu, Toskańczyk napisał:

Sprawdź, tutaj powinno coś być

 

Dzieki:hi:

Opublikowano

Witam,oświeci mnie ktoś i podpowie od czego jest ten wężyk na podszybiu?wygląda jak od spryskiwaczy szyb,ale one działają mimo iż ten jest niepodłączony.

 

Studio_20171227_160421.jpg

Opublikowano

Odpowietrznik aku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dobrze wiedzieć ;)

Opublikowano
W dniu 29.11.2017 o 21:43, Arturoo napisał:

bjoern
1a1a96dba6b26848878715bf6c2a6ae4.jpg
2ac4b13d1028bfb92a9c645082834b53.jpg
28fb65202833061674e0371a6efb5d83.jpg

Na razie wyglądają ok.
Jak trochę pośmigam to napiszę ,czy warto ;) , czy nie odkleiło się coś.

Artur Tobie podpasiły bez problemu? Do 18"? Moje nie pasują, są za duże i na zaczepie i delikatnie na obwodzie :o

Opublikowano
Artur Tobie podpasiły bez problemu? Do 18"? Moje nie pasują, są za duże i na zaczepie i delikatnie na obwodzie [emoji33]

Koła malowane ?
Opublikowano

Bo moje były malowane i stąd po obwodzie na tokarce poszedł milimetr

Opublikowano

Ktos sie moze orietuje,czy w s4b7 manual,siedzi z tylu stabilizator 20 czy 22mm,gdzies czytalem ale nie moge tego znalesc,ze jesli jest manual to jest 22mm a jesli automat 20mm.

czy to prawda?

Opublikowano
Godzinę temu, Arturoo napisał:

Bo moje były malowane i stąd po obwodzie na tokarce poszedł milimetr

Nie wiem bo kupiłem niedawno ale wyglądają na ori lakier. A na zaczep Ci wskoczyły bez problemu?
Piotrek81 22mm było w RS4

Opublikowano
A na zaczep Ci wskoczyły bez problemu?



Tak
Opublikowano

Wszyscy mówili, że pasują i mi nie pasują :/ dekle mają 152mm obwodu a koło gdzieś 149, środek nie chce wskoczyć, też brakują ze 3mm :o

Opublikowano
Wszyscy mówili, że pasują i mi nie pasują :/ dekle mają 152mm obwodu a koło gdzieś 149, środek nie chce wskoczyć, też brakują ze 3mm [emoji33]

Muszę pomierzyć moje do porównania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.