Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 minut temu, MilUl napisał:

Panowie szybkie pytanie, czy zamontuje siedzenia z sedana do kombi ? Tylna kanapa jest dzielona w Sedanie i jeszcze jak wygląda montaż rolety jak podpasi?

Plecy oparcia trzeba przekładać żebyś miał mocowania rolety.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
20 minut temu, afroo. napisał:

Plecy oparcia trzeba przekładać żebyś miał mocowania rolety.

Dużo z tym roboty ?

Opublikowano

Osobiście nie robiłem. Tu masz temat:

 

Opublikowano
4 godziny temu, MilUl napisał:

Dużo z tym roboty ?

Trochę  wyjmujesz oparcia z wozu zdejmujesz tapicere i przekładasz na nowe blechy-plecy i montujesz do wozu jakaś godzina do  półtorej godziny jak robisz za pierwszym razem

 

 

 

Opublikowano

Panowie zdejmował ktoś kapselek na gałce biegów s -line?

  Jak to zrobić aby nie uszkodzić?

Opublikowano
3 godziny temu, Rabbi napisał:

Panowie zdejmował ktoś kapselek na gałce biegów s -line?

  Jak to zrobić aby nie uszkodzić?

Podgrzewasz opalarka /suszarka i w miejscu szwu wkladasz igłe i podwazasz

Opublikowano

Panowie z innej beczki 

Poszukuje auta do slubu na 30.06. 

Moze być to jakis ciekawy klasyk badz s8 / q7 najlepiej biale 

Jesli ktos ma namiary na takie auto prosze o priv

Opublikowano

dzięki,zdjąłem w międzyczasie bez podgrzewania-cieniutki nożyk i wyszedł

Opublikowano

Witam pilny temat potrzebuje sterownik/ecu/komputer do Audi A4 1.8t MANUAL OBOWIĄZKOWO bo właśnie kupiłem jeden co miał być manualem a jest automat i auto stoi.... 

Jeszcze pompy ABS pod quattro do 1.8t manual z b6 musowo bym potrzebował 

Ktos ma? Lub wie kto ma? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Mam problem z lampą przednią...
Jestem po przeróbce lampy - zmianie soczewki na bix hella 3 i niestety jedna lampa drży na wolnych obrotach.
Strasznie mnie to drażni. Zna ktoś na to sposób?

Opublikowano
15 godzin temu, bartekzks napisał:

komputer do Audi A4 1.8t MANUAL OBOWIĄZKOWO

Benzyny nie idzie przekodować?

Opublikowano

Trafił mi się oporny sterownik co nie przyjmuje. A auto stoi... 

Opublikowano

Nie ma opornych sterowników. Są tylko złe kable i oprogramowanie. :wink:

Opublikowano
50 minut temu, szczuraz napisał:

Nie ma opornych sterowników. Są tylko złe kable i oprogramowanie. :wink:

moge Ci go podeslac i zobaczysz ... też tka myślałem do czasu....  zrobisz pogadamy .. :wink:

 

Opublikowano

Czy boczki z Anglika  da radę przerobić na Europę? Wystarczy zmiana rączek ? 

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Przednich nie przerobisz 

Opublikowano
6 godzin temu, bartekzks napisał:

też tka myślałem do czasu.... 

Ja do pewnego czasu myślałem że kupiłem uwalony sterownik bo vag-com, vcds i inne pochodne nie chciały dopisać vinu aż zjawił się pan Grzegorz i swoim magicznym kablem przeforsował wszystko.

Opublikowano

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego może  nie załączać się przesłona w Bixie? Wstawiłem przerabiane lampy z soczewką hella i po włączeniu drogowych nic się nie dzieje

i drugi temat czy jeśli mam ustawiony tryb skandynawski i po włączeniu zapłonu migają ksenony to problem z napięciem czy tak już będzie? 

 

Opublikowano

Sprawdz kabelki idące od przesłony czy są wpięte.

Opublikowano
14 godzin temu, Toskańczyk napisał:

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego może  nie załączać się przesłona w Bixie? Wstawiłem przerabiane lampy z soczewką hella i po włączeniu drogowych nic się nie dzieje

i drugi temat czy jeśli mam ustawiony tryb skandynawski i po włączeniu zapłonu migają ksenony to problem z napięciem czy tak już będzie? 

 

Cześć !

Mam ten sam problem, nie działa mi w to samo w prawej lampie. Robił mi to Gwerty, ale będę mu wysyłał. Kable sprawdzone.

Nie wiem, co może być przyczyną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.